Zgony użytkowników forum - dyskusja

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 2839 / 538 / 7

@vzpe, a ja pamiętam jak chowałem kilku ziomków i nadal leżą w grobie. Fałszywe zgony są tutaj wpisane w rejestr i każdy powinien mieć to na uwadze, ale mierzi mnie to, że co zgon pojawiają się głosy, że ten i ten jednak żyje, to trzeba zachować szczególną ostrożność. Nie zdziwiłbym się jakby Wrak żył, ale jeśli nie żyje (a wierzę Alennowi), to co najmniej niestosowne jest gdybanie wiążące się też z zarzucaniem kłamstwa.

A co do Wraka, to miał taki charakter, który bardzo mi pasował. Mam wrażenie, że mijaliśmy się nie tylko na Hajpie. No cóż, szkoda. W mojej skali był jedną z bardziej ciekawych osób na forum (choć to zdecydowanie mieszanka barwnych osobowości).
  • 2198 / 268 / 1

@Wrak czlowieka

Otrzymywanie GBL z THF utleniajac podchlornem wapnia

kolejna chałupnicza metoda otrzymywania tzw. pigułki gwałtu.

Marihuana w paczce z Hiszpanii. Narkotyki wywęszył labrador

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali przesyłkę z marihuaną w firmie kurierskiej w Toruniu. A wszystko dzięki świetnemu węchowi służbowego labradora Lilou.
  • 210 / 33 / 0

o kurwa... wrak odszedl? po prostu nie mogę w to uwierzyć
byłem z nim jakoś mocno podświadomie połączony, byl moim jakby autoryttetem, zawsze pisał mądrze i w fajny cyniczny sposób. nawet nie zauważyłem postów o jego odejściu..
nie robcie samobojow, zawsze jest inne wyjscie, niewazne jak zle by bylo, to yulko wy mysliscie, ze najgorzej jest, a to nieprawda, ja jestem jakims tam przykladem upadku czlowieka (dzis skonczylem walic here) zastawilem telefon i sprzedalem duzo cennych mi przedmiotów. ale dostałem już recepty i planuję jak najszybciej opłacić długi i odebrać telefon. btw nie mam checi najmniejszej juz na hel.
  • 348 / 77 / 0

Wrak pewnie chciałby żebyśmy pośmiali sie z jego śmierci o ile serio zdech, no ale nie wypada
  • 41 / 5 / 0

Wiecie co jest kiepskiego w śmierci? Że nie rozwiązuje to żadnych problemów :p

Trzeci rok czystości za mną, pozdrawiam :)
Użytkownik nieaktywny
  • 1482 / 219 / 0

O ile dobrze pamiętam w jednym z postów napisał coś właśnie o więziach forumowych, że ktoś może mieć ćwieka jeśli zamieni z kimś parę zdań, a jakiś czas pózniej współrozmówca skończy po drugiej stronie. Kurde, cały czas mam ten wymowny uśmieszek gostka z Jego avatara. Nie świruję że to był mój przyjaciel, ale kilka postów zamieniłem z Nim bezpośrednio.

ZX

• 1094 / 352 / 0

uzyszkodnik @virr upozorowal wlasna smierc i udaje, ze nie zyje.
Widac to jest jakas defaultowa metoda na zrywanie ze srodowiskiem, bo i brzmi wiarygodnie.
  • 2839 / 538 / 7

Ja w ogóle nie kojarzę, żeby on nie żył. Wziął i znikł. Wysypało ostatnio tych fejkowych zgonów 🤨
  • 210 / 33 / 0

dobrze mowisz o ttych fejkowych, str. Xantiago, po śmierci, zaczal na yt jakis rap chujowy robić i na insta dodawac relacje, jak wali swusetki majki xD
  • 1834 / 201 / 0

Ale czym taka osoba się kieruje by upozorować własną śmierć..
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 2081 uczestników Wejdź na czata