Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 212 / 1 / 0

Czy jak będę jadł kodę raz w tygodniu, 200mg, to jest możliwość uzależnienia się fizycznego? Np. co sobotę...
  • 170 / 31 / 0

Nie ma takiej możliwości. Tylko pytanie czy dasz radę w ten sposób zarzucać, to gówno potrafi nieźle wciągnąć...

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Medyczna marihuana musi dać się lubić

Wielu ciężko chorych pacjentów może od niedawna liczyć na nowatorskie podejście do ich terapii. Jest jednak jeden istotny problem. Niewielu lekarzy zdaje się być przeszkolonych z zakresu stosowania suszu konopnego jako leku.
  • 212 / 22 / 0

@LUFA9999 Ktoś mądry kiedyś napisał że jeśli się raz spróbuje to prędzej czy później się uzależni, bo nie da się nie uzależnić od szczęścia.
@ledzeppelin2 Ogólnie to antyhistaminy raczej hamują działanie histaminy antagonizując jej receptory czyli jak już nastąpił wyrzut histy to nie zniwelują go ale sprawią, że nie będzie gorzej, co do generacji to różnią się tym, że pierwsza działa sedująco i podbija kodę, a druga (prawie) nie wykazuje takiego działania, ale na pewno nie osłabiają kody.
  • 56 / / 0

Ostatnio byłem z bolem kregoslupa i bez problemu dostałem tramal 100mg 50 tabs i klony 2mg.
Wczoraj w nocy stukłem plecy i lokcie. Mam uczulenie na NLPZ. Jaki lek wyludzic??
  • 212 / 22 / 0

A może metamizol ?
  • 1592 / 204 / 2

Ja bym spróbował wziąć DHC.
  • 31 / 3 / 0

12 listopada 2018Chevalier pisze:
11 listopada 2018elunei pisze:
Ciekawe, że mnie tylko raz było dobrze po tym specyfiku. Lek to NeoAzarina. Było pięknie, lepiej niż po Tramalu, tylko że po kilku następnych razach nic oprócz zmulenia. Dawki na niewyrobione receptory szły rzędu 200mg.?

Poprawiono nazwę leku. taurinnn
Ciężko to dostać? Jak to wychodzi cenowo? Sprzedają więcej niż 1 paczkę?
Nie wiem jak teraz minęło zbyt wiele czasu. Kilka lat temu łatwo, kupowałam po trzy paczki. Ziołowe gówno z listnika. Bez ekstrakcji rozgryzane. 10mg w tabletce. Opakowanie 10 szt.
  • 1592 / 204 / 2

Dokładnie, kiedyś neo miała trujący glistnik, później były sorty bez takowego, hoho kiedy to było, miło widzieć kogoś kto znał opio już 10 lat temu czy więcej :-D

Ale neo i tak się nawet teraz nie opłaca. Tylko thiocodin i ew. antidol, nic innego nie ma sensu.
  • 67 / 2 / 0

Polecam podbijać kode kwetapiną (np Ketrel), kiedyś przy okazji dostałem go od psychiatry do którego chodzę po benzo x)

100mg wystarczy na wyczuwalne wzmocnienie więcej nie ma sensu bo uśpi

Wrzucane 30min przed kodą bo długo się rozkręca połknięta tabsa w przypadku ketrelu
  • 212 / 1 / 0

12 listopada 2018Vratislav pisze:
Nie ma takiej możliwości. Tylko pytanie czy dasz radę w ten sposób zarzucać, to gówno potrafi nieźle wciągnąć...
Na razie jakoś wychodzi... Już tak zarzucam kilka tygodni i psychicznie się nastawiłem że sobota dzień kodeiny a pozostałe dni jakieś alko albo nic. Jak na razie funkcjonuje 😁😁😁...
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata