Flualprazolam (RC)

Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.

Moderator: GABA

Posty: 739 Strona 74 z 74

gbu

Rejestracja: 2007
  • 813 / 45 / 0

A jesteście pewni że to była flu-alpra?. To do sceptyków, bo to benzo działało na mnie bardzo dobrze. Alpra to mogła się schować. Dziwi mnie taki rozstrzał jeśli chodzi o opinie. Tyle że ja to żarłem z 3 lata temu, gdzie sort był 100% legit. Po jakimś czasie kupiłem od kogoś innego, bo 'topowy' sprzedawca się zawinął i była straszna lipa.
Rejestracja: 2021
Użytkownik nieaktywny
  • 399 / 28 / 0

Pozostaje tylko wysłanie do Energy Control próbek nawet jeśli sort (śmieszny mnie te typowo "uliczne" określenie - sort) był legit.
Tak na prawdę jeśli nie wyślesz próbek do labolatorium to nigdy nie możesz być pewien czy to jest "legit czy fake".

Łodzie podwodne do przemytu narkotyków made in Europe

W Europie coraz bardziej pożądanym staje się rozpoczęcie dyskusji nad przygotowaniem zróżnicowanych służb do walki z przemytnikami narkotyków wykorzystującymi jednostki morskie o dużym zanurzeniu i przez ten profil na wodzie będącymi trudniejszymi do wykrycia. Technologie postrzegane jako zarezerwowane dla karteli z obu Ameryk zostały bowiem wyłapane w Hiszpanii już w 2019 roku. Teraz dowiedzieliśmy się, że na Półwyspie Iberyjskim zarekwirowano pierwszą jednostkę tego typu wybudowaną w pełni już w Europie. Swoista "podwodna" wojna z narkotykami staje się czymś, co za chwilę może być problemem nie tylko dla Hiszpanów i Portugalczyków, ale też chociażby państw basenu Morza Śródziemnego.

Euforia biegacza to nie efekt endorfin, lecz substancji podobnych do marihuany

Z nowych ustaleń naukowców z Uniwersyteckiego Centrum Medyczneego Hamburg-Eppendorf wynika, że “euforia biegacza”, zwana też “hajem biegacza” (a ang. runner’s high), nie jest wynikiem wydzielania przez organizm endorfin, lecz substancji chemicznych, które są bardzo podobne do konopii indyjskich.
Rejestracja: 2020
  • 1410 / 246 / 0

Bo takie benzo jak flualpra albo clonazolam mogą działać zajebiście albo strasznie chujowo, bardzo łatwo jest przestrzelić dawkę, nawet jeśli ma się jakąś tolerancję na benzodiazepiny. Przy klonazolamie chyba jest z tym gorzej. Typo przedawkowuje flualprę a potem się dziwi, że amnezja, lol.
Rejestracja: 2021
Użytkownik nieaktywny
  • 399 / 28 / 0

No oczywiście że przy clonazolamie można przestrzelić dawkę. Kiedyś były takie zielone tabletki clonazolamu to w moim przypadku stosowałem je tylko gdy po prostu musiałem uregulować czas biologiczny...
Rejestracja: 2018
  • 121 / 10 / 0

Wczoraj zażywałem flualprę: oto jak to wyglądało
Po 1. mija pół godziny i nie czuję nic, dodałem dwie.
Po 3 leciutki zawrót w głowie, czuję już co nieco, myślę o tym jak kocham wszystko co mam, co robię, rodziców, dziewczynę. Dorzuciłem 4, bez zmian, dorzuciłem 5 i 6 choć to już przesada i film się urwał. Podobno poszedłem spać, przewróciłem się z łóżka, mówiłem wtedy że spadłem z jakiejś góry i tak jakbym grał w grę (użyłem słów "miałem questa"). Parę godzin później wstałem żeby zamknąć za kimś drzwi na stole było 3 z 24 tabletek (jak się później dowiedziałem od tej zaufanej osoby). Gdy obudziłem się po 18h od pierwszego zażycia nie miałem nic z 24 mg towaru.
Rejestracja: 2010
  • 2382 / 147 / 0

Fluoalpra nada się na wyciszenia bad tripa? Po tryptaminach/grzybach/lizerach? Nigdy nie stosowałem benzo w takim wypadku tylko walczyłem dzielnie sam. Jednak na jesieni grzyby mnie zmasakrowały tak że nigdy wiecej tripowania bez asekuracji.
Rejestracja: 2021
  • 31 / 2 / 0

Nada się.
Rejestracja: 2017
  • 510 / 89 / 0

każde benzo się nada, a flualpra jest jedną z najsilniejszych.
Rejestracja: 2010
  • 2382 / 147 / 0

Masakra jakie to amnezyjne, dużo bardziej niż clonazolam. Clona potrafiłem zeżreć prawie 100mg na raz i pamieram urywki mimo totalnego zniszczenia. A po 1mg fluo dziura totalna, i dziwne historie w przeglądarce. Może dla tego że wrzucane przed samym snem, mało wrażeń i to dodatkowo ,,wycina". Ciekawa sprawa z końcem tripu po 1cp lsd, resztki działania kartonu, czułem się już niemal całkiem trzeźwy wleciał 1mg fluoalpry i jak by wzmocniło działanie, pojawiły się od nowa wizuale... dalej nie pamietam, odcieło film. Miał ktoś tak?
Posty: 739 Strona 74 z 74
Wróć do „RC-benzo”
Na czacie siedzi 2323 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości