Doping mózgu vol. 2 (pytania dotyczące zestawów suplementów zadajemy w innym temacie!!)

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 457 / 63 / 0

Robiłem i wszystko w normie, oprócz prób wątrobowych ale to przez alkohol. Jak nie piję to i teraz próby wątrobowe są w normie :)
  • 105 / 13 / 0

Mam pytanie z nieco innej beczki. Zaobserwowałem u siebie, że o ile mój mózg pracuje porządnie, szybko kojarzę fakty, wynajduję rozwiązania problemów itd, to z trudem udaje mi się odświeżyć wspomnienia. Przeszłość zlewa mi się w jedno wielkie "było", z którego nie odznaczają się pojedyncze, znaczące wydarzenia, jakkolwiek mocno je kiedyś przeżywałem. Z drugiej potrafię odtworzyć strony suche fakty i dane sprzed wielu lat (tytuł filmu, adres, dawno nieużywane słówko z obcego języka). Jedyną substancją, jaka kiedykolwiek poprawiła ten stan (lecz tylko na czas suplementacji) był PRL -8-53. Nie miał też pożądanego przeze mnie profilu działania, bo jedynie uświadamiał mi randomowe wspomnienia sprzed X lat. Byłbym wdzięczny za rekomendacje dot. substancji, które mogłyby mi pomóc.

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Apel PSPN: Uzależnienie od opioidów powinniśmy leczyć także lekami dostępnymi na receptę!

W dniu 22 września 2020 r. Polska Sieć Polityki Narkotykowej wysłała do Marszałkini Sejmu Elżbiety Witek i Marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego apel o natychmiastowe wznowienie prac nad projektem o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii o numerze UD1641 przygotowanego przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii (KBPN). Jest to istotny projekt, którego uchwalenie pomogłoby w szerszym zakresie leczyć osoby uzależnione od opioidów i tym samym przyczyniłoby się do poprawy zdrowia publicznego.
  • 14 / 1 / 0

Czy noopept wpływa na działanie psychodelików (grzyby)?
  • 141 / 20 / 0

18 listopada 2019Hash_Oil pisze:
Bardziej raz w tygodniu. No chyba, ze dodasz jakichś antagonistów nikotynowych albo chociaż muskarynowych receptorów.
mulungu by się zdało czy za słabe? W moim wypadku chodzi o nikotynę, ale to chyba ta sama kwestia.
  • 568 / 114 / 0

https://www.pepsieliot.com/kofeina-plyn ... doslownie/

Coś i kofeinie i jej wpływie na ogryganizm ludzki zapraszam do dyskusji
  • 3630 / 938 / 2

25 listopada 2019LOL122 pisze:
Czy noopept wpływa na działanie psychodelików (grzyby)?
Tak. Duże dawki noopeptu (działa na AMPA, pośrednio na NMDA) mogą spowodować wzmocnenie tripa, albo przywrócenie peaku na np. godzinę po jego zakończeniu i schodzeniu.
  • 10 / / 0

miał ktoś bezsennosc po bacopie? odkad zaczalem odczuwac dzialanie po kilku dniach zaczela wystepowac coraz głębsza bezsenność. Tak w ogole ma ktos pojecie jak dawkować boraks i czy moge laczyc z chlorella spirulina i ashwaghanda?
  • 3630 / 938 / 2

Prawidłowo przeprowadzona dieta ketogeniczna może zoptymalizować pracę mózgu na cały dzień, ponadto aktywacja AMPK (resweratrol, kurkumina, berberyna, metformina) przyblokowuje poddział komórki, przez co się wolniej starzeją. W tym wypadku nie tylko to dobre dla neuronów. Co więcej, pojawiły się badania, że ciała ketonowe są inhibitorem deacetylazy histonowej, kurwa... ^^
  • 515 / 65 / 0

Ketoza to samo zdrowie pod każdym względem.
Użytkownik nieaktywny
  • 270 / 26 / 0

Po bacopie miałem prawie zawsze koszmary i problemy ze snem. Dlatego dawkowalem rano, spróbuj.
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 1491 uczestników Wejdź na czata