Detox od trawy

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 39 / 1 / 0

19 kwietnia 20214002 pisze:
@Budda92 brzmi zachecajaco ;) mi sie ostatnio nudzi, mysle o zmianie trybu, badz przerwie
uprawiasz sport? wysilek fizyczny = odpoczynek psychiczny - moze, by pomoglo na koszmary?
moze to tez byc etap do przejscia
duzo palilas przed przerwa? ile ciagu i jaka dawka dzienna? jesli mozna wiedziec
tak, jezdze na szosie. Obecnie troche mniej, bo pogoda marna ale zamiast tego cwicze w domu. Wydaje mi sie ze to moze byc etap. Duzo ludzi o tym pisalo.

Palilam 25-30g na miesiac xP Nie wiem ile dziennie, ale na pewno codziennie.
19 kwietnia 2021posluchajmnie pisze:
19 kwietnia 2021Budda92 pisze:
Poczta Polska jak to ona, dowiozła mi test dopiero dziś xP

Multitest z atestami Monaru.

29 dni czystości i na THC wyszedł pozytywnie D:
Tak jak wcześniej pisałem :))
Koło 35 - 37dnia będzie ujemny.
Okkkk, to wtedy sobie zrobię. Bardzo się zdziwiłam xD Byłam pewna, że wyjdzie negatywny.
  • 327 / 48 / 0

@Budda92 kurde musze detke w koncu wymienic xD juz zaczynaja gadac, ze specjalnie ja przebilem ;F
sprobuj sie mocno dojechac 2-3h przed snem - jakies kardio, >30min wysokiego tetna na swiezym powietrzu, albo przy otwartym oknie - nie zaszkodzi, a moze pomoze, a jak nie to ten etap minie i samo przejdzie :P jednak warto poprobowac w imie nauki!
25-30 to jeszcze tak znosnie - ile to xboxow poszlo z dymem :D
w sumie to prawidlowo - #PCMASTERRACE :korposzczur:

Meksyk coraz bliżej legalizacji marihuany

Projekt ustawy regulującej produkcję i posiadanie marihuany, a także obrót nią, przegłosowali deputowani z niższej izby meksykańskiego parlamentu. Jeśli poprą go jeszcze senatorowie i prezydent, to Meksyk stanie się trzecim krajem z tak postępowymi regulacjami dotyczącymi marihuany.

Czy alkoholizm można mieć w genach? "Jest różnica między uwarunkowaniem genetycznym a dziedziczność

Jeśli ktoś z twoich rodziców bądź krewny nadużywa alkoholu lub jest alkoholikiem, to możesz się zastanawiać, czy jesteś osobą znajdującą się w grupie ryzyka. "Uwarunkowania genetyczne odpowiadają za 50 proc. przypadków zaburzeń związanych z nadużywaniem alkoholu” – wskazuje David A. Fiellin, lekarz, dyrektor programu medycyny uzależnień na uniwersytecie Yale.
  • 39 / 1 / 0

19 kwietnia 20214002 pisze:
@Budda92 kurde musze detke w koncu wymienic xD juz zaczynaja gadac, ze specjalnie ja przebilem ;F
sprobuj sie mocno dojechac 2-3h przed snem - jakies kardio, >30min wysokiego tetna na swiezym powietrzu, albo przy otwartym oknie - nie zaszkodzi, a moze pomoze, a jak nie to ten etap minie i samo przejdzie :P jednak warto poprobowac w imie nauki!
25-30 to jeszcze tak znosnie - ile to xboxow poszlo z dymem :D
w sumie to prawidlowo - #PCMASTERRACE :korposzczur:
heheheheh xDDD

No, nawet znośnie.

Postaram się robić to co mówisz, mam nadzieje, że będzie lepiej. Dzięki za rady <3
  • 49 / 3 / 0

Powiem wam czytam te wasze posty i jestem w szoku jak mogliście zioło palić bez tytu, ekonomi brak itp a mi się nawet zdarzylo walic wiadra/bonga z samego tytoniu dla efektu placebo przy odstawce mj, wiem głupie.
  • 150 / 22 / 0

@Siwyelo a ja sobie nie wyobrażam jak można palic z tytoniem
  • 134 / 28 / 0

@Siwyelo - tytoń to wręcz bluźnierstwo do mj.
  • 8106 / 893 / 0

@posluchajmnie
Do jointa zawsze dodawałem tytoń i w kręgu moich znajomych każdy mieszał trawę z tytoniem.Rzadko kto kręcił ''czyściochy''.Być może to i zabija smak trawy, ale jak paliłem :liść: za małolata to nie było dużo kasy, wiec żeby wyszło ekonomicznie = tytex + mj.

Wczoraj po 2 latach zajarałem sobie parę buchow z lolka. :skret: Faza była na podkładzie z benzo a także nie było to mocne upalenie tylko lekka fazka. :patrzy:
  • 134 / 28 / 0

@UJebany - może i ekonomicznie, ale tytoń zabija smak i zaburza fazę mj. Jako wypełniacz zmielone liście, czy tzw. odpad z trymowania.
Kiedyś wziąłem z ciekawości relanium i mj nie klepała wcale, do dzisiaj pamiętam ten horror.
  • 546 / 64 / 32

20 kwietnia 2021xBambinoo pisze:
@Siwyelo a ja sobie nie wyobrażam jak można palic z tytoniem
Tak samo sobie tego nigdy nie wyobrażałem i jak pisze @posluchajmnie też uważałem, że to bluźnierstwo. Jarało się czyściochy. Ale dawno to było, bardzo dawno. Wtedy w ogóle nie paliłem tytoniu. Teraz natomiast nie palę trawy, pale zaś tytoń.
  • 9910 / 1923 / 0

Z tytoniem paliłem tylko lolki, ale bongo / lufa zawsze na czysto.
Dawno już skończyłem z lolkami, bo to marnowanie połowy tematu - bez sensu. Teraz tylko waporyzacja i tam nie ma miejsca nawet na drobinkę tytoniu.

Dziś zrobiłem mega intensywny bieg terenowy 12 km (dużo podbiegów / zbiegów) i z tej okazji zrobiłem sobie dyspensę na zioło (od dawna nie palę w dni robocze). Miałem już przygotowany mix swojej Easy Sativy i Bid Devil XL auto. Minęło już prawie 2h, a nadal trzyma zajebiście. Endoriny, zmęczenie i zioło to miks doskonały.
Przerzucam się już całkowicie na biegi terenowe. Kolana dużo mniej dostają po d... kolanach.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 2323 uczestników Wejdź na czata