Czego oczekujecie od zycia ?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 58 / 10 / 0

Pieniędzy każdego druga zdrowia i leku na chad
  • 825 / 20 / 0

Uczciwą zapłatę, za ciężką, solidną pracę. Swoje własne mieszkanie. Dostęp do narkotyków pierwszego sortu, w dostępnej cenie.

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

O co chodzi z aferą wokół LimeBands? Ofeminin pyta eksperta ze Społecznej Inicjatywy Narkopolityki.

Jerzy Afanasjew ze Społecznej Inicjatywy Narkopolityki zaalarmował, że informacja na stronie dystrybutora daje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Na czym dokładnie polega problem?
  • 133 / 21 / 0

A ja nic nie oczekuje. Bo życie to nie jest koncert, kurwa życzeń.
  • 91 / 6 / 0

Moje życie jest trochę oderwane... dużo podróżuję ale tak zwykle z plecakiem, bez żadnych All inn... zwiedzam zakamarki świata, czy to Peru, Seszele czy Kenia...
  • 751 / 40 / 0

spokoju wewnętrznego , hajsu , i zdrowia
  • 2 / 1 / 0

Szczere to coraz częściej myślę o chatce nad jeziorem. Męczy mnie stres i odpowiedzialność, jedyne czego bym chciał to spokój ducha
  • 1892 / 331 / 154

Stabilizacji przede wszystkim, bo póki co to mam niestety nadal jedną wielką sinusoidę. Dobrze, że cokolwiek jestem w stanie ogarnąć.
  • 53 / 13 / 0

Wrócić do kraju by poznać swoją przyszłą żonę, matkę moich dzieci.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata