Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 56 / / 0

450mg i 4mg klona było miło.... do czasu aż nie dostałem prawie duszności. Znowu. Nie wiem dlaczego macie takie szczęście, że walicie to w upały. Może organizm mam tak styrany, że serce nie wyrabia gdy jest tak gorąco?
Objawy jak przy przedawkowaniu, tylko na szczęście to była TYLKO koda.
  • 1774 / 259 / 2

A co się dziwisz?

Raz, że upały, czyli odwodnienie/wypłukany magnez z potasem/niski cukier, albo jedno albo kombo wszystkiego naraz ma znaczący wpływ na samopoczucie.
Dwa, nie napisałeś o tolerce, może zajebałeś dużą dawkę albo kody albo benzo?
I trzy, zmiksowałeś dwa depresanty w tym dużą dawkę klona, jeśli nie masz dużej tolerki ani na jedno, ani na drugie, nie ma się co dziwić że Cię za mocno ścięło.

Nawadniaj się, suplementuj magnez z potasem, dopasuj dobrą dawkę pod siebie i będzie okej.

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Profesor uczył studentów jak produkować narkotyki?

Nawet 10 lat więzienia grozi Tatsuonoriemu Iwamurze, profesorowi farmaceutyki Uniwersytetu Matsuyama w japońskiej prefekturze Ehime. 61-latek jest podejrzany o uczenie studentów produkcji MDMA.
  • 56 / / 0

koda w dawce 450mg nie jest mi obca od roku, benzo tez wale od dawna.
Widocznie moj organizm bardzo źle znosi upały, dlatego pamiętajcie o dobrym nawodnieniu i nie waleniu na pusty żołądek a trip w klimatyzowanym miejscu.
  • 1526 / 108 / 0

13 czerwca 2019jezus_chytrus pisze:
^
Ja w jednej aptece wchodziłem do stanowiska z najbardziej przyjazną farmaceutką, jaką znam, ta mówiła tylko dzień dobry z uśmiechem na ustach i przynosiła 4 paczki (taki limit ustaliliśmy).

Jak mieszkałem w Krakowie, to w jednej osiedlowej (Kurdwanów) aptece miałem gościa z kucykiem, który raz czekał na mnie 15 minut z zamknięciem apteki, bo na tramwaj nie zdążyłem... Zawsze miał dla mnie zapas i mogłem kupić tyle, ile dusza zapragnie.

Raz wszedłem pierwszy raz do apteki na Grzegórzeckiej (nieistniejąca już chyba) i poprosiłem o paczkę Thio (bo tyle mi brakowało).

Kobieta: należy się 3.49 zł (coś koło tego)...
Ja: stoję jak wryty, bo średnia cena wtedy oscylowała w okolicy 6 zł... i mówię - Pani da wszystkie.
Kobieta: stoi jak wryta i pyta - ale jak to...?.
Ja: No widzi Pani, bo ja to kupuję dla chorego na.... a tu taka cena...
Kobieta: Oczywiście, rozumiem - już przynoszę.

Kupiłem wtedy jakieś 10-12 paczek (nie pamiętam już). Niestety kolejna wizyta, a cena już 6 z hakiem : (
pamietam ta historie, juz kiedys opowiadales
ja tez tak mam ze ide i wyciagaja mi thio, ale w jednej aptece to po prostu cos pieknego bylo, dostawalem za darmo, bo sie zaprzyjaznilem z farmaceuta ktory tam cale dnie spedza
i uprzedam, nie jest pedofilem, pedalem i nie robil tego dlatego bo go podniecalem czy cos, po prostu gadalem z nim szczerze o zyciu, codziennie o 19 przyjezdzalem i do 20 siedzialem do zamkniecia i mi dawal thio a potem acodin i syropy
  • 1593 / 140 / 1

Kurwa ale ty masz dziury, ja pierdole
  • 6190 / 674 / 0

Ale z jakiej racji dawał za darmo? Przeterminowane, czy jak?
  • 58 / 5 / 0

Poszło 300 mg nad morzem, polecam, nieźle grzeje :psycho:
Dorzuciłem aviomarin natural bo tylko taki miałem ale nie wiem czy on coś pomaga? :extasy:
  • 31 / 2 / 0

Jest bosko, pięknie się dzisiaj ugrzałem [ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
na przyszłość zapraszam do kanajpy z tak zdawkowymi i mało treściwymi postami//picabia
  • 58 / 5 / 0

Czy thiocodiny trzymane luzem, np w woreczku strunowym się nie popsują? Przykładowo przez 1 dzień?
  • 134 / 15 / 0

Nie widzę żadnego powodu żeby cokolwiek się miało im stać, zwłaszcza po tak krótkim czasie. Ja kiedyś jak miałem posuchę, to poznajdowałem w losowych kieszeniach z 10 tabsów razem, niektóre leżały tam tygodniami - poklepało normalnie. W sensie tak jak klepie 150mg kidy masz tolerkę, ale tak czy inaczej nic im nie było.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 66 uczestników Wejdź na czata