Zgony użytkowników forum - dyskusja

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1124 / 261 / 0

13 stycznia 2020STR88 pisze:
@MarlaSinger, to nie jej córka, szczerze wątpię, to jeszcze dziecko.
podobno jak Sandra zmarla to jej corka miala ok. 14 lat, ale to tylko tak gdzies wyczytalam...
  • 3485 / 381 / 0

To niemożliwe chyba , bo sandra musiała by wcześnie zaciążyć? Chyba w podstawòwce. Nawet nie wiem ile to "truchło" za przeproszeniem miało lat.

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Więzienie za trucie wrocławian. "Pomogliśmy rozbić dopalaczową mafię"

Szefowie wrocławskiej szajki handlarzy „dopalaczami” zostali prawomocnie skazani na więzienie za trucie wrocławian. Postępowanie w tej sprawie wszczęto w 2016 roku po artykule portalu GazetaWroclawska.pl.
  • 1124 / 261 / 0

a to malo dzieci, ktore maja dzieci ?
jak na forum sa ludzie, ktorzy zaczynali cpac w wieku 10-12 lat to ciaza w podstawowce nie wydaje mi sie niczym nadzwyczajnym :alergia: a miala cos ok. 30 lat z tego co tutaj wyczytalam, wiec wiek corki by sie zgadzal.
  • 1 / / 0

jej coreczka ma z 10 lat.
  • 280 / 24 / 0

Matka mojego kolegi nie była ani ćpunką ani pijaczką a urodziła go jak miała 14 lat...
Ale wątpie w to, żeby jej dzieciak logował się na forum. Prędzej ktoś ze znajomych/rodziny.
Fakt faktem laska zrobiła taką "karierę", że do tej pory o niej gadacie :) A słynny tekst z pogrzebem Krisa stał się wręcz memem...
  • 576 / 139 / 0

Sndry córka przecież przeszła kurs IT z certyfikatem- AWS Certified Developer—Associate, także umie wkomputer.
  • 514 / 42 / 0

ModyfikowanyBigos podobno niezyje i 69plateau.
  • 2530 / 441 / 3

@Mefistofeles1945, ano, nie żyją, informacja nam znana.
13 stycznia 2020Ankaaa pisze:
podobno jak Sandra zmarla to jej corka miala ok. 14 lat, ale to tylko tak gdzies wyczytalam...
Na pewno nie miała 14 lat, chyba że jest jeszcze druga córka, o której nie wiem.

ZadnyWiedzy nareszcie został pochowany.
  • 2678 / 1068 / 1

Ostatnie 3 strony tego tematu to obraz nędzy i rozpaczy. Ludzie. Przestańcie plotkować o rzeczach, o których nie macie zielonego pojęcia bo "gdzieś tak słyszałem/czytałem" W ten sposób można powiedzieć, ze X* za 20 złotych obciąga na dworcu głównym brudasom z HIV - tak gdzieś czytałem!

* - wstaw dowolny nick, osoby której nigdy na oczy nie widzieliście.
  • 1609 / 201 / 0

Taka specyfika tego forum, niestety, jednak fakt faktem czasami czuję się tutaj jak na ćpuńskiej wersji Pudelka.

Chociaż i tak jest o wiele lepiej niż te 10 lat temu - wtedy poza plotkowaniem ulubionym zajęciem niektórych użytkowników było profilowanie innych userów, a następnie kontaktowanie się z rodziną danego użytkownika, z pracodawcą, z dyrekcją szkoły / uczelni i informowanie o wszystkim co dana osoba robi i wypisuje na H. Teraz te hobby odeszło już chyba do lamusa, zresztą poziom wypowiedzi też jest o wiele wyższy niż w zamierzchłych czasach białego hajpa.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 436 uczestników Wejdź na czata