Pregabalina - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 1219 / 286 / 0

Ja palę często na pregabię i jakoś przyjemniej się upalam.
  • 135 / 13 / 0

Niezbyt albo w sumie nawet wogle nie czułem różnicy np na 150 albo 300 pregabaliny ale jak sobie poszłem w ogień i z rana 300 a po południu 600 i po tych 600 od razu bongo to chyba była faza mojego życia. Fajne połączenie, ale było mocno.

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

Zakład karny i narkotyki pod znaczkami pocztowymi

W środę, 13 maja w ZK w Łowiczu udaremniono próbę przemytu narkotyków na teren więzienia. Zamiast kleju na znaczkach to tzw. "plastelina", a kartki zeszytu w jego grzbiecie też sklejone masą koloru brunatnego. Po zbadaniu za pomocą testów podejrzanej substancji okazało się, że to kannabinoidy.
  • 616 / 26 / 0

29 czerwca 2020blokowiska666 pisze:
Pregabalina wzmacnia sedacje i śmieszkowanie.Podobno obie substancje działają na kanały wapniowe i umrzesz z przejedzenia po tym mixie.
  • 1219 / 286 / 0

07 lipca 2020stuk pisze:
29 czerwca 2020blokowiska666 pisze:
umrzesz z przejedzenia po tym mixie.
Co prawda to prawda. :świnia:
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1226 uczestników Wejdź na czata