Pierwszy zastrzyk iv

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 58 Strona 6 z 6
Rejestracja: 2019
  • 16 / 3 / 0


Trzęsącą się ręką, wystraszony. Nie wiedziałem czego mogę się spodziewać.
No i kurwa się klątwa spełniła, że ten pierwszy nigdy ostatnim nie będzie.
Zawsze waliłem bez ucisku (stazy) i do dzisiaj tak robię. Ale muszę mieć igły 0.5x16 innymi nie umiem. Ten pierwszy raz dużo zmienił w życiu. Na pewno nie mam obecnie takiego pojęcia jak " nie da się".
Rejestracja: 2018
  • 153 / 5 / 0


To moje pierwsze iv was zaskoczyc moze .. rok temu sierpien 2018 trafilem do szpitala na oddzial endokrynologii w ciagu pobytu dostawalem morfine dozylnie przez wenflon .. bo wczesniej sam podawalem sobie domiesniowo .. ale dzien wypisu do domu szybko szybko wyjely wenflon ale lekarka kazala mi podac morfine " na droge " bo mialem ponad 500km do domu .. poszlem do zabiegowego i pielegniarki nauczyly mnie jak robic poprawnie I.V :* :strzykawka: fajnie co ? I tak to sie zaczelo .. po jakims czasie doszlem nie MAL do perfekcji gdzie i jak sie wkuc ..

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Nie można przedawkować konopi medycznych. Fakt czy mit?

Ustawa legalizująca w Polsce marihuanę do celów medycznych weszła w życie w listopadzie 2017r. Konopie medyczne od stycznia tego roku dostępne są na polskim rynku - informuje Spectrum Therapeutics, podmiot, który zarejestrował i dystrybuuje konopie medyczne w Polsce.
Rejestracja: 2019
  • 30 / 4 / 0


Pierwszy raz dożylnie podał mi morfinę znajomy, był to okres gdy bałam się wszelakich iniekcji, igła 0,5 i spory dyskomfort mój w trakcie. Kolejne x razy morfinę podawał mi znowu zawsze ktoś i samych momentów zastrzyku nie wspominam najmilej. Moje pierwsze samodzielne podanie iv to AcM i igła 0,3, zero problemu ze wkłuciem, zero śladu po nim i moment gdy przestałam bać się ifałek. Od tego momentu kuję się sama, w pojedynczych przypadkach robi to mój facet wtedy gdy miejsce wkłucia nie jest wygodne dla mnie.
Rejestracja: 2017
  • 1545 / 178 / 0


Niezidentyfikowany keton śmierdzący.
Rejestracja: 2019
  • 13 / 2 / 0


Pierwszy zastrzyk zrobił mi bezdomny za ćwiartke,bo sama się bałam.
Rejestracja: 2017
  • 1886 / 300 / 2


Pierwszego strzała zrobili mi kolega z koleżanką. Teraz już umiem sam sobie robić, mimo że jestem chudy i jakieś tam baty są, trzeba się napompować żeby wyszły na wierzch. Najgorzej jest z rana, tylko w przegub ręki coś wejdzie. Jak na 10 letni staż z opio, i tak się bardzo długo trzymałem z dala od tego. No ale teraz jest takie ssanie na strzykawkę, że... tak jakbym nadrabiał wszystko... widok krwi w kontrolce to chyba ulubiony widok każdego ćpuna co napierdala po kablach :)
Rejestracja: 2013
  • 127 / 11 / 2


Pierwszy raz podał mi kolega z forum, relanium ofc przerabiane piątki.
Pierwszy samodzielny raz to był z mają na promie do Szwecji.
Rejestracja: 2019
  • 173 / 27 / 0


Pierwszy raz jak i kolejne był całkowicie samodzielny, metodą prób i błędów. Jeżeli chodzi o substancje to metkat, chciałam się nauczyć robić iv na czymś mniej wartościowym niż morfina :D Wbiłam się chyba za 4 razem dobrze, ogólnie robiło się tych błędów na początku, a to nie docisnęło wacika i potem cyk cała łapka w siniakach, a to nie potrafiłam zaciągnąć krwi do pompki, żeby mieć pewność że jestem w żyle. O podawaniu podskórnym, filtrowaniu przez strzykawke i innych tego typu błędach nawet nie wspomnę.
Dopiero teraz tak naprawdę czuje się na tyle pewnie, że pomimo słabych i problematycznych żył wiem jak i gdzie się wbić i wyczuwam kiedy dokładnie jestem w żyle. Kwestia praktyki.
Posty: 58 Strona 6 z 6
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: modest i 2 gości