Dział zawierający fachową wymianę zdań na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga!
Dyskusje w działach Psychofarmakologia i Syntezy winny mieć charakter możliwie jak najbardziej ścisły i naukowy. W trosce o realizację tego celu posty wszystkich użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez moderację.
Moderacja zastrzega sobie prawo do usuwania/nieakceptowania postów, które nie spełniają powyższych założeń, nawet jeżeli są zgodne z regulaminem!
Wspieranie się naltreksonem w niskiej dawce?
TAK - zajebisty pomysł!
7
70%
NIE - autor posta jest debilem i nic nie wie o psychofarmakologii %-D
3
30%

Liczba głosów: 10

ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 1 z 2
  • 238 / 31 / 0
https://en.wikipedia.org/wiki/Low-dose_naltrexone
https://pl.wikipedia.org/wiki/Terapia_n ... kiej_dawce

Ogólnie rzecz biorąc, koncept jest taki:
Naltrekson w małych dawkach „oszukuje” mózg, blokując receptory endorfin (hormonów szczęścia). W rezultacie mózg „myśli” że brakuje mu endorfin, zatem produkuje ich więcej.
Czy stosowanie naltrexonu w dawkach do 5 mg ma jakiś sens? Chodzi mi o działanie antydepresyjne ale jeśli ma też wesprzeć układ odpornościowy to czemu nie :-p

Istnieje taki preparat na odchudzanie (dostępny na zwykłą reckę) o nazwie Mysimba zawierający 8 mg naltreksonu i 90 mg bupropionu, niestety kosztuje ponad 400 złotych %-D Naltrexon dali tam chyba w celu redukcji efektów ubocznych bupropionu. Skoro coś takiego powstało to musi być coś na rzeczy z tym microdosingiem.

Zwykłe leki z samym naltreksonem też nie są tanie ale na pewno wyjdzie ekonomiczniej kupić je i dzielić tabletki na kawałeczki.
You're an addict. So be addicted. Just be addicted to something else. Choose the ones you love. Choose your future. CHOOSE LIFE !!!
  • 174 / 11 / 0
K****ac**&*^^&, jaki szponciciel.. :nuts:

Mniemam, że pomysł masz stąd:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Terapia_n ... kiej_dawce
czy też nie googlowałeś?

https://erowid.org/experiences/exp.php?ID=108953
Ta pani uważa, że masz rację i naltrekson powinno się dodać do systemu wodociągowego.

Nie jestem medykiem, a cykl Krebsa podsuwa mi myśl "nierówne kółeczko".
Znalazłem w sieci na ten temat mnóstwo książek ale nie będę ich czytał tylko żeby podać ci odpowiedź. Wiem tylko jedno. Jeśli coś wydaje się być cudownym lekiem w małej dawce, a w dużej jest trucizną dla zdrowych/zazwyczaj pomaga chorym to może skonsultuj to z lekarzem.

Pewna użytkowniczka forum (powiedziałbym "doświadczona") miała implant z naltrexonem. Z jej słów wynikało, że niezbyt jej pomógł. Skorzystaj z forumowej wyszukiwarki, pewnie znajdziesz jej wypowiedzi na ten temat.
Użyszkodnik jest aktywny na hyperrealu.
Przeczyta twoją odpowiedź i odpowie na twój post, chyba że znów dostanie bana :cheesy:
  • 908 / 72 / 19
Też myślałam o tej Mysimbie.
Jak tylko zobaczyłam na pewnym portalu z ogłoszeniami, to pomyślałam, że niezła kombinacja, jak już odstawimy opio i mamy depresję poopioidową (bupropion da dopaminę i zadziała antydepresyjnie, naltrekson tak samo i spowoduje, że zepsute receptory opioidowe zaczną się szybciej regenerować).
Czemu nikt tego nie próbował i o tym nie pisze?

Umrzemywcierpieniu, co masz na myśli, mówiąc: "a cykl Krebsa podsuwa mi myśl "nierówne kółeczko"."?
Is it time for your medication, Mr. Brown?
  • 3652 / 977 / 2
[mention]Stteetart[/mention], detoks naltreksonem?
Gdy możesz być kim chcesz. Bądź sobą. No chyba, że możesz być Son Goku, wtedy zawsze bądź Son Goku.
Posiąść wszelką wiedzę leży w zasięgu możliwości człowieka ~ Leonardo da Vinci
Szukaj mnie na: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/
  • 56 / 6 / 0
Naltrekson (tyle że 2 tabletki po eee nie wiem ile odstawiłam opiaty wtedy) na początku u mnie dawał super efekty, zaczęłam chcieć i było naprawdę EKSTRA [emoji7] niestety po 2 tyg wszystko minęło może ja zjebalam bo zaczęłam dexic i mixowac z silnymi lekami przeciwpsychotycznymi.
  • 1 / / 0
Biorę Mysymbie już 3 miesiące Od papierosów odrzuciło mnie od razu chociaż to było celem Dostałam go na odchudzanie bo bardzo przytyłam bo depakinie i z waga to ciężko zrzucić ale bardzo dobrze na nastrój wpływa Mam przewleka depresje i nerwice z atakami paniki
  • 300 / 35 / 0
Zastanawiam się czy nie wymienić wellbutrinu 150mg właśnie na to bo well za mocno mi wjeżdża na banie a tutaj byłoby trochę mniej bupropionu właśnie, tylko czy ten bupro z wella nie różni się od tego z mysimby??? bo w wellu jest bupropion a w mysimbie chlodowodorek bupropionu????
  • 300 / 35 / 0
DOBRA MAM

ale wkleję dla zainteresowanych;

Każda tabletka Mysimba zawiera 8 mg chlorowodorku naltreksonu (co odpowiada 7,2 mg naltreksonu) oraz 90 mg chlorowodorku bupropionu (co odpowiada 78 mg bupropionu).
  • 3259 / 153 / 0
Nie czaję...

Po prostu kup sobie od kogoś naltrekson z ogłaszamy?
Jeśli chcesz abym zwrócił uwagę na Twój post na forum i przeczytał go, napisz w jego treści " @Limitbreaker "
Jeśli masz pytanie, potrzebujesz pomocy, napisz do mnie na PW.
Jeśli Ci pomogłem, podaruj mi karmę. :)
  • 155 / 17 / 1
Będę testował Mysimbę (naltrekson + bupropion) i dam znać.
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.