CBD

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Czy CBD na Ciebie dziala?

43%
1.Tak
17
18%
2.Cos działa
7
5%
3.Działa w dużej ilości
2
8%
4.Trochę działa
3
10%
5.Nie wiem sam.
4
10%
6.Działa w miksach.
4
8%
7.Nie nic .
3

Liczba głosów: 40

• 194 / 133 / 0

Te susze z CBD które można dostać na allegro są legitne? Kupiłbym sobie w charakterze wypełniacza do blantów i tak się zastanawiam, czy to ma sens. Bo jeśli np. taki sprzedawany niby niepsychoaktywny Lemon Haze z allegro faktycznie ma 12% CBD, no to spoko, ale jeśli to ściema, to już wole sobie kocimiętki do bletki dosypać.
  • 836 / 163 / 0

17 sierpnia 2019kavakawa pisze:
@blokowiska666

Też się zastanawiam nad kupnem tego Vape PEna. Używasz grzałki Mesh czy standardowej 0.3 ?
Ile ml palisz wapujesz podczas sesji tego olejku Kush ? I Ile Ci to czasu zajmuje ?
Standardowej grzałki, olejku używam Totem 900mg i na ogół mieszam w różnych proporcjach z nikotynówkami więc ciężko mi odpowiedzieć na ostatnie 2 pytania. Po prostu sobie puszczam parę chmurek co jakiś czas.

Tego Vape Pena polecam, posiadam od 3 miesięcy i jestem zadowolony w 100%.

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

14- i 15-latka miały ponad 3,5 promila. Pijane wpadły do stawu

W poniedziałek 12 sierpnia w godzinach popołudniowych oficer dyżurny zabrzańskiej komendy odebrał zgłoszenie, które dotyczyło dwóch nastolatek...
Użytkownik zbanowany
  • 1000 / 110 / 0

dajmon pisze:
15 sierpnia 2019pablosss pisze:
11 sierpnia 2019Introcepcja pisze:
Czy CBD powoduje jakieś działanie rekreacyjne? Słyszałem od kolegi który od lat pali tony mj, że pomimo tego po olejku CBD odczuwa lekkie działanie przeciwlękowe i sedację, pomaga na sen. W jakiej formie to najlepiej stosować? Czy olejek w kroplach pod język jest ok? Ktoś ma może jakieś sprawdzone sklepy w Wawie i zechciałby się podzielić lokalizacją, gdzie moge to dostać? :)
Nie ma żadnego działa rekreacyjnego, bo nie nie ma działania psychoaktywnego :) a dodatkowo działanie CBD jest bardzo subtelne i odczuwane w momencie, gdy tego CBD Twój organizm z jakiegoś powodu niejako potrzebuje (bezsenność, rozdrażniene, złe sampoczucie itp.)
Gdyby nie miało działania psychoaktywnego, prawdopodobnie nie byłoby tego tematu. Sam potwierdziłeś jego działanie psychoaktywne w następnej frazie. Oczywiście, że CBD jest psychoaktywne, w dodatku działa nie tylko na receptory kannabinoidowe.
Psychoaktywne dzialanie musi wystepowac, bo chodzi wlasnie o wplyw na OUN. Wydaje mi sie, ze autorowi po prostu chodzilo o walory rekreacyjne (ktorych CBD nie wykazuje jak np. THC).
  • 9 / 1 / 0

Na mnie działa, ale jak wypalę skręta min. 14% obj. Dobry mix z microdosingiem i yerba mate.
  • 4 / / 0

Ostatnio na alledrogo widziałem susz CBD o zawartości okolo 29%. Myślicie że to możliwe? Jak kupuje w sklepie tam jest max około 5%
  • 54 / 11 / 0

Nie jest, chyba że by było dodatkowo chrzczone CBD.
  • 1032 / 22 / 0

Ktos widzi roznice miedzy full spectrum CBD oil a izolat CBD ?

Re: CBD

• 1547 / 180 / 0

Totem 900mg wydaje się spoko opcją,
miałem jednego tego chyba najsłabszego, i wydawał się spoko, czuć było po nim uspokojenie i jakby działanie antypsychotyczne.
Bardzo proszę o opinię, z ofert wydaje się najkorzystniejszą opcją.
  • 187 / 11 / 0

Czy 150 mg 7 % CBD do 20-30 mg medycznej , wystarczy aby zadzialalo , tak jak CBD powinno zadziałać z THC ? Czyli w jakiś sposób uspokoi to działanie THC ( Nie mówimy o waporyzacji )
  • 1022 / 171 / 6

1:1 wystarcza aby zioło CBD uspokoiło działanie zwykłej marihuany.
Aczkolwiek wolę dawać więcej CBD bo THC na mnie działa najlepiej w małych dawkach. Coś około 3:1 "włóknista" : marihuana
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata