Pregabalina - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 6 / / 0

Witam czy prega 75 wraz z sudafedem 3 szt. Sprawdzi sie do pracy wymagajacej skupienia? Czy jest cos lepszego od sudafedu zeby dofac do pregi.?
  • 6 / / 0

Witam czy prega 75 wraz z sudafedem 3 szt. Sprawdzi sie do pracy wymagajacej skupienia? Czy jest cos lepszego od sudafedu zeby dofac do pregi.?

Czesi z narkotyki i tabletkami zatrzymani na granicy

Funkcjonariusze zatrzymali dwóch obywateli Czech, którzy przewozili ze sobą narkotyki i tabletki, wykorzystywane do ich produkcji.
  • 329 / 58 / 0

@mpasa prega wydaje mi się, że do pracy wymagającej skupienia się nie nadaje bo czujesz się podobnie jak po alko.
Jedynie np. Z Tramalem jak receptory wyrobione i obie substancje często brałeś.
  • 6 / / 0

Szakalpack .dzieki za rade Tramalu niestety nie mam.moze sprobuje samej pseudoef z kawa.tylko nie wiwm jak zadziala na lęk i trzesace sie łapy.bo na motywacje u mnie fajnie dziala (pseudoef)
  • 1649 / 148 / 0

Ja dzis wrzuciłem 300mg pregi czuje lekkie pobudzenie taka aktywizację.. w miedzy czasie 1mg alpry mam zamiar dodać jeszcze 300mg pregi i myślę nad czymś coś dodać bo mam kilka substancji do wyboru co prawda końcówki ale na tripa będzie git
  • 329 / 58 / 0

@mpasa pseudoefedryna i kawa to Stymulanty, jak za dużo weźniesz, wypijesz kilka kaw za dużo to łapy będą się telepać i zwiększą się lęki jeżeli jesteś podatny na to.
  • 6 / / 0

No tak, wiem ale kawa i 3 sudafedy dają taką fajną odwagę, skupienie na pracy koncentrację.

Edytowano błędy i pisownię - wildwolf
  • 678 / 218 / 0

13 listopada 2020mpasa pisze:
lepszy będzie balkofen.
  • 246 / 70 / 0

Lorafen, alpra, 1 piwko, 750mg pregabaliny i chwilami zataczam się jak pijana :patrzy:
Przyjemny, miły stan, wręcz sielanka.
Gdy się kładę to czuję jakbym leżała na łóżku wodnym, albo jakby fale delikatnie je kolysały.
  • 1072 / 346 / 0

@Arabella841 , gruby miks, nawet samej pregaby naprawdę sporo, ja brałem maksymalnie pregaby 450mg, bez miksów
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1742 uczestników Wejdź na czata