3-HO-PCE

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 6 / / 0

Ktoś więcej się tym raczył? Te 13h to standard czy może przez dorzutkę/miprocynę?
Jak z ciałem - mocno zaburzona motoryka, znieczulenie?
  • 727 / 121 / 0

Chujowe. Dziura przypomina delirium, ale delirium było dużo przyjemniejsze. Nie polecam.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Walizki pełne leków + Niezawodny psi nos

Dwa niusy dzięki uprzejmości Straży Granicznej ;)
  • 309 / 16 / 0

18 lipca 2019dysanon pisze:
[...]Te 13h to standard czy może przez dorzutkę/miprocynę?
Jak z ciałem - mocno zaburzona motoryka, znieczulenie?[...]
To przez dorzutkę tej arylki w dawce prawie dwa razy większej jak i miks z mipro. No nie dało się chodzić zwłaszcza na peaku dorzutki. Znieczulenie poczułem, jak pisałem: miałem zęba w potrzebie i pierwsze co poczułem to efekt przeciwbólowy. Stąd wiedziałem że lada moment się zacznie.
16 sierpnia 2019juzjestemgrzeczny pisze:
Chujowe. Dziura przypomina delirium, ale delirium było dużo przyjemniejsze. Nie polecam.
To Twoja ocena, dla mnie działanie nie różniło się zbytnio od o-pce. Trochę mniej cev'ów. Może sigma plateau nie jest dla Ciebie?
  • 727 / 121 / 0

Nie przypominało mi to sigmy ani trochę tylko DELIRIUM TREMENS.
Czułem się jak gówno, atakowały mnie duszące fale ciemności, wlewały mi się do gardła, wciskały w oczy, uszy i odbyt.
To nie była sigma, a koszmar. Nie wiem skąd w ogóle pomysł, że to sigma skoro pisałem co to było.
I nie pisz mi proszę o tym, że nie wiem co to sigma ani innych bzdur.
Możliwe, że wrzuciłem za dużo, możliwe też, że po prostu BT. Nie wiem. Ale wiem, że było chujowo jak nigdy (gorzej niż podczas delirium).
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata