CBD

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Czy CBD na Ciebie dziala?

32%
1.Tak
82
18%
2.Cos działa
47
8%
3.Działa w dużej ilości
21
12%
4.Trochę działa
31
16%
5.Nie wiem sam.
41
4%
6.Działa w miksach.
10
10%
7.Nie nic .
25

Liczba głosów: 257

• 18 / / 0

Kupiłem ten olejek 5% znalazłem jakieś dawkowanie w sieci zobaczymy na ten moment 4 dzień i wydaje mi się jak by ciśnienie w spoczynku w moim przypadku troszeczkę spadło lecz może to placebo :D zobaczymy jak to będzie wyglądało dalej.

Apropos jedno naciśniecie no nie wiem ja patrze i jak robi mi się kropla to czekam aż zleci i to uważam za jedną kroplę sam nie wiem jak to jest do końca ale nie sądziłem że to tak okropnie smakuje ;0
  • 3 / / 0

@maladziec no, smakuje okrutnie. Właśnie gadałem ze sprzedawcą i twierdzi że 2 krople = dwa naciśnięcia dozownika. Sprawdzałeś puls?

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Naukowcy: przeżycia na LSD są pod wieloma względami podobne do religijnych

Finowie odkryli od czego zależy, czy ktoś biorący środki psychodeliczne będzie miał po wszystkim złe czy dobre wspomnienia. Wszystko sprowadza się do tego, czy podczas tripu, jak w potocznym angielskim określa się stan na środkach narkotycznych, doświadczy się mistycznego, para-religijnego stanu czy nie. Zwykle brak takich przeżyć kończy się nieprzyjemnie, twierdzą naukowcy.
  • 18 / / 0

Niestety nie miałem jak w ciągu tych 4 dni to sprawdzić ale mam duże problemy z ciśnieniem bo w spoczynku potrafię mieć 140/90 lub więcej i czuje dyskomfort przed pójściem spać jak leżę w łóżku to czuje jak całe ciało "chodzi".

A po tych kropelkach jakby to zaczęło ustępować ale może to efekt placebo przy pierwszej okazji jak będę miał aparat pod ręką zmierzę z 2 - 3 dni pod rząd i podam faktyczne zmiany czy wgl nastąpiły
  • 3 / / 0

Ktoś chyba pytał czy można stosować cbd razem z propranololem. Otóż nie można: https://www.remedyreview.com/health/cbd ... eractions/
  • 10 / 1 / 0

13 stycznia 2020jaro2300 pisze:
Od kilku dni przesiadłem się na waporyzator do CBD. Czuje bardzo pozytywne działanie, lepsze niż po paleniu. Po zwykłym ulicznym zazwyczaj czułem niepokój itp. także zostanę przy moim x-max starry 3 i CBD
Xmax jest spoko jako pierwszy wapek ze względu na wymienną baterie, co w tanich waporyzatorach ma duże znaczenie. Dużo osób wybiera też Fenixa Mini ale moim zdaniem jak już " brać Chińczyka do buzi" to lepiej ograniczyć ilość plastiku, wybierając Smono 3.
Tak czy siak waporyzacja to świetny wybór.
  • 18 / / 0

@Yebbakka mam pierwsze konkrety z aparatu wynika że jest troszeczkę lepiej nie dużo ale lepiej.
Co to oznacza w praktyce ciśnienie pomiarowe pod koniec grudnia 150/100 testy 14 i 15 stycznia 145/98 może to nie wynika z CBD lecz ostatnie pomiary z przed grudnia miałem cały czas jednostajnie źle więc może to jest to będę skrupulatnie testował dalej i dzielił się informacjami.
  • 354 / 22 / 0

@Snowman8282 ale ten Fenix Mini z tego co wiem jest bezpieczny dla zdrowia.
  • 10 / 1 / 0

16 stycznia 20200Sh14sH pisze:
@Snowman8282 ale ten Fenix Mini z tego co wiem jest bezpieczny dla zdrowia.
To jest tak, że te tańsze wapki to wszystko jest MADE IN CHINA i spełnia zapewne normy bezpieczeństwa ale jeśli jest opcja wyboru (szkło lub plastik) to stawiałbym na Smono 3 jednak.
  • 16 / 8 / 0

Muszę powiedzieć, że doszczętnie zakochałem się w VapCap'ie. Może i trzeba go podgrzewać, ale dla wprawionych trwa to sekundy. Jedno nabicie to 4-5 sesji, w których para jest kozackiej jakości i chyba tylko najlepsze vapki elektryczne mogą się z tym równać. W dodatku nie ma problemu z zalegającym zapachem wewnątrz i czyszczenie to bułka z masłem. Niezawodność, trwałość, oszczędność. Urządzenie kompletnie zmieniło moje nawyki. Nawet po kilku miechach odechciało mi się typowego uderzenia w płuco po blancie, bo na początku czasami tego brakowało. Jeśli będę kupował coś w przyszłości, to tylko jakiegoś sztosa jak Pax, Mighty.
  • 499 / 25 / 0

Mam vapcapa ale używam go rzadko, ściągam 3-4 chmury.
Para jest nieprzyjemna (gorąca) i smak chyba tylko przy pierwszym buszku przypomina trawkę. Moim zdaniem to można go porównać do lufki bez spalania.

Na codzien używam MIGHTY i ten vap mogę polecić. Pierwsze 3 chmury smakują jak gandzia następne już trochę popcorn ale jedno nabicie starcza na mocną sesje. Często ściągam tylko 4-5 buchow i mi starcza a czasem katuje aż przestanie dymic.

Co do cbd to testowałem w tym roku dwie odmiany od green brothers że Szwajcarii i ich pinaple Express i watermelon cookies działają jak trzeba. Naprawdę czuć działanie cbd.

Rozmawiałem z ich przedstawicielem/producentem i wytłumaczył mi ze wszystkie odmiany oferowane jako cbd < 6 to oszustwo.

Jego zdaniem ( i wujka samo zło z którym również o tym rozmawiałem na targach cannabizz) ratio THC:cbd przy 0.2 THC nie może być więcej jak 6%cbd
1%THC - 30%cbd. Podobno tak to wygląda i nie da się tego przeskoczyć. Więc jeśli ktoś oferuje susz legalny w Polsce o zawartości powyżej 6 pro cbd to jest to w najlepszym przypadku wzbogacone ekstraktem cbd.

Mam też w tym roku okazję próbować odmianę dinamed auto od dinafem z pod słoneczka ale muszę przeprowadzić bardziej wiarygodne testy żeby móc sie wypowiedzieć pełniej o tej odmianie. Na pewno nie ma działania psychoaktywnego heheh
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1491 uczestników Wejdź na czata