Doping mózgu vol. 2 (pytania dotyczące zestawów suplementów zadajemy w innym temacie!!)

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 9 / 2 / 0

@Carlosa a robiłeś sobie badania tarczycy po thermalu? On tam w składzie z tych "pół legalnych" wypisuje max efedrynę i geranium. Jestem przykładem, gdzie po thermalu właśnie wyniki miałem jak przy nadczynności. Od revange nie tknę już nic. Są undery lepsze i gorsze, które dają ilości takie jak na etykecie lub zbliżone ale cyber jest w ogóle po za skalą.
  • 176 / 14 / 0

Robiłem i wszystko w normie, oprócz prób wątrobowych ale to przez alkohol. Jak nie piję to i teraz próby wątrobowe są w normie :)

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Palisz marihuanę? Twoje dziecko może przejąć twój nałóg

Nowe badanie pokazuje, że dzieci osób, które palą marihuanę, częściej same po nią sięgają. Poczynania dziec i w zakresie korzystania z popularnej trawki to efekt światopoglądu rodziców i wychowania ogółem.
  • 92 / 7 / 0

Mam pytanie z nieco innej beczki. Zaobserwowałem u siebie, że o ile mój mózg pracuje porządnie, szybko kojarzę fakty, wynajduję rozwiązania problemów itd, to z trudem udaje mi się odświeżyć wspomnienia. Przeszłość zlewa mi się w jedno wielkie "było", z którego nie odznaczają się pojedyncze, znaczące wydarzenia, jakkolwiek mocno je kiedyś przeżywałem. Z drugiej potrafię odtworzyć strony suche fakty i dane sprzed wielu lat (tytuł filmu, adres, dawno nieużywane słówko z obcego języka). Jedyną substancją, jaka kiedykolwiek poprawiła ten stan (lecz tylko na czas suplementacji) był PRL -8-53. Nie miał też pożądanego przeze mnie profilu działania, bo jedynie uświadamiał mi randomowe wspomnienia sprzed X lat. Byłbym wdzięczny za rekomendacje dot. substancji, które mogłyby mi pomóc.
  • 14 / 1 / 0

Czy noopept wpływa na działanie psychodelików (grzyby)?
  • 97 / 16 / 0

18 listopada 2019Hash_Oil pisze:
Bardziej raz w tygodniu. No chyba, ze dodasz jakichś antagonistów nikotynowych albo chociaż muskarynowych receptorów.
mulungu by się zdało czy za słabe? W moim wypadku chodzi o nikotynę, ale to chyba ta sama kwestia.
  • 438 / 72 / 0

https://www.pepsieliot.com/kofeina-plyn ... doslownie/

Coś i kofeinie i jej wpływie na ogryganizm ludzki zapraszam do dyskusji
Użytkownik nieaktywny
  • 3297 / 786 / 2

25 listopada 2019LOL122 pisze:
Czy noopept wpływa na działanie psychodelików (grzyby)?
Tak. Duże dawki noopeptu (działa na AMPA, pośrednio na NMDA) mogą spowodować wzmocnenie tripa, albo przywrócenie peaku na np. godzinę po jego zakończeniu i schodzeniu.
  • 7 / / 0

miał ktoś bezsennosc po bacopie? odkad zaczalem odczuwac dzialanie po kilku dniach zaczela wystepowac coraz głębsza bezsenność. Tak w ogole ma ktos pojecie jak dawkować boraks i czy moge laczyc z chlorella spirulina i ashwaghanda?
Użytkownik nieaktywny
  • 3297 / 786 / 2

Prawidłowo przeprowadzona dieta ketogeniczna może zoptymalizować pracę mózgu na cały dzień, ponadto aktywacja AMPK (resweratrol, kurkumina, berberyna, metformina) przyblokowuje poddział komórki, przez co się wolniej starzeją. W tym wypadku nie tylko to dobre dla neuronów. Co więcej, pojawiły się badania, że ciała ketonowe są inhibitorem deacetylazy histonowej, kurwa... ^^
  • 468 / 52 / 0

Ketoza to samo zdrowie pod każdym względem.
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 145 uczestników Wejdź na czata