Zgony użytkowników forum - dyskusja

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 1226 Strona 104 z 123
Rejestracja: 2010
  • 4585 / 762 / 25

Kiedyś była taka typiara o nicku @WidzeWiecej, najprawdopodobniej została zabita.
Rejestracja: 2015
  • 528 / 40 / 0

07 lutego 2020STR88 pisze:
Dostałem PMkę z informacją o zgonie jednej z użytkowniczek, osoba, która mi to wysłała, poprosiła o nie podawanie jej nicku.
Zmarła użytkowniczka forum (nie pamietam nicku, coś z 'eleonore'), w nocy 06.01.20. Bardzo dobrze znana i lubiana w Krakowie, ale danych nie podam, poza tym, że imię na 'A'. Przedawkowała heroinę najprawdopodobniej zanieczyszczoną fentanylem. Pozostawiono ją samą po OD. Chłopak w areszcie. Miała 23 lata.
Czy ktoś wie o kogo dokładnie chodzi?
Gadałem z kolega z krk i on znał ja i jego sytuacja ciężka chłop wylapie troche do leżenia. Ale nica nie znam nie pytalem

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

60-letni łodzianin chciał się zabić dopalaczem. W tym celu zaupił kryształ za 100 zł

60-letni mężczyzna trafił na toksykologię po próbie samobójczej. Planował odebrać sobie życie zażywając dopalacz. Miał to być tak zwany „złoty strzał”.
Rejestracja: 2010
  • 4585 / 762 / 25

21 lutego 2020simer44 pisze:
@Ankaaa@london5
21 lutego 2020wsprawiesyna pisze:
Witam i składam prośbę o usunięcie konta mojego syna. Syn został znaleziony martwy w ubiegłym tygodniu. Jego nazwa to alkus wiejski.
Taki post został napisany w problemy użytkowników z kontami.
Rejestracja: 2016
  • 2783 / 508 / 7

Czy ktoś jeszcze jest w stanie to potwierdzić? Znana jest przyczyna zgonu?

Ta część posta jest napisana po to, by wkleić ją do Narkopolii.

Nie żyje użytkownik @alkus wiejski, zmarł między 10.02.2020 a 17.02.2020. Przyczyna zgonu nieznana. O jego śmierci poinformował/a jego matka/ojciec
21 lutego 2020wsprawiesyna pisze:
Witam i składam prośbę o usunięcie konta mojego syna. Syn został znaleziony martwy w ubiegłym tygodniu. Jego nazwa to alkus wiejski.
Rejestracja: 2011
  • 1749 / 94 / 18

Chyba domyślam się też o kogo chodzi, nie wiedziałem tylko, że ta dziewczyna miala konto na hajpie. Sprawa jest faktycznie bardzo smutna i nieprzyjemna. Jako że dość dobrze znam jej chłopaka(o ile to ta osoba o którą chodzi) to jednak wolałbym żeby nie wyciągać zbyt wielu informacji. Tym bardziej że matka i policja prawdopodobnie będą chłopaka próbowali oskarżyć o udostępnianie, udzielanie, sprzedawanie lub coś w tym stylu, w każdym razie obarczyć go winą. Czy słusznie - nie wiem. Ale na pewno nie chciał aby tak się stało i jakby mógł to by do tego nie dopuścił więc jeśli coś dostanie to nie uważam że będzie to dobre rozwiązanie.
Rejestracja: 2020
  • 56 / 11 / 0

@Duce, oboje wiemy, że parę dni wcześniej też było tam nieciekawie, ogólnie wg mnie oboje stąpali po bardzo cienkiej linii. Właściwie nie stąpali, świadomie(?)/z głupotą(?) ją przekraczali. Takie jest moje indywidualne odczucie, a nie wiem jak im obojgu się układało, dlatego mogę snuć tylko przypuszczenia, jak już wyżej napisałem.
Rejestracja: 2006
  • 381 / 31 / 0

O kurwa. Czyli jednak alkusa zjawy w końcu dopadły.. Czułem, że coś nie teges jak były coraz gorsze ciągi i nagle przestał pisać.
Rejestracja: 2018
  • 226 / 39 / 0

W Krakowie i okolicach słyszy się już o kilku przedawkowaniach helu. Sam o nie mało się nie przekręciłem po nim... spróbowałem go będąc na fentanylu i faza wydała się mi na tyle znajoma, że uznałem iż gra jest nie warta ceny i wróciłem do fenta teraz wszystko jasne skoro zanieczyszony fentem.
Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 124 / 40 / 0

05 lutego 2020MaszMaila pisze:
Trufla żyje, zmieniła tylko nick. Na jaki nie powiem. Sfingowała swoją śmierć jak wielu na tym forum.
Jak każda atencyjne szmata. Te historie o śmierci są tak samo sfingowane jak ich rzekomy nałóg.
Rejestracja: 2020
  • 0 / / 0

Czy ktoś kojarzy użytkownika ze starej wrzuty, który krył się pod nickiem Sadam Selekta? Znając go, sądzę że mógł być użytkownikiem tego forum, lecz nie mam pojęcia pod jaką nazwą mógł się chować. Czemu myślę że mógł się tu udzielać? Bo leciał grubo ze wszystkim prócz kompotu i miał pojęcie na tematy używek jak niewielu. Bynajmniej on tak sądził... Niestety swój biedny żywot zakończył 22 stycznia 2018 roku... Podpowiem że był z Lublina i zmarł w wieku 36 lat zaraz po swych urodzinach..
Posty: 1226 Strona 104 z 123
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Mordarg i 3 gości