Zgony użytkowników forum - dyskusja

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 3743 / 476 / 0

To niemożliwe chyba , bo sandra musiała by wcześnie zaciążyć? Chyba w podstawòwce. Nawet nie wiem ile to "truchło" za przeproszeniem miało lat.
  • 1434 / 1419 / 0

a to malo dzieci, ktore maja dzieci ?
jak na forum sa ludzie, ktorzy zaczynali cpac w wieku 10-12 lat to ciaza w podstawowce nie wydaje mi sie niczym nadzwyczajnym :alergia: a miala cos ok. 30 lat z tego co tutaj wyczytalam, wiec wiek corki by sie zgadzal.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Polak próbował wwieźć do UK kokainę o wartości ponad £8 mln

45-letni Marek Wiśniewski został skazany na 8 lat pozbawienia wolności po tym, jak przyznał się do próby wwiezienia na teren Wielkiej Brytanii 80kg kokainy o łącznej rynkowej wartości ponad £8 mln - donosi Daily Record.
  • 5 / / 0

jej coreczka ma z 10 lat.
  • 354 / 36 / 0

Matka mojego kolegi nie była ani ćpunką ani pijaczką a urodziła go jak miała 14 lat...
Ale wątpie w to, żeby jej dzieciak logował się na forum. Prędzej ktoś ze znajomych/rodziny.
Fakt faktem laska zrobiła taką "karierę", że do tej pory o niej gadacie :) A słynny tekst z pogrzebem Krisa stał się wręcz memem...
Użytkownik nieaktywny
  • 591 / 142 / 0

Sndry córka przecież przeszła kurs IT z certyfikatem- AWS Certified Developer—Associate, także umie wkomputer.
  • 664 / 57 / 0

ModyfikowanyBigos podobno niezyje i 69plateau.
  • 2790 / 509 / 7

@Mefistofeles1945, ano, nie żyją, informacja nam znana.
13 stycznia 2020Ankaaa pisze:
podobno jak Sandra zmarla to jej corka miala ok. 14 lat, ale to tylko tak gdzies wyczytalam...
Na pewno nie miała 14 lat, chyba że jest jeszcze druga córka, o której nie wiem.

ZadnyWiedzy nareszcie został pochowany.
  • 3034 / 1236 / 1

Ostatnie 3 strony tego tematu to obraz nędzy i rozpaczy. Ludzie. Przestańcie plotkować o rzeczach, o których nie macie zielonego pojęcia bo "gdzieś tak słyszałem/czytałem" W ten sposób można powiedzieć, ze X* za 20 złotych obciąga na dworcu głównym brudasom z HIV - tak gdzieś czytałem!

* - wstaw dowolny nick, osoby której nigdy na oczy nie widzieliście.
  • 2446 / 411 / 0

Taka specyfika tego forum, niestety, jednak fakt faktem czasami czuję się tutaj jak na ćpuńskiej wersji Pudelka.

Chociaż i tak jest o wiele lepiej niż te 10 lat temu - wtedy poza plotkowaniem ulubionym zajęciem niektórych użytkowników było profilowanie innych userów, a następnie kontaktowanie się z rodziną danego użytkownika, z pracodawcą, z dyrekcją szkoły / uczelni i informowanie o wszystkim co dana osoba robi i wypisuje na H. Teraz te hobby odeszło już chyba do lamusa, zresztą poziom wypowiedzi też jest o wiele wyższy niż w zamierzchłych czasach białego hajpa.
  • 1434 / 1419 / 0

no nie wiem czy tak calkiem do lamusa odeszlo, ale daruje sobie szczegoly...natomiast jesli ktos sam siebie podaje na zlotej tacy to musi sie liczyc z nieprzyjemnosciami. i fajnie by bylo, gdyby za glupote placil sam zainteresowany, gorzej jesli rodzina musi chodzic kanalami, bo wstyd im wyjsc teraz na miasto.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 1503 uczestników Wejdź na czata