Furanyl-Fentanyl – przestrogi

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 27 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 356 / 2 / 3


21 grudnia 2017EKSUDIPRODZEKTU pisze:
Precz od alfy :finger:
alfa to gówno, nie poletzam
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


Opowiem historie z najstarszego w Polsce miasta. Krążyły tu talizmany oraz amulety. Jeden z nich talizman szczęścia - piękna maczanke na kannabinoidzie z dodatkiem jakiegoś 2cb czy czegoś że kolorki fajne były. No magia. I po delegallizadji skurwiel na marce zaczął sprzedawać maczanke na fufie. Obecnie w chuj wraków przez niego chodzi. Takie wjebaniena mine

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Bonus RPK prawomocnie skazany na pięć i pół roku więzienia. "Walczymy dalej"

Sąd apelacyjny podtrzymał decyzję w sprawie Bonusa RPK. Raper ma spędzić w więzieniu 5,5 roku. Sam wyrok muzyk określa mianem "skandalicznego" i zapowiada walkę o kasację.
Rejestracja: 2018
  • 20 / 2 / 0


Genialna przestroga dla naszych sióstr i braci w WWA! Obiecuję, że wszystkie osiedla i podwórka będą przestrzegane przed fentem i jego pochodnymi.
Rejestracja: 2010
  • 16 / / 0


nie rozumiem skąd te wraki. Fufu ma pewnie potencjał uzależnienia ale od razu wraki?
Rejestracja: 2018
  • 1612 / 261 / 154


@nospeakingelse, FuF (i ogólnie wszystkie -fentanyle) mają akurat bardzo duży potencjał uzależniający (fizycznie i psychicznie). ,,Zabawa'' jest jeszcze o tyle trudniejsza, że tolerancja rośnie w tempie geometrycznym, a że wiele z tych -fentanyli (z fufem na czele) lata jako tzw. ,,street drugs'', to zanieczyszczenia w nich obecne ułatwiają rychłe zostanie wrakiem. Przeczytaj chociażby wątek o CFie w tym dziale, co pochodne fenta są w stanie zrobić z człowiekiem w parę dni.
Rejestracja: 2014
  • 5866 / 622 / 0


To te wraki po pierwszym razie nie zorientowali się, że kupili coś innego? : ) Czy zorientowali, ale profil działania to dla nich sprawa drugorzędna... ?
Rejestracja: 2016
  • 430 / 213 / 2


To był taki drug, że pierwszy raz miałam coś takiego. Jeden psiuk i obraz rozmazany zupełnie, za to dwa psiuki i budzę się parę minut potem ze śladami wymiocin na swetrze. Never again!
Posty: 27 Strona 3 z 3
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 83 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość