Psychiatrzy - opinie, rekomendacje

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 0 / / 0

19 lipca 2020HolyMolly pisze:
(CZĘSTOCHOWA) witam, również poszukuję jakiegoś magika który bez problemu wypisze mi recki na benzo typu clonazepam ew zolpidem, podkreślając że jestem młody i potrzebuję jakiś mały zapas na wyjazd do nederlandów za pracą na pare miesięcy. Oraz czy powienienem powiedzieć że dostałem od znajomego clony %-D i w dawkach 1mg 3 razy w ciagu dnia mi to pomaga w kontaktach miedzyludzkich ( z ktorymi mam duże problemy :cojest: , stres lęk ataki paniki itp) czy nic nie mowic ze cpalem :nos: jaralem :skret: bralem leki :tabletki: bo odrazu uzna za ćpuna i nie pójdzie mi na rękę? Pozdrawiam i mam nadzieje na szybki odzew :*
  • 57 / 11 / 0

Mogę coś pomóc w świętokrzyskim w granicach rozsądku. Tylko dla starych userów jak coś to priv

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ayahuasce

W ciągu ostatniej dekady nastąpiła ogromna zmiana w amerykańskiej polityce dotyczącej marihuany. Możliwe, że to zapowiedź tego, co może stać się z innymi środkami psychoaktywnymi, które obecnie są zakazane. Publikujemy fragment książki „Gdy rośliny śnią. Ayahuasca, amazoński szamanizm i ogólnoświatowy renesans psychodeliczny”.

Kokainę kupił za pieniądze z kredytu

Policjanci stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową w jednym z mieszkań na Pradze Południe zabezpieczyli ponad pół kilograma kokainy. Jak ustalili, narkotyk miał zostać wprowadzony do obrotu. Policjanci zatrzymali też dwie osoby, które przyznały się do jego posiadania i decyzją prokuratora zostały objęte policyjnym dozorem.
  • 2 / / 0

cześć,
szukam psychiatry online, który bez problemu przypisze mi kolejne benzo, konkretnie alpre i klony. bez trucia o uzależnieniach i dawkach to by było najlepiej, jeśli kogoś polecacie to pw błagam
  • 202 / 14 / 0

15 września 2020pszczelisko pisze:
cześć,
szukam psychiatry online, który bez problemu przypisze mi kolejne benzo, konkretnie alpre i klony. bez trucia o uzależnieniach i dawkach to by było najlepiej, jeśli kogoś polecacie to pw błagam
Jest taka mozliwosc? Tez bym chcial, nie musialbym dupy ruszac.
  • 2 / / 0

15 września 2020Pompejszyn pisze:
15 września 2020pszczelisko pisze:
cześć,
Jest taka mozliwosc? Tez bym chcial, nie musialbym dupy ruszac.
szczerze, nie znalazłam psychiatry, który przyjmuje teraz w gabinecie. umawiam się co miesiąc z innym, bo każdy ma jakiś problem z dawaniem benzo :v i tak sobie szukam zawsze nowego, każdy jest z mojego miasta ale zawsze online (na kamerce, smiesznie jest), wiec równie dobrze może być obojetnie skąd byle lajtowo dawał alpre i kloniki </3
  • 1307 / 109 / 0

Jeśli chodzi o Szczecin to mogę pomóc jeśli chodzi o psychiatrę/ psychologa mogę pomóc .
  • 1195 / 172 / 0

Ja też szukam jakiegoś psychiatry online co e-recepte da na jakieś benzo, jakiekolwiek oprócz tych tranxenów i klorazepatów. Tylko mała uwaga : - nazwiska itd. podawajcie na PW a nie na ogólnym forum
  • 202 / 14 / 0

Tez bym prosil :)
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 1485 uczestników Wejdź na czata