Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 110 / 11 / 0

Mixował ktoś z was thiocodin z mj? Warto?
  • 530 / 35 / 0

^ warto jak chcesz iść spać :D

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Policjant udusił mężczyznę na izbie wytrzeźwień?

Mundurowy, wspomagany przez personel izby, obezwładnił mężczyznę. NIedługo po tym, pacjent przestał oddychać i zmarł. Wszystko wskazuje na to, że prokuratura już niedługo umorzy dochodzenie w tej sprawie.
  • 6811 / 623 / 0

14 maja 2019ZieloonyWidmo pisze:
Bardziej upierdala w stronę sedacji.Szczególnie jak palimy indyjke i to w sporych ilościach :bongo:
  • 38 / 3 / 0

14 maja 2019ZieloonyWidmo pisze:
Już o tym kiedyś pisałem... Raczej to indywidualna sprawa, myślę że wielu osoba się taki mix bardzo spodoba, jeśli lapiesz jakieś paranoje po mj to koda je zbija.Ja wolę te rzeczy oddzielnie ponieważ jest fajnie ale kode wole osobno, ponieważ w tym mixie nie czuć takiego bardzo typowego, specyficznego działania kody i w moim odczuciu się marnuje. Zato jak już koda zacznie schodzic, przypalic sobie... Coś pięknego :liść: :extasy:
  • 16 / 2 / 0

Powyższy mix podoba mi się przy małych dawkach mj, wtedy nie seduje wcale znowu mocno, a lepiej sie myśli i "spid" z kody dalej trzyma to az chce sie cos robic %)
  • 5830 / 617 / 0

Też polecam. Wg. mnie najlepiej zapalić tak po 30 minutach (bo to pseudo wejście - szczególnie roztworu z Antidolu - nie powinno być niczym zmącone).
Oczywiście kodeina spłyca psychodeliczne działanie mj, ale mimo to świetnie się to ze sobą komponuje.
  • 190 / 21 / 0

14 maja 2019The_Most_Bak pisze:
@Up
Gogolin blisko Opola, raz na jakiś czas można się tu wybrać na większe zakupy;p chyba że ktoś jest wjebany. Jeździć tak codziennie to byłby drrogi sport
No ja chodzę tu tylko do jednej apteki, zwłaszcza że tylko w niej mają 16-tkę kody i to za w miarę sensowną cenę - 14,90 zł. Do pozostałych aptek nie, bo wiedzą, że jestem wjebany, dlatego preferuję Krapkowice. W 2 aptekach 16-tka, ale jest jeszcze 5 poza nią.
  • 133 / 19 / 0

Czy to normalne, że gdy biorę kodę jednego dnia, to następnego, zanim wezmę znowu, napieprza mnie głowa? Dopiero pyralgina pomogła i trochę przestało boleć. Nie jest to jakiś ogromny ból, da się to wytrzymać, ale jest uciążliwy i irytujący
  • 428 / 189 / 2

Nie łączyłabym tego z kodeiną. U mnie wszystko pod tym względem jest ok, ewentualnie jakiś mały naproksenik i przechodzi.
  • 5830 / 617 / 0

Zdarzają się bóle głowy - z niedotlenienia być może.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 72 uczestników Wejdź na czata