Doping mózgu vol. 2 (pytania dotyczące zestawów suplementów zadajemy w innym temacie!!)

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 47 / 6 / 0

Huperzyne rano wez bo stymulacja chyba do 12h i moga byc problemy ze snem, ale nie musza (istnieje tez taka magiczna sztuczka jak przeciecie tabletki na pół). Ale im pozniej wezmiesz tym wieksze szanse na dluzsze i bardziej swiadome sny (ja lubie, nawet te pojebane %-D ), a takto reszte o ktorej chcesz.

Ja bym rano bral dopamine, w poludnie albo po poludniu acetylocholine a roslinki na noc a prl bym wyjebal bo jest podejrzany, podobno mocny i na mnie dziwnie dzialal :fuj:

Czytaj też stosowanie na opakowaniu ofc (naprawde wiedza co tam pisza), ale rozumiem ze chodzi ci o to zeby wszystkiego na raz nie pierdolnac :cojest:
Poza tym za duzo tego ale sam do tego dojdziesz, nic ci raczej nie bedzie. Jak bedzie brainfog to wyjeb prl.
Piperyna, kawa (jedna dziennie), bądź egcg poprawiają wchłanialność (najlepiej wybierz jedno max dwa albo zamien z czyms z twojej listy bo bedziesz swiecil w ciemnosci %-D )
Woda mineralna.

Czytaj ksiazki jak chcesz byc madrzejszy. Czytanie to dość skomplikowany proces wbrew pozorom (dla mnie haha %-D , nie no laczenie znakow, skupienie, wyobraznia itd.) i nie ma chuja - acetylocholina musi wyplynac.

SNRI to już nie zabawka i branie tego z tym wszystkim niesie ze sobą wielkie ryzyko - zdrowie przede wszystkim :uwaga:
Ze mną nic nie było, ale brałem może z połowę nootropów mniej + duloksetyna.

Wszystko z mojego doświadczenia, każdy jest inny.

Pozdro.
  • 41 / 1 / 0

@hubii
Bardzo dziękuję za odpowiedz !

Huperzyne i PRL mam zamiar stosować doraźnie, ewentualnie w mikrocyklach - na pewno nie będzie to część mojej stałej, dziennej suplementacji.

To powiedzmy robiłbym tak
Rano:
wenlafaksyna
Piracetam
Magnez b6
NALT
ALCAR
Cholina
Lion's mane
Tauryna
Probiotyk

Wszystko popijam zieloną herbatą, kawy nie pije. Zazwyczaj na śniadanie jem owsiankę :)

Popołudniem wczesnym:
NALT
Piracetam
ALCAR
Ewentualnie tauryna

Wieczorem:
Kwas walproinowy 300 mg ( dojadam pudełko do końca i odstawiam)
Ginko biloba
Lion's mane

Z racji, ze biorę kilka substancji jednocześnie zmniejszam ich dawkowanie i biorę mniej niż wynosi dzienne zalecane, gdzieś połowę tego.

Do tego dokupie witaminy i omega 3, które będę jadł do śniadania i obiadu. Ewentualnie zastanawiam się jeszcze nad Ashwą na wieczór.

Czy w ten sposób będzie ok ?
Powinienem z czegoś zrezygnować i zostawić to na kiedyś ? Coś się ze sobą gryzie ?
Najbardziej zależy mi na tym, żeby wenla działała jak trzeba. Googlowałem odnośnie ziół i z nimi powinno być ok w małych dawkach. NALT i ALCAR nie powinny mieć wpływu na kurację. Zastanawiam się jednak jak sporadyczne spożywanie Huperzyny i prl na to wplynie, bo jeśli źle to jednak trzeba na piedestał postawić swoje zdrowie.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź i proszę o kolejną :) !

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Policja na tropie nowego sposobu przemytu narkotyków do więzień

Dolnośląscy policjanci robili szajkę przemycającą narkotyki do więzień i aresztów nową, nieznaną dotąd metodą. Środkiem odurzającym nasączane były kartki papieru, które później - zupełnie oficjalnie - przekazywane więźniom.
  • 3957 / 706 / 2

Przypominam, że do rozmów na temat sensu zażywania konkretnych zestawów suplementów służy temat: zestawy-suplementow-czyli-stacki-pytamy ... 66572.html

blackgoku
  • 1 / / 0

29 sierpnia 2017Stteetart pisze:
Ketrel blokuje dopamine i dużo innych rzeczy.
Nie wiem co Ci dolega, ale nie licz na wzrost dopaminy przy ketrelu.
http://nootropicsexpert.com/nootropics-list/
to jest lepsza lista: https://www.yourinception.com/list-of-nootropics/
  • 41 / 1 / 0

Rok temu rzucilem fajki. Zastanawiam się teraz nad sensownością używania plastra nikotynowego w celach nootropowych. Mam juz ogarnięty cały stack, chciałbym jedynie wzmocnić jego działanie. Boję się jedynie o układ dopaminergiczny - nikotyna przecież robi z nim bałagan. A w końcu biorę NALT,PRL - działania by się wzajemnie nie znosiły ? Bardzo mnie kusi opcja z plastrem ale nie chciałbym wyjść na tym gorzej.

Pozdrawiam !
  • 7 / 2 / 0

Czy celnicy mogą zablokować paczkę z piracetamem w prochu ze sklepu w USA? U nas ma w końcu status leku i nie wiem czy się decydować na niego (dobra cena) czy brać inne racetamy, które przejdą.
  • 41 / 1 / 0

Jak to w końcu z tą nikotyną - poprawia pamięć czy nie ? Zakupiłem plastry i a plikuje sobie 1/64 najmocniejszego plastra. Czytałem o pozytywnych efektach związanych z agonistycznym wpływem nikotyny na receptory cholinergiczne, natomiast natrafiłem na następujący tekst :

"Nicotine stops new brain cells forming. Nicotine can kill brain cells and stop new ones forming in the hippocampus, a brain region involved in memory, says a French team. The finding might explain the cognitive problems experienced by many heavy smokers during withdrawal, they say. ... Cell death also increased."

Co myślicie?
  • 1129 / 323 / 0

@Andromalius - ma status leku. Na receptę. Sprowadzanie takich leków zza granicy (czy w ogóle handel nimi, udostępnianie, wymiana) to przestępstwo. Skoro leci aż z USA to bym nie ryzykował, masz przecież dużo innych legalnych alternatyw.
  • 246 / 63 / 0

Brał ktoś Mexidol? (Emoxypine Succinate)
  • 542 / 96 / 0

10 września 2019UltraViolence pisze:
08 września 2019UltraViolence pisze:
Na co dzień będzie lecieć bacopa + ashwagandha, czy można od czasu do czasu bezpiecznie dorzucić do tego metylofenidat?
Podbijam, ktoś coś?
Torochę z dupy ten mix
Napisz lepiej czego oczekujesz to będzie łatwiej coś dobrać do MPH %-D
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata