CBD

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Czy CBD na Ciebie dziala?

29%
1.Tak
128
18%
2.Cos działa
78
9%
3.Działa w dużej ilości
38
16%
4.Trochę działa
70
16%
5.Nie wiem sam.
70
5%
6.Działa w miksach.
23
9%
7.Nie nic .
38

Liczba głosów: 445

• 954 / 117 / 0

Nie wychodzi zbyt drogo picie całych buteleczek olejku cbd i czy nie prowadzi do zaburzeń jelitowych? Przecież nie wiadomo w jakich warunkach zostało to wyprodukowane.
  • 244 / 46 / 0

11 maja 2021Metropolis pisze:
...
To już kwestia osobista, jeśli komuś na rękę jest skorzystać z legalnej alternatywy to ta jest bardzo dobra.

Co do warunków nie wiem, ale zaburzeń gastrycznych ani innych nieprzyjemności nie uswiadczylem. Naturalna bania.

@turbochlorek
Pytałeś wcześniej o to, czy odczuł byś działanie makumby z 10g topów, odpowiem Ci, że ja z 30g z herbaty czuję połowę tego co po całym Critical Jack’u.

Mikrodozowanie a osobowość

Mikrodozowanie psychodelików ma prowadzić do większej efektywności, kreatywności i lepszego samopoczucia, co potwierdza większość dotychczasowych badań. Tym niemniej badania te wykazały też niespójny wzór zmian cech osobowości, a niektórzy użytkownicy donosili o niekorzystnych efektach.

Podali homarom marihuanę. Naukowcy zrobili to w istotnym celu

Naukowcy postanowili sprawdzić, czy podanie marihuany sprawi, że homary będą odczuwały mniejszy ból. Inspiracją dla badaczy były działania restauratorki, która chciała zmniejszyć cierpienie gotowanych żywcem skorupiaków.
  • 30 / 2 / 0

Jak to jest w końcu z tym piwem BUH, bo w smaku niezbyt smaczne chociaż trochę czuć ten specyficzny zapaszek, ale czy ono ma to cbd czy nie? „Kontrowersje” ciagle, a pewnie zwykły marketing...
  • 283 / 26 / 0

Dobra, zamówiłem 10g Amnesia 18% CBD z "flexweed" Allegro.
Niedługo zdam relację jak bacik smakował. :3
  • 2414 / 161 / 0

2 dosc grube baty na 3 osoby susz Blu Dream podziałało wyraźnie. Trochę dziwnie, ale jednak działa. Wyciszenie, lekka zamułka, delikatne odrealnienie. A co do greenoutów i oczu, fakt widać po oczach bardzo, chyba mocniej niż by wskazywało na to działanie.
  • 954 / 117 / 0

Czy nie jest to efekt działania na zasadzie placebo?
  • 1913 / 224 / 0

10 maja 2021motq pisze:
No te topy z Allegro to wyglądają jak weed normalny, nie żadna sieka z pola (wiem o jakim wyglądzie mówisz, takim rzadkim, mocno trawiastym). Zobaczymy. Jutro pewnie zamówię, bo ogólnie mało czasu.
Od 4ease nawet się tak klei jak prawdziwy skun.

Które zamówiłeś? Daj reckę jak dojdzie.
  • 244 / 46 / 0

12 maja 2021Metropolis pisze:
Czy nie jest to efekt działania na zasadzie placebo?
Pytasz o greenout? Nie jest to efekt placebo.
  • 1 / / 0

Tez zamowilem 4ease lemon haze + blue dream. Blanta zapalilem z 0,5g ale nic nie czuje.
Macie jakies sprawdzone cbd ktore mozecie polecic?

Jaram THC od 7 lat, od jakis 3 codziennie(na sen, rutyna) i chcialbym zastapic ta rutyne CBD.
Nie mam pojecia czy to sie uda ale wczoraj po zapaleniu CBD rutyna zostala spelniona i nie potrzebowalem THC ale wolalbym jednak cos czuc odprezenia po CBD.

Czytalem, ze olejki dzialaja ale jakie? Wiekszosc jest dosyc droga.

Dzieki, pozdro :)
Użytkownik zbanowany
  • 371 / 61 / 0

syntetyki w kofach

https://www.marihuana.info.pl/wiadomosc ... GG341oJYBA

tak w odniesieniu do syntetycznych kanna i aromatow w suszu CBD
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 2431 uczestników Wejdź na czata