Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 357 / 27 / 0

Możesz zarzucić jeden aviomarin jeśli lubisz sedację lub dokucza Ci reakcja histaminowa, będzie si
  • 529 / 136 / 0

Tradycyjnie i do znudzenia powiem raz jeszcze: dobrej jakości sok z grejpfruta, lub po prostu zjeść normalnego grejpfruta 2-4 godziny przed zarzuceniem kody. Grejpfrut jako popitka ma jedynie jakieś tam walory smakowe, ale nie ma szans poprawić działania kody.
Istnieje też preparat citrosept, z wyciągiem z grejpfruta. Też będzie działać. Moim zdaniem najlepiej zjeść jednego dużego grejpfruta, lub samemu go wycisnąć. Ostatnio ciężko dostać dobrej jakości sok grejpfrutowy, a te dobre kosztują ponad 4zł za butelkę 250ml. Nieraz nawet w hipermarketach takich soków po prostu nie ma. Nawiasem mówiąc sok z białych/żółtych grejpfrutów, w tym ten który ma napisane „sok ze słodkich grejpfrutów” (nie pamiętam nazwy firmy) też działa, nie musi być z czerwonych.
Nektary grejpfrutowe mają zwykle 50% soku z soku zagęszczonego, i coś tam dadzą jak wypijesz dużo, ale lepiej dać sobie spokój. Za 4zł można kupić dwa lub trzy grejpfruty, a jeden na raz do podbicia kody wystarczy.

Pamiętaj jednak, że grejpfrut sprawia, że więcej kodeiny zostaje zmetabolizowane do morfiny. Więc liczba paczek kody niby pozostaje ta sama, ale rośnie tolerancja na morfinę, i ta sama ilość kody bez grejpfruta już może nie poklepać.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Wciąganie kokainy przyśpiesza zmiany klimatyczne?

Nie dość, że kokaina jest jednym z najdroższych narkotyków i ma negatywny wpływ na organizmy jej fanów, okazuje się też, że jej popularność przyczynia się do niszczenia naszej planety.
  • 253 / 32 / 0

A czy to nie przypadkiem tak ze wcale nie otrzymamy wiecej morfiny, tylko mniej się zmetabolizuje do norkodeiny? Na mnie nigdy jakoś zbytnio grejpfrut nie działał.
  • 529 / 136 / 0

Mniej zmetabolizuje się do norkodeiny, więc więcej zmetabolizuje się do morfiny. Takie jest przynajmniej założenie. Dalej mamy do czynienia z „kapryśną kodą”, więc bywa rôżnie, ale to jeden z lepszych sposobów na (pozorne) zmniejszenie tolerancji, bo nie zmienia profilu działania. Nektórzy próbują obniżać tolerkę dexem, ale przecież nie każdy dexa lubi.
  • 357 / 27 / 0

Wczoraj wypiłem z 0.7 soku z grejpów takiego nie najgorszego, i 300 mnie poskładało jak tego nie robiło od.. 2 lat? Jestem ciekaw dlaczego te 2-3 lata temu odpuściłem zabawę z citroseptem, choć nawet nie pamiętam czy znacząco mi pomagał. O i wtedy też droższy był trochę.
  • 253 / 32 / 0

Jaki sok polecacie najlepszy?
  • 357 / 27 / 0

Ja żłopie zwykle tarczyna gdzie jest ok. 50% samych owoców
  • 7241 / 725 / 0

16 marca 2019toxic1337 pisze:
Jaki sok polecacie najlepszy?
Wyciskany z 2 grejpfrutów.Nie żadne sklepowe soki. :mniam:

eL1

• 127 / 2 / 0

15 marca 2019Elkov21 pisze:
Jednak na przyszłość powiem bo pewnie i tak jeszcze spróbujesz- trzymaj się jak najdłużej mniejszej dawki kody, np. Tej 150 czy czegoś około 200mg. Brana regularnie w odstępach czasu kilkudnioeych lepiej klepie, i im dłużej utrzymasz dana dawkę tym lepiej, będą z czasem lepsze efekty jeśli będziesz robił te przerwy. Mnie wielokrotnie poklepało 300mg lepiej niż 600 i więcej, Ale przy tych 300 jeszcze robiłem przerwy i nie byłem wjebany
No miałeś racje.. ja nigdy tego nie szukałem ale dziś trafiła się okazja.. 48 pigułek za 6£.. No chuj. I tak jestem w melanżu od kilku dni wiec mam to w chuju.. mam dwa pytanka: 1. Czy mogę walić kreski z tego? Będzie działać? Bo po łykaniu ostatnim razem miałem refluksy i ogólnie złe samopoczucie.. 2. Wale Władka od 4 dni.. mniej lub więcej ale wale.. wiem ze feta zabija działanie kody wiec jak myślicie ile przerwy zrobić między ostatnia kreska a pierwszym wyrzutem kody?
  • 529 / 136 / 0

Chcesz wciągać kreski z kodeiny? LOL. No możesz, kto cię powstrzyma? Naćpać się raczej nie naćpasz w ten sposób, nie wiem też jak chcesz to niby zrobić, ale na pytanie czy możesz odpowiadam, że oczywiście możesz, przecież nikt cię nie powstrzyma. To trochę jak z grzybami, co to wszystkie są jadalne, ale niektóre tylko raz %-D Nawet nie piszesz co poza kodeiną jest w tych twoich tabletkach...
Nie chcę wierzyć w stereotypy o ketoniarzach. Naprawdę nie chcę. Ale te stereotypy same tu przychodzą pod ludzką postacią.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata