Suplementy na siłownię

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 664 / 54 / 0

1. Swanson - dhea 100mg
2. Biosterol
3. Aminokwasy BACA leucyna
  • 2243 / 1227 / 34

14 maja 2019czarooodziej pisze:
Polecacie jakąś dobrą stymulujaca przedtreningowke? Nie używałem niczego oprócz guaranaxa Olimpu, saw trecka i normalnej kofeiny 200mg/kaps przedtreningowo.. Szukam czegoś mocniejszego na te dni kiedy kofa to za mało.. coś z dmaa? dmha? Podpowiedzcie :)
DMAA bardzo dobre i szczerze mówiąc DMHA dziala niemal identyczne.
Średnia dawka tego dmaa i dmha trochę kofeiny i 3 do 4 godzin jest dobrze.
Metylosynefryna tez jest dobra w umiarkowanej ilości.

Terapia z użyciem MDMA pozwala przepracować traumy?

"Jakbyś patrzył na przeszłość przez aparat fotograficzny z obiektywem szerokokątnym”.

Kiedy legalizacja marihuany w Czechach?

Izba Deputowanych Parlamentu Republiki Czeskiej poparła w głosowaniu propozycję poprawki do ustawy o środkach odurzających dopuszczającą uprawę oraz posiadanie marihuany. Projekt ustawy zaproponowany przez deputowanego Partii Piratów Tomáša Vymazala Izba omówi na początku czerwca, w ramach trwającej 49. sesji parlamentu.
  • 38 / 1 / 0

Panowie co polecacie na konkretny wypierdol na siłce? Wcześniej używałem cytruline+300mg kofeiny+cukry proste. Niestety w tym momencie organizm ma problem z ubokami po kofeinie w jakiej kolwiek dawce. Na co ja zamienić żeby mieć maksymalny power prze 1h treningu?
  • 2054 / 630 / 0

Synefryna, efedryna, w mniejszym stopniu (moim zdaniem, niektórym bardzo pasuje jako stymulant przed treningiem) johimbina. Z lżejszych rzeczy: tauryna, guarana. Do tego kreatyna trochę siły doda, zwłaszcza odczuwalne na niższych zakresach powtórzeń. Na większa pompę jakaś forma argininy, fajnie uzupełnia stymulujące środki.
  • 1039 / 75 / 0

22 marca 2020WrakCzlowieka pisze:
Synefryna, efedryna, w mniejszym stopniu (moim zdaniem, niektórym bardzo pasuje jako stymulant przed treningiem) johimbina. Z lżejszych rzeczy: tauryna, guarana. Do tego kreatyna trochę siły doda, zwłaszcza odczuwalne na niższych zakresach powtórzeń. Na większa pompę jakaś forma argininy, fajnie uzupełnia stymulujące środki.
Masz może pojecie jak działa efedryna apteczna polska z ampółek ? Jak to stosować podawac itp ?
  • 2054 / 630 / 0

Z tego co się orientuje to tylko do i.m. są przeznaczone te ampuły. Co do działania - brałem ekstrakt z efedry, efedrynę z polskich tabletek i jakichś z UK, różnic większych nie było i myśle że tu też nie będzie. Mogę się jednak mylić.
Użytkownik nieaktywny
  • 1121 / 146 / 0

Z AMP nie bralem podaje się wygodnie pod ęskórę 30-45min przed treningiem standardowo z kofeina zacznij od 1/2amp Ja za to bardzo chętnie wrxucalem tussipect (pewne źródło efedryny Hcl oral) z wszelkiej maści spalaczami czy przedtreningowkami ocxywiscie najpierw sprawdzałem
Moc suplementu solo zazwyczaj było dobrze %-D
  • 35 / 4 / 0

Kreatyna, przedtreningówka .
  • 38 / 1 / 0

Kreatynę zawsze spożywałem po treningu z racji wielu opinii mówiących, że nie wpływa ona w zauważalny sposób podczas treningu. Wypróbuję mix guarana+cytrulina+kreta. Potem podzielę się spostrzeżeniami.
  • 1203 / 171 / 0

Próbował ktoś argininę? nawet nie na siłownię tylko suplement diety, podobno rozszerza naczynia krwionośne, których zwężenie może być przyczyną nadciśnienia. ( z tego co zdążyłem się dowiedzieć)
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 1234 uczestników Wejdź na czata