rzadkie picie lepsze?

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Kuchni [H]yperreala

Moderator: Depresanty

od 21 grudnia 2010
3
»
Witam. Zastanawia mnie dziwna sytuacja jaką jest to ze kiedy pije rzadko tj co dwa trzy tyg bawię się zajebiscie ile bym nie wypił to i tak wyglądam na trzezwego(ocena nie moja), dobrze mi się dupy bajeruje i ogólnie kontakty towarzyszkie są mega, ale jak już wpadnę w burzę to przy najebaniu język mi się plata, zataczam się zero ogaru co przekłada się ze się chujowo bawię na imprezie. A dziwi mnie to bo mój brat ile razy by się nie urznal pod rząd zawsze się bawi tak jak ja przy 1 dniu picia. Od czego to może zależeć?
od 12 grudnia 2007
998
»
do pytania w temacie - tak
od 17 września 2013
1684
»
To dlatego, że twój brat umie się bawić pod wpływem alkoholu, a Tobie się to udaję tylko raz na dwa, trzy tygodnie.

Czemu tak jest? - Trudno na to pytanie odpowiedzieć jednoznacznie, ponieważ ma na to wpływ wiele czynników:

Psychologiczno-wychowawczych - być może rodzicie wychowali Cie gorzej niż brata, bo np. brat był pierwszym ich dzieckiem i skupiali na nim więcej uwagi, niż na Tobie.

Biologicznych - (pomijając biologiczną gadkę o spermatogenezie, mitoza, mejoza... blablaba) twój ojciec nie jest twoim ojcem, a matka dała listonoszowi, lub "Andrzejowi" spod czwórki, dlatego twój organizm reaguje inaczej, niż twojego brata.

Medycznych - być może zostałeś jako niemowlak upuszczony na głowę, i twój mózg nie rozwinął się tak jak powinien. Bądź też uraz mógł powstać w innym wieku. Wszak mogło to mieć wpływ na twój mózg - a co za tym idzie - zdolność do picia i bajerowania dupeczek.

Matematyczno-kosmicznych - jakiś galaktyczny wybryk sprawił, że splot milionów, bilionów czy iluśtamliardów zbiegów okoliczności sprawił, że jest własnie tak jak opisujesz - ze względu na to, że ogranicza mnie czas (bowiem tak jak każda inna żywa istota we wszechświecie przemijam i koniec końców umieram) - nie będę bawił się w obliczanie możliwości rachunków prawdopodobieństwa, bo jest ich za dużo, a poza tym jestem kiepski z matmy.

Religijnych - Bóg tak chciał.
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 4 uczestników Wejdź na czata

AwatarGanjaBot  AwatarMondengel  Awatarkkrecha  AwatarAlfaBot