Flualprazolam (RC)

Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.

Moderator: GABA

Posty: 725 Strona 73 z 73
Rejestracja: 2019
  • 426 / 20 / 0

Mimo dobrej reklamy tego specyfiku, okazał się turbo niewypałem. W ogóle nie odczuwałem działania prospołecznego, brakowało eufori. Jedyne upierdalało ciało, działało bardziej jak jakiś neuroleptyk. Miałem go od oficjalnych resselerów LL. @TrzymamSzafe Oczekiwałem tej alpry na koksie a dostałem stradznie słaby lek. Stestowałem go w tabletkach i blistrach. W pierwszej chwili poszedłem do niego z rozsądkiem, bo trochę strach skoro takie mocne. Ale już drógiego dnia waliłem 3 mg bez rewelacji. Jednego dnia łyknąłem 4 tabletki i wrzuciłem 2 blistry pod język. To miałem jedynie, zombie mood. Jak po "chloprothiksenie" nie mylić tu z urwaną świadomością, akurat to jej tai nie charata.
Nic mi się po tym nie chciało byłem strasznie rozleniwiony, żeby coś wykonać to musiałem się zmuszać. Gdzie po mojej alprze, mi się chce coś robić. Robie to z przyjemnością i wielkim zapałem. Szafo, ja się pytam gdzie ten alakokainamood?
Rejestracja: 2019
  • 426 / 20 / 0

Mimo dobrej reklamy tego specyfiku, okazał się turbo niewypałem. W ogóle nie odczuwałem działania prospołecznego, brakowało eufori. Jedyne upierdalało ciało, działało bardziej jak jakiś neuroleptyk. Miałem go od oficjalnych resselerów LL. @TrzymamSzafe Oczekiwałem tej alpry na koksie a dostałem stradznie słaby lek. Stestowałem go w tabletkach i blistrach. W pierwszej chwili poszedłem do niego z rozsądkiem, bo trochę strach skoro takie mocne. Ale już drógiego dnia waliłem 3 mg bez rewelacji. Jednego dnia łyknąłem 4 tabletki i wrzuciłem 2 blistry pod język. To miałem jedynie, zombie mood. Jak po "chloprothiksenie" nie mylić tu z urwaną świadomością, akurat to jej tak nie charata.
Nic mi się po tym nie chciało byłem strasznie rozleniwiony, żeby coś wykonać to musiałem się zmuszać. Gdzie po mojej alprze, mi się chce coś robić. Robie to z przyjemnością i wielkim zapałem. Szafo, ja się pytam gdzie ten alakokainamood?

Kto lubi być „pod wpływem”? 8 największych narkomanów i alkoholików w świecie zwierząt

Trudno w to uwierzyć [?], ale ludzie nie są jedynymi ssakami, które raczą się alkoholem czy też inną substancją odurzającą. Renifery, kangury czy delfiny też chętnie wprowadzają się w stan rauszu. Ale właściwie, dlaczego tak się dzieje?

Rodzice pozwalają nastolatkom na picie alkoholu w gronie rodziny

Rodzice pozwalają nastolatkom na picie alkoholu w gronie rodziny. Terapeuta uzależnień: "tacy ludzie są nieoświeceni, delikatnie mówiąc".
Rejestracja: 2019
  • 426 / 20 / 0

Nie twierdzę, że na ciebie tak działa. Jak opisywałeś. Może w prochu siedzi co innego, kto wie co nam vendor wysyła. Może przez proces rozpuszczania, zmieniasz coś w niej? Dziś wrzuciłem rano 5 tablet. Na dworcu byłem ostro ujebany, musiałem doprawić się sporą ilością kofeiny. Było okej, ale nie sięga to do pięt alprazolamowi.
Zwyczajny upierdalacz. Po robocie wrzuciłem jeszcze dwa listki, zmuliło konkretnie.
Nie jest, to odpowiednik alprazolamu. W życiu.
Polecam dla tych którzy lubią neuroleptyki, mi w działaniu przypomina chlorlprotchiksen.
Rejestracja: 2020
  • 254 / 12 / 0

5 tablet tych żółtych po 1mg? Jak, tak to masz wyjebkę, bo po nich to byś się obudził po paru dniach w rowie albo na dołku nawet jak masz mega tolerke.
Rejestracja: 2017
  • 456 / 64 / 0

potwierdzam, flualprazolam to straszny morderca, ja mam żółte pille 1mg i JEDEN mnie robi tak, że śpię 12h i jeszcze nie pamiętam co robiłem wiele godzin przed snem.
A etizolamu potrafiłem ładować po 8-12mg na raz, co nie jest małą ilością.

5 sztuk flualpry dałoby mi chyba jakąś śpiączkę, popieram papiereklakmusowy
Posty: 725 Strona 73 z 73
Wróć do „RC-benzo”
Na czacie siedzi 1485 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości