Psychiatrzy - opinie, rekomendacje

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 54 / 5 / 0

@Morfeo Zgódźmy się więc w niezgodzie :). Nie ma reguły, każdy lekarz jest przecież inny, natomiast co do jednego się zgadzamy - młodzi są uczulani na benzo już na studiach, także potem w praktyce klinicznej też niechętnie je wypisują. Bardzo słusznie zresztą.
  • 7 / / 0

@ImGoingHighIn505 - wszystkie fenidaty są już zbanowane, więc jest ciśnienie na apteczne preparaty :P

No właśnie co do znanylekarz, próbowałem metodą @Morfeo , ale na ostatnich stronach są z reguły lekarze bez kalendarza. Do tego ciężko jest znaleźć starszego dziadka-lekarza, z reguły młody/średni wiek. Mam już 4 młodych lekarzy, którzy mają zaznaczone leczenie ADHD - tylko teraz jakie kryteria selekcji dobrać. Wiek, płeć na co jeszcze zwrócić uwagę? :)

A no i też mi się wydaje, że jak benzo to lepiej lekarz starszy stażem.

Czy psychodeliki wyprą tradycyjne antydepresanty? Badania przyspieszają, ale... [wywiad]

– Terapie z użyciem psychodelików wymagają kompletnej zmiany myślenia, ponieważ oprócz wpływu substancji znaczenie ma również wiele czynników niefarmakologicznych – mówi dr Justyna Holka-Pokorska psychiatra, seksuolog i terapeutka, a także przewodnicząca warszawskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Neil Young twierdzi, że jego podwójne obywatelstwo jest zagrożone, ponieważ używa marihuany

Ikona rocka Neil Young powiedział w piątek, że jego starania o uzyskanie obywatelstwa amerykańskiego są zagrożone, ponieważ był szczery z władzami imigracyjnymi w sprawie używania marihuany. Young jest obywatelem Kanady, ale mieszka w Stanach Zjednoczonych od dziesięcioleci.
  • 386 / 37 / 16

UP
Możesz znaleźć dane typa wpisując potem jego imie i nazwisko w necie, bo tam znajdziesz numer telefonu. Dzwonisz i pytasz wtedy, ja tak robiłem.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 2323 uczestników Wejdź na czata