Jaki typ ćpuna was najbardziej wkurza ?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Jaki typ ćpuna Ciebie najbardziej wkurza ?

5%
Opiowraki
42
9%
Stymoschizofrenicy
84
15%
Alkoholicy
139
6%
Misiozjeby (Osoby nachalne,nieszczere po empatogenach )
52
3%
Psajkoodklejeńcy
30
10%
Zamuleni Jaracze
86
2%
Nieogarokloniarze i inne osoby nadużywające benzo
14
1%
Dysokosmici (Osoby nadużywające dysocjantów)
9
25%
Dzieci dopalaczy ( nie wiedzą co biorą byle mieć faze )
223
22%
Kozaczki( Kim oni nie są ,bo zjedli grama alfy w ciagu nocy)
196
3%
Inni
26

Liczba głosów: 901

• 45 / 3 / 0

Mnie wkurwiają dzieci marihuany (sam nim byłem)
marihuana leczy depresję
marihuana bezpieczniejsza od alko
Po marihuanie nic złego się nie stanie
marihuanę pala wszyscy muzycy itp
I to co mnie zawsze rozwalało gdy gimbus naczytał się że marihuana leczy raka przy tym paląc skręta bez filtra i z tytoniem no kurwa płuca wyniszczone... Ale przecież Marysia leczy raka🤪🤣🤣🤣
  • 251 / 56 / 0

@SkutySwir420
Był taki kawał:
- Za dużo jarasz, zaszkodzi Ci.
- Co ty, nie wiesz że marihuana leczy raka?
- Przecież ty nie masz raka.
- No właśnie
%-D

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

RPO kwestionuje niejasne przepisy ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii

RPO zwrócił się do ministra zdrowia ws. niejasnych przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Chodzi o niejasne sformułowania w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.
  • 1207 / 286 / 0

-wiecznie bezrobotne cpuny, cpajace za pieniadze mamusi
-dawanie po kablach majac dziecko i jeszcze wmawianie wszystkim, ze dziecko nic nie widzi
  • 208 / 16 / 0

Mnie wkurwia jak ktos schizuje bo sitmach albo jaraniu
  • 7 / 1 / 0

Chyba nic mnie bardziej nie wkurwia niż osoby, które waliły różnej maści rc x czasu, po czym coś im się przestawiło w bani i zaczęli gadać, że to najgorsze gówno. W tym samym czasie oczywiście wlewając w siebie litry alkoholu, byle kiedy, byle do odciny... A najlepsze jest to, że jak już takiemu delikwentowi w stanie dobrego nawalenia pokażesz wora z kryształem to Ci jako pierwszy bedzie trzymał banknot. Jebać.
  • 860 / 44 / 0

28 grudnia 2019guadelupe pisze:
Wkurwiaja mnie typy co przejadaja codziennie chore ilości stima i wychwalają jakie to jest jest niezbędne w życiu, pozwala im pracować, daje siłe i przez to są lepszymi ludźmi
Mnie wkurwiają bo ja zapale browna i jestem kurwa najgorszy. Albo jak waliłem po kablach, czy nawet kwasy. Wyzwiska w moim kierunku słyszałem że narkus, od osób co im ledwo kreska spłynęła. Wszyscy to walą i zalewają wódka ale to jest spoko, ale coś innego robisz, wyłamiesz się i masz łatkę pojeba. Strachliwe pizdy, w dupie byli i gówno widzieli, nie próbowali ale wiedzą kurwa najlepiej. Nie przegadasz. :rzyg:
  • 8 / / 0

Cwaniaków co to ich feta za 20zł to najlepsze co może być a posypiesz takiemu, koksu to powie ci ze chuj bo ledwo co czuć i żebym nie pierdolił sypał kolejne
:kreska:
  • 2 / / 0

Ex-współlokator, co na neuroleptykach wpierdoli każdy szajs, a potem morda mu się nie zamyka, wtedy masz brak możliwości zajrzenia do telefonu, bo co chwile do głowy przyjdzie mu, żeby opowiedzieć o marchewkach, buraczkach i ziemniaczkach w grze, a za chwilę jakieś wyimaginowane ambicje, że już w planach ma wykupienie zabytku za 2.5 bańki i rozkręcenie biznesu na wielką skale, szkoda tylko że ten człowiek się nie nadaje do normalnego funkcjonowania w życiu
  • 1527 / 453 / 0

Zmienia się to na przestrzeni lat, ale niezmiennie są wśród nich wszyscy których w czasie imprezowania trzeba pilnować żeby potem nie odwiedzać ich na pogrzebie. No i jeszcze tacy którzy nie rozumieją że ktoś nie ma czasu/ochoty/kasy na spędzenie paru dni naćpanym do nieprzytomności albo robi przerwę/detox/cokolwiek i każdą odmowę w tej sprawie traktują jakby im się oświadczyło że matkę im przelecieliśmy.
  • 4 / / 0

Nafugowane małolaty drące mordy pod klubami/blokami, których najlepszym doświadczniem na świecie jest dop lub feta zmieszane z wódą.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 624 uczestników Wejdź na czata