Psychiatrzy - opinie, rekomendacje

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 2232 / 431 / 0

Witam,

czy był kiedykolwiek taki temat? Możemy podzielić się faktami kto, gdzie co i jak chodził do psychiatry a ten wypisał mu to co chciał. Proste fakty dot. wypisywania, podejścia. Tak po hypkowemu.

[...] (dane lekarza)

Koleś leczy mnie od 6 lat, wkleja uzależnienia jak mu rzewnie pasuje, spróbujesz substancji parę razy - uzależnienie, zabakasz czasem, od razu przyznaj się do uzależnienia! Na terapię wypierdalaj!
Nie dostaniesz benzo bo się uzależnisz, nie dostaniesz nasennego bo się uzależnisz. Śpisz od 4 rano budząc się co 1,5h? No dobrze, zopiklon wypiszę, ale mało, pół tableteczki dziennie. Pani sobie załatwiła klonazepam bo było ciężko? Dobrze wypiszę receptę na to co pani wzięła z apteki. Wypisał bez problemu, jako lek, któregoś tam rzutu moklobemid, kiedyś wypisał lorazepam 1mg, cloranxen 10mg, no i zopiklon. Selegiliny nie chce wypisać za ciula, a się jak najbardziej kwalifikuję (moklobemid działa trochę za słabo). Bez rewelacji, starodawne myślenie, ostrożny.
  • 4843 / 235 / 0

Bardzo dobry wątek.

Zapytam mojej lekarki czy życzy sobie bym umieścił namiary do niej na forum dla uzależnionych, Myślę że jeśli ktoś jest zadowolony ze swojego lekarza powinien zapytać o zgodę, a partaczy można a nawet trzeba zgłaszać żeby nikt się nie naciął.

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Zatrzymani z ponad kilogramem narkotyków

Policjanci wydziału do spraw zwalczania przestępczości pseudokibiców KSP w ostatnim czasie zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie i wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających
Użytkownik nieaktywny
  • 157 / 6 / 0

Czy aby na pewno temat znajduje się w odpowiednim dziale?
_____________________________________________________________________________________

Marek Meisinger - wizyta 150zł.
Spoiler:
W Gorzowie Wlkp. jest to jedyny lekarz, którego mogę polecić. Odwiedziłem już praktycznie wszystkich, a tylko z jego strony spotkałem się z takim profesjonalizmem, wiedzą i podejściem, które robi naprawdę wrażenie.

Władysław Sterna
- wizyta 100zł.

Fryzjer, który ogoli Cię na kasę, grając w jakieś jebane kulki na facebooku. Bardzo brzydko zakończyłem z nim jedyną u niego wizytę.

Jeżeli za to chcemy wyciągnąć receptę...

Franciszek Zmyślony - wizyta 100zł.

Starszy Pan, dla którego rozwiązaniem wszystkich problemów jest diazepam. :*)
Wydaję mi się, że jego nazwisko, wcale nie musi być przypadkowe.
  • 393 / 18 / 0

Do autorki:
Jeżeli szukasz dobrego psychiatry w Toruniu to kogoś mogę polecić, ale nie wiem czy mogę tak publicznie, dlatego poproszę o jakiś kontakt, gg, cokolwiek.
  • 2232 / 431 / 0

mal0000mal@gmail.com

bij tu! Dzięki!
  • 211 / 4 / 0

15 stycznia 2017misspill pisze:
(...)
Nie dostaniesz benzo bo się uzależnisz, nie dostaniesz nasennego bo się uzależnisz. Śpisz od 4 rano budząc się co 1,5h? No dobrze, zopiklon wypiszę, ale mało, pół tableteczki dziennie. Pani sobie załatwiła klonazepam bo było ciężko? Dobrze wypiszę receptę na to co pani wzięła z apteki. Wypisał bez problemu, jako lek, któregoś tam rzutu moklobemid, kiedyś wypisał lorazepam 1mg, cloranxen 10mg, no i zopiklon. Selegiliny nie chce wypisać za ciula, a się jak najbardziej kwalifikuję (moklobemid działa trochę za słabo). Bez rewelacji, starodawne myślenie, ostrożny.
b. dobry lekarz, dobry psychiatra to nie koncert życzeń
Użytkownik nieaktywny
  • 399 / 22 / 0

Katowice i okolice, piszcze na priv kto, to sie odwdzięczę.
  • 2232 / 431 / 0

Chyba zostanę przy Masztalerzu, przedwczoraj wieszałam na nim psy (jak to osoba chora psychicznie ;) a dzisiaj myślę, że to najlepszy lekarz jaki mógł mi się trafić. Długo trzyma w gabinecie, rozkminia, no i jest wyraźna poprawa, nie dał za wygraną, zmieniał w szpitalu leki i to na szybkości, mimo, że i tak musiałam rok posiedzieć. Poza tym wie, że się nieco orientuję to też daje czasem wolną rękę, jest bdb.
  • 459 / 12 / 0

A jeżeli chodzi o Kraków to mógłby ktoś kogoś polecić? Niekoniecznie tutaj, mój nr GG: 61459048
  • 4843 / 235 / 0

@ramzes2000, chcesz iść na NFZ czy prywatnie?
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 72 uczestników Wejdź na czata