Detox od trawy

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 542 / 96 / 0

@LittleQueenie A tolerancjia ci się nie wyrabia?

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 517 / 261 / 2

Nie zauważyłam tolerancji na melatoninę.

Wpadł diler narkotyków. Miał tabletki ekstazy w kształcie głowy prezydenta

Zarzuty posiadania nielegalnych substancji usłyszał mieszkaniec amerykańskiego stanu Floryda, w którego domu znaleziono narkotyki. 23-latek miał m.in. tabletki ekstazy w kształcie głowy prezydenta USA Donalda Trumpa.
  • 1881 / 628 / 0

@LittleQueenie Używasz tej LekAm? Chyba dziś skoczę po melatoninę, dorzucę do kropli CBD. Ja brałem Activlaba, Melatonina extra B6, 5mg mela+b6 i mg, koszt ok 10zł.
  • 517 / 261 / 2

@LOBO87, tak dokładnie, używam tej z LEK-AM, 5 mg. Z taką obstawą lekową nie powinieneś mieć najmniejszych kłopotów z zasypianiem :D
  • 1881 / 628 / 0

Teraz usypiam, ale budzę się 3-4. Choć pewnie to przez drzemki w ciągu dnia %-D Dziś wieczorem planuje 5 kropli CBD 5%, 1 tab melatoniny, aspargin i herbatkę z chmielu, melisy i rumianku %-D A i odkąd stosuję olejek CBD, mam masę pokręconych snów %-D
  • 27 / 3 / 0

Zamierzam zrobić detoks od palenia. Dłuższy niż ostatni a ostatni trwał 16 dni :) Mam pytanie ? Jak pozbywacie się śladów pod oczami, opuchlizny po paleniu ? Występuje u was coś takiego ? Podkrążone oczy, opuchlizna. Po jakim czasie znikają ślady pod oczami ? Macie jakieś sposoby na to ? W internecie nic na ten temat nie piszą. Jedyna nadzieja w Was :)
Pozdrawiam
  • 7241 / 724 / 0

Będzie ponad 4-5 miesięcy bez trawska.Dobrze pisze ? Nie pospieszyłem się z tymi 4-5 miesiącami %-D ? Ale ogólnie lepiej się czuje ``bez``.Nie mam depresji po paleniu, bad tripów, ogólnie jest si. :patrzy:
  • 15 / 2 / 0

Ja trzymam łyżkę w zamrażarce cały czas i przykładam sobie taka zamarznięta pod oczy. Efekt nie jest jakiś wow, ale opuchlizna jest mniejsza

CHI

• 50 / 2 / 0

Czy palenie 2x w tygodniu po zakończeniu wszystkich obowiązków jako nagroda za swoją pracę to również według was uzależnienie? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
  • 7241 / 724 / 0

@CHI
Jak najbardziej, spokojnie możesz tak palić.np: w piątek, sobotę.Jak nie będziesz wyczekiwał tylko na zajaranie po robocie i ciągle o tym myślał to nie uzależnienie, ale jak już będziesz tylko czekał na ``ten dzień`` to uzależnienie.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata