CBD

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Czy CBD na Ciebie dziala?

35%
1.Tak
21
17%
2.Cos działa
10
5%
3.Działa w dużej ilości
3
13%
4.Trochę działa
8
12%
5.Nie wiem sam.
7
8%
6.Działa w miksach.
5
10%
7.Nie nic .
6

Liczba głosów: 60

• 4 / 1 / 0

vaporyzator kosztuje teraz na tyle malo że jest to przystępne dla każdego. jak ktoś szuka to prosze https://allegro.pl/oferta/vaporyzator-k ... 8559921626 można dorwać za 200 złotych nowke inaczej palenie CBD niee ma sensu. Przecież wszędzie o tym mówią, ludzie nie spijcie zajebani całe dnie
  • 7392 / 876 / 0

Ja bym uważał z elektronicznymi vapkami w tak niskiej cenie. Nie znalazłem o nim ani pół opinii na necie i osobiście celowałbym w sprawdzonego przez miliony ludzi na świecie VapCap'a, który w wersji 2019 jest niewiele droższy od powyższego (choć manualny).

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Birstol: kursy na prawo jazdy i szkolenia zawodowe zamiast kar dla nastoletnich dilerów

Nowe podejście władz Bristolu do problemu nastoletnich dilerów: zamiast nakładania na nich sankcji karnych, miasto oferuje im uczestnictwo w kursach zawodowych, pomoc w zdobyciu prawa jazdy a nawet dostęp do sal gimnastycznych.
Użytkownik zbanowany
  • 33 / 13 / 0

Czy wapowanie CBD daje wuraźnie lepsze efekty od oleju? Na tyle, żeby kupić wapo?
  • 23 / / 0

Miałem z Cannabigoldu olejek = zero efektu.
  • 191 / 11 / 0

Jak się ma CBD palone do formy orlanej w olejku. Czy jak taka sama ilośc w mg spożyje w olejku to podobnie zadziała do formy palonej ?
  • 47 / 1 / 0

Jest sens łączenia cbd z THC? Temat jaki pale ma pewnie tak mało CBD że głowa mała.Słyszałem że po tym jest mniejsza faza ale jest bez paranoi-bardzo niska szansa na bad tripa?
  • 533 / 32 / 0

Nie czuje zupełnie działania cbd
  • 117 / 2 / 0

Wapował ktoś olejki CBD do e-papierosa? Warto spróbować?
  • 2032 / 376 / 154

10 października 2019Qertyz pisze:
Jest sens łączenia cbd z THC?
Oczywiście, że tak - CBD podbija działanie psychoaktywne THC.
  • 1 / / 0

Mam pytanie czy mogę waporyzowac zwykłą przemysłówke czy może ona jednak jakoś zaszkodzić czy jednak nie???
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata