Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 188 / 3 / 0

Wiem, że ten wątek był kilka stron temu, ale ja jestem pewna, że zawyżają ceny. W dwóch aptekach (Gemini i doz), gdy trafię na te babki, co mnie znają nagle cena wzrasta do 23 zł. Innego dnia jest już normalna. Oczywiście u innej farmaceutki.

eL1

• 115 / 2 / 0

Moja kumpela znalazła kolejnych 5 cukierków i już łącznie było ich 18. Zajebalem 5 na start, poczułem ale jednak ciut za mało.. zeszło, spaliliśmy w tym czasie grama lemona w kółkach.. chuj.. tym razem musi być mocno ale mie chciałem 390 na raz, wiec, 300, kolejne lolki nim wjechały cukierki, nagle bum. Euforia i śmieszki mimo 2 nocek na karku, po 30 min kolejne 90 i 3 małe lolki w szybkim tempie do tej pory dają mi osobie znać, bardzo miłe rozluźnienie ciała. Już to lubię wiec ucinam temat. Starczy już nałogów :D

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Legalizacja bez edukacji. Problemy lekarzy z medyczną marihuaną

W teorii każdy lekarz może wypisać receptę na medyczną marihuanę. W praktyce nieliczni mają na jej temat wystarczającą wiedzę. Ministerstwo Zdrowia nie kwapi się, aby pomóc to zmienić, więc środowisko lekarskie radzi sobie samo.
  • 251 / 14 / 0

Jednak na przyszłość powiem bo pewnie i tak jeszcze spróbujesz- trzymaj się jak najdłużej mniejszej dawki kody, np. Tej 150 czy czegoś około 200mg. Brana regularnie w odstępach czasu kilkudnioeych lepiej klepie, i im dłużej utrzymasz dana dawkę tym lepiej, będą z czasem lepsze efekty jeśli będziesz robił te przerwy. Mnie wielokrotnie poklepało 300mg lepiej niż 600 i więcej, Ale przy tych 300 jeszcze robiłem przerwy i nie byłem wjebany
  • 819 / 110 / 0

A właśnie, czytałem że niby antyhistaminy jak np hydroxyzyna ratują tyłek w przypadku złego samopoczucia po takiej kodeinie. Ale to na jakiej zasadzie to działa? Czy jest sens zażyć hydroxyzynę nawet jak ktoś się zle nie czuje? Po prostu dla "innej fazy".
  • 251 / 14 / 0

Będzie bardziej sedacyjna. A złe samopoczucie tu może chodzić o wyrzut histaminy
  • 232 / 2 / 0

15 marca 2019Elkov21 pisze:
Jednak na przyszłość powiem bo pewnie i tak jeszcze spróbujesz- trzymaj się jak najdłużej mniejszej dawki kody, np. Tej 150 czy czegoś około 200mg. Brana regularnie w odstępach czasu kilkudnioeych lepiej klepie, i im dłużej utrzymasz dana dawkę tym lepiej, będą z czasem lepsze efekty jeśli będziesz robił te przerwy. Mnie wielokrotnie poklepało 300mg lepiej niż 600 i więcej, Ale przy tych 300 jeszcze robiłem przerwy i nie byłem wjebany
No właśnie ja robię kilkudniowe przerwy. Początkowo klepalo 300, potem przestało to podbilem na 400-450. I parę razy klepnęło. A teraz dupa. Nie ma raczej sensu bardziej podbijać bo przecież tak szybko tolerancja nie rośnie?
  • 1434 / 90 / 0

ja ostatnio lacze sobie kode ze 150mg dexa, znalazlem tez syrop co ma w 100ml 200mg dexa i 300 pseudoefedryny
jak wypilem taki caly syrop a potem kode to trzymalo z 4 godziny
  • 5664 / 439 / 0

@Drevolt
Pseudefedryna nie przyćmiła działania kodeiny ?
  • 232 / 2 / 0

@Elkov21
A stosować jakieś wzmacniacze czy po prostu zarzucić 300mg?
  • 251 / 14 / 0

Na początek nie ma sensu, ciesz się tym co już masz, czyli niską tolerancją
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata