Zgony użytkowników forum - dyskusja

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1217 / 296 / 0

@STR88 ok, sorry, zle zrozumialam ! tylko, ze jesli ja mysle o tej osobie, o ktorej mysle, to to konto to fake/alter.
  • 4282 / 638 / 22

Kiedyś była taka typiara o nicku @WidzeWiecej, najprawdopodobniej została zabita.

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

Rewolucja w testach antydopingowych. Nowy sposób wykrywania metabolitów marihuany

USADA wraz Jeffem Novitzkym (który od dłuższego czasu jest po prostu pracownikiem giganta z Las Vegas) ułożyli nowy program badań mających na celu wykrywanie substancji aktywnych takich jak THC z marihuany w ciele zawodnika.
  • 358 / 17 / 0

07 lutego 2020STR88 pisze:
Dostałem PMkę z informacją o zgonie jednej z użytkowniczek, osoba, która mi to wysłała, poprosiła o nie podawanie jej nicku.
Zmarła użytkowniczka forum (nie pamietam nicku, coś z 'eleonore'), w nocy 06.01.20. Bardzo dobrze znana i lubiana w Krakowie, ale danych nie podam, poza tym, że imię na 'A'. Przedawkowała heroinę najprawdopodobniej zanieczyszczoną fentanylem. Pozostawiono ją samą po OD. Chłopak w areszcie. Miała 23 lata.
Czy ktoś wie o kogo dokładnie chodzi?
Gadałem z kolega z krk i on znał ja i jego sytuacja ciężka chłop wylapie troche do leżenia. Ale nica nie znam nie pytalem
  • 4282 / 638 / 22

21 lutego 2020simer44 pisze:
@Ankaaa@london5
21 lutego 2020wsprawiesyna pisze:
Witam i składam prośbę o usunięcie konta mojego syna. Syn został znaleziony martwy w ubiegłym tygodniu. Jego nazwa to alkus wiejski.
Taki post został napisany w problemy użytkowników z kontami.
  • 2568 / 445 / 3

Czy ktoś jeszcze jest w stanie to potwierdzić? Znana jest przyczyna zgonu?

Ta część posta jest napisana po to, by wkleić ją do Narkopolii.

Nie żyje użytkownik @alkus wiejski, zmarł między 10.02.2020 a 17.02.2020. Przyczyna zgonu nieznana. O jego śmierci poinformował/a jego matka/ojciec
21 lutego 2020wsprawiesyna pisze:
Witam i składam prośbę o usunięcie konta mojego syna. Syn został znaleziony martwy w ubiegłym tygodniu. Jego nazwa to alkus wiejski.
  • 1675 / 75 / 18

Chyba domyślam się też o kogo chodzi, nie wiedziałem tylko, że ta dziewczyna miala konto na hajpie. Sprawa jest faktycznie bardzo smutna i nieprzyjemna. Jako że dość dobrze znam jej chłopaka(o ile to ta osoba o którą chodzi) to jednak wolałbym żeby nie wyciągać zbyt wielu informacji. Tym bardziej że matka i policja prawdopodobnie będą chłopaka próbowali oskarżyć o udostępnianie, udzielanie, sprzedawanie lub coś w tym stylu, w każdym razie obarczyć go winą. Czy słusznie - nie wiem. Ale na pewno nie chciał aby tak się stało i jakby mógł to by do tego nie dopuścił więc jeśli coś dostanie to nie uważam że będzie to dobre rozwiązanie.
  • 20 / 6 / 0

@Duce, oboje wiemy, że parę dni wcześniej też było tam nieciekawie, ogólnie wg mnie oboje stąpali po bardzo cienkiej linii. Właściwie nie stąpali, świadomie(?)/z głupotą(?) ją przekraczali. Takie jest moje indywidualne odczucie, a nie wiem jak im obojgu się układało, dlatego mogę snuć tylko przypuszczenia, jak już wyżej napisałem.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 635 uczestników Wejdź na czata