Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 40 • Strona 1 z 4
  • 904 / 159 / 0
Ponieważ mózg osoby z autyzmem różni się od zdrowego i narkotyki maja inne działanie. Ze względu na podobieństwo patologicznych zmian do zespołu aspergera schizofrenii i częściowo ADHD można posłużyć się tym właśnie w diagnozie.

Niewykluczone ze cpanie i miłowanie pewnej grupy substancji jest spowodowane wrodzona dysfunkcja mózgu i wystarczy zastosować odpowiednia terapie.

Spostrzeżenia:
Modulatora gaba
alkohol benzodiazepiny i wszystkie modulatora gaba działają 4 krotnie silniej. Już 25 ml wódki mnie ścina. 0,12 clonazolamu tez jest maksymalna dawka. 0,25 i mnie niema na 30 h. Dodatkowo brał jakiej kolwiek euforii chociaż cenie społeczne działanie GHB. Po ciagach brał skręta a jedynie silne pobudzenie i euforia. Hipomania. Czuć jak się pała neurony xd
Psychodeliki
Konieczna 4 krotnie większa dawka lizergamidow i skrócony czas działania tryptaminy podobnie fenetyloaminy często brał efektu, (małe doświadczenie)
Stymulanty
Brał euforii niezależnie od dawki ( betaletony tez) za to już od najmniejszych ilości hardcorowe pobudzenie wywołujące manie mimo 5-6 dniowych jazd na hex brak leków i psychoz. Czysty spokój.
Opioidy
Tutaj po 2 latach nadużywania dalej starcza mi paczka kodeiny. Po 3 już się boje o oddychanie euforia nie z tek ziemi. Reszta podobnie.
Dysocjanty
Dawka przeciętna powodują zachowania społeczne olbrzymie efekty antydepresyjne motywują nowe zainteresowania i chęć zmian oraz uczucie jestem bogiem

To taka moja hipoteza. Zmian w mózgu nie wypisze bo są dostępne ,a 2-fdck wchodzi za mocno

[mention]endother[/mention] , zaczynaj nazwę tematu od wielkej litery. Bardziej estetycznie to wygląda a i ja będę miał mniej roboty. /black goku
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 1291 / 223 / 0
Ciekawi mine temat zaburzeń, jednak gdziekolwiek o nich czytam, opisane są z punku widzenia terapeutów/badaczy i jest to chuja warte. Napisałbyś coś więcej o autyzmie z "pierwszej osoby"?
Jesteś ćpunem? Znasz polski? Umiesz pisać? Napisz raport dla neurogroove!
Spoiler:
  • 904 / 159 / 0
Wiele lat mi zajęło połączenie faktu innego działania leków z autyzmem. Nie jestem w stanie powiedzieć o sobie. Mój kolega z trochę bardziej zaawansowanym autyzmem stwierdził że mógłby leżeć 24 na 24 w Komorze deprywacyjnej.

Uzależnienie u osób z autyzmem jest niezwykle rzadkie. Przynajmniej ja nic nie znalazłem.
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 8048 / 1456 / 2
Przyjrze sie tematowi.

Badales sobie moze poziom testa?
Interesowales sie metylacja?

Na razie "liznalem" temat i wyglada troche jakby wszystko w Twoim organizmie przebiegalo szybciej niz u reszty.
Leki i dragi dzialajace na zasadzie pobudzenia - moc wieksza.
Czyli keton i sygnal pobudzenia to podbicie dopy i noradry jednak juz hamujacy wplyw sero jest znikomy (stad brak euforii).

Benzo/alko pobudza GABA- mocniejsze dzialanie.

Uwazaj z procesami metylacji.
http://www.bioautyzm.pl/6-2/
Lapcie.http://www15.zippyshare.com/v/WYAW7o3r/file.html


Przejrzyj to.
Ja przegladalem inne zrodla.
  • 8048 / 1456 / 2
  • 34 / 3 / 0
[mention]endother[/mention] Masz jakieś doświadczenia z cannabis ?
  • 904 / 159 / 0
Sama idea autyzmu polega też na braku reakcji na bodźce tzw. rozleniwienie. Brak jakichkolwiek interakcji z otoczeniem. Skrajne przypadki polegają na tym że osobnik przestaje nawet jeść. Rozleniwienie które mnie ogarnia po THC jest po prostu straszne. Niemal mógł bym przestać oddychać. Właśnie w tym kierunku zmierzam... Jedyny ratunek to wyrobienie sobie nawyku aktywności. Za wszelką cenę staram się unikać kanna. Doprowadza mnie to do skrajnego zespołu amotywacyjnego.

Brałem 2-3 razy dlatego się nie wypowiadam za bardzo.
Wystarczy 20 % szans na przeżycie terapii by temu zapobiec.

Ps. wyszedłem z psychiatryka i mam nową diagnozę - zespół aspargera. Ale to się kuci z upośledzeniem na początku i niemal prawidłowym rozwojem od 14 roku życia. No cóż wtedy zacząłem żreć acodin i inne dragi więc mogę być nie adekwatnym przypadkiem.

[mention]Stteetart[/mention] czytałem to absolutna podstawa. Mam zamałe, a tam się znajdują receptory GBAB. Właściwie to tylko tych receptorów jest za mało. Dlatego dyso wyrównują. Jest wspomniane w pierwszym poście.
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 8048 / 1456 / 2
Przeczytaj o wplywie mj na cialo migdalowate.

Zalacznik.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 34 / 3 / 0
21 grudnia 2017endother pisze:
Ps. wyszedłem z psychiatryka i mam nową diagnozę - zespół aspargera. Ale to się kuci z upośledzeniem na początku i niemal prawidłowym rozwojem od 14 roku życia.
To witam Cię w klubie. Może jednak masz tego Aspergera tak dodatkowo. Zresztą autyzm, asperger to przecież tylko umowne definicje, które się wzajemnie przenikają. Każdy organizm jest inny i trudno go wtłoczyć w utarte schematy. Z drugiej strony - skoro już trafiłeś do psychiatryka to chyba jest coś na rzeczy i ten rozwój po 14 roku tak nie do końca jest typowy...
  • 34 / 3 / 0
Mój Asperger nie przeszkadza mi czerpać radości z używania substancji zmieniających świadomość. Mam wrażenie, że nawet bywa pomocny - chociaż trudno to ocenić ze względu na brak skali porównawczej jak wszystko wygląda po drugiej stronie lustra.

PS. @endother dzięki za PW. Jeszcze nie mogę w ten sam sposób, gdyż nie mam uprawnień do PW - prawdopodobnie z powodu braku wystarczającej liczby postów.
ODPOWIEDZ
Posty: 40 • Strona 1 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.