Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 136 / 7 / 0

15 maja 2019LittleQueenie pisze:
Nie łączyłabym tego z kodeiną. U mnie wszystko pod tym względem jest ok, ewentualnie jakiś mały naproksenik i przechodzi.
Czego byś nie łączyła? Pyralginy? To odnośnie postu wyżej niż Twój czy weedu?
  • 16 / 1 / 0

Zdarza się wam czasem że gdy kodeina zejdzie już to samopoczucie leci na łeb na szyje?
Dosyć często mi się zdarza gdy peak minie robi się coraz mniej wesoło. Niby nic dziwnego bo to narkotyk przestaje działać, ale im dalej w las tym więcej drzew. Bywa tak że posyła mnie na skraj płaczu na sam koniec ugrzania.
To ja mam problemy w głowie, czy taka farmakologia substancji?

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Belgia: legalizacja marihuany przyniosłaby budżetowi 144 mln euro, ale...

Legalizacja marihuany w Belgii przyniosłaby 144 mln euro dodatkowego wpływu do budżetu - pisze w poniedziałek, 29 kwietnia dziennik "Le Soir", ujawniając wyniki badań ws. wpływu dekryminalizacji tego narkotyku na finanse publiczne państwa.
  • 428 / 191 / 2

Bólu głowy.
  • 217 / 23 / 0

Franca znów na mnie dziś wieczorem nie zadziałała, pomimo zadziałania na mnie przedwczoraj 400 mg tramadolu. Co prawda od wtorku do niedzieli byłem na plastrach z bupry. Od wtorku wieczorem do czwartku w południe zjadłem 2 plastry 30 mg, a od południa w czwartek do soboty wieczór 3 plastry 40 mg, przez niedzielę jechałem na resztkach które udało się wycisnąc z alkoholu. Czy to wystarczająca ilość, żeby koda na mnie nie zadziałała dzisiaj?
  • 16 / 2 / 0

15 maja 2019fusy pisze:
Zdarza się wam czasem że gdy kodeina zejdzie już to samopoczucie leci na łeb na szyje?
Ano zawsze jak mi schodzi to łapię wkurwa. Niby dalej jest miło, ale jakośtak.. :trucizna:
  • 73 / 11 / 0

@Up
Ostatnio jak mi zchodzila koda to z wkurwienia i takiej after glowowej pustki, walnąłem w klame chyba z 6 tabletek pręgi. Nawet nie wiem kiedy zasnąłem, a z rana obudziłem się jeszcze na totalnej bombie zataczając się jak po wodzie :zombie: na szczęście klon załatwił sprawę i zbił ta bombę, bo miałem parę rzeczy do ogarniecia.
  • 39 / 3 / 0

15 maja 2019fusy pisze:
Dosyć często mi się zdarza gdy peak minie robi się coraz mniej wesoło. Niby nic dziwnego bo to narkotyk przestaje działać, ale im dalej w las tym więcej drzew. Bywa tak że posyła mnie na skraj płaczu na sam koniec ugrzania.
To ja mam problemy w głowie, czy taka farmakologia substancji?
Ja tak nigdy nie miałem, nawet jak koda bardzo już słabo trzymała nadal było miło i byłem wdzięczny że nadal po prostu działa,czesto nawet na drugi dzień miałem dobry humor. Za to zauważyłem że jak schodzi to mam coś takiego że "lubię" dyskredytowac/wyzywać sobie w głowie coś/kogoś co uważam za głupie. Ale to tak zdecydowanie z humorkiem bez spiny,łapie mnie na koniec taki wesołkowaty pierdolec do ponabijania się.
  • 6826 / 628 / 0

Ja nigdy po kodeinie nie miałem obniżonego nastroju.Raczej było coś na styl afterglow.Tzn. lekka senność, spokój, sedacja.
  • 16 / 1 / 0

Nie zawsze mi się tak dzieje dosyć rzadko właściwie, jednak na tyle często by nie uznać tego za przypadek. Zauważyłem że jeśli dobrze się porobie (500mg i więcej przy mojej tolerce) to nie ma takich problemów. Ot na koniec miła zamuła i senność. Jednak jeśli wezme jakąś małą dawke to po krótkiej i niezbyt mocnej fazie jest żałość i ból.
Użytkownik zbanowany
  • 1493 / 102 / 0

15 maja 2019fusy pisze:
To normalne ze jak zejdzie ci stan w ktorym czujesz sie zajebiscie to potem czujesz sie tak chujowo troche
13 maja 2019rockens pisze:
13 maja 2019Drevolt pisze:
12 maja 2019rockens pisze:
Ale na czym stracili starzy wyjadacze? Nadal możecie na legalu kupić kode w aptekach, czemu ja w wieku 20 lat mam się czuć gorszy od innych ćpunów, bo dopiero zaczynam przygodę z kodeiną? xD
no na tym ze nie moge kupic kurwa debilu jebany 10 paczek na legalu w jednej aptece tylko jedna na przyklad
Kurwa no i bardzo dobrze, w dupach wam się poprzewracało xD Sprzedają to jako LEK dla NORMALNYCH ludzi, a nie kurwa dla ćpunów, czego Ty oczekujesz? To, że Ty dostrzegasz w składzie jakiś składnik którym można się odurzyć nie oznacza, że ten lek jest do tego przeznaczony. Oni to sprzedają, żeby pomóc ludziom, a nie pozwolić się przećpanym łbom trochę pobawić
Co w dupach się, tu kurwa od roku 2001 juz sie kode bralo to pewnie ciebie na swiecie nie bylo
I jestes takim niedouczonym tepakiem ze pierdolisz kocopoly i jeszcze uwazasz sie ze mowisz kurwa prawde objawioną xD ale lol ci wytlumaczyl
firma UNIA to mafia legalnie sprzedajaca opio w aptekach, tyle tym kaszlu sie nie leczy
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 76 uczestników Wejdź na czata