Doping mózgu vol. 2 (pytania dotyczące zestawów suplementów zadajemy w innym temacie!!)

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 157 / 19 / 0

@hubii
Bardzo dziękuję za odpowiedz !

Huperzyne i PRL mam zamiar stosować doraźnie, ewentualnie w mikrocyklach - na pewno nie będzie to część mojej stałej, dziennej suplementacji.

To powiedzmy robiłbym tak
Rano:
wenlafaksyna
Piracetam
Magnez b6
NALT
ALCAR
Cholina
Lion's mane
Tauryna
Probiotyk

Wszystko popijam zieloną herbatą, kawy nie pije. Zazwyczaj na śniadanie jem owsiankę :)

Popołudniem wczesnym:
NALT
Piracetam
ALCAR
Ewentualnie tauryna

Wieczorem:
Kwas walproinowy 300 mg ( dojadam pudełko do końca i odstawiam)
Ginko biloba
Lion's mane

Z racji, ze biorę kilka substancji jednocześnie zmniejszam ich dawkowanie i biorę mniej niż wynosi dzienne zalecane, gdzieś połowę tego.

Do tego dokupie witaminy i omega 3, które będę jadł do śniadania i obiadu. Ewentualnie zastanawiam się jeszcze nad Ashwą na wieczór.

Czy w ten sposób będzie ok ?
Powinienem z czegoś zrezygnować i zostawić to na kiedyś ? Coś się ze sobą gryzie ?
Najbardziej zależy mi na tym, żeby wenla działała jak trzeba. Googlowałem odnośnie ziół i z nimi powinno być ok w małych dawkach. NALT i ALCAR nie powinny mieć wpływu na kurację. Zastanawiam się jednak jak sporadyczne spożywanie Huperzyny i prl na to wplynie, bo jeśli źle to jednak trzeba na piedestał postawić swoje zdrowie.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź i proszę o kolejną :) !
  • 3630 / 936 / 2

Przypominam, że do rozmów na temat sensu zażywania konkretnych zestawów suplementów służy temat: zestawy-suplementow-czyli-stacki-pytamy ... 66572.html

blackgoku

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Koszykarze NBA szykują formę i robią zapasy marihuany. "Weźcie więcej, niż wam się przyda"

Zawodnicy NBA są izolowani w koszykarskiej bańce na Florydzie. Bez rodzin, przyjaciół i możliwości wyjścia ze Świata Disneya. To jest ogromne wyzwanie psychiczne, więc władze NBA zniosły testy na marihuanę. Koszykarze zastanawiają się, ile narkotyku powinni ze sobą zabrać.
  • 1 / / 0

29 sierpnia 2017Stteetart pisze:
Ketrel blokuje dopamine i dużo innych rzeczy.
Nie wiem co Ci dolega, ale nie licz na wzrost dopaminy przy ketrelu.
http://nootropicsexpert.com/nootropics-list/
to jest lepsza lista: https://www.yourinception.com/list-of-nootropics/
  • 157 / 19 / 0

Rok temu rzucilem fajki. Zastanawiam się teraz nad sensownością używania plastra nikotynowego w celach nootropowych. Mam juz ogarnięty cały stack, chciałbym jedynie wzmocnić jego działanie. Boję się jedynie o układ dopaminergiczny - nikotyna przecież robi z nim bałagan. A w końcu biorę NALT,PRL - działania by się wzajemnie nie znosiły ? Bardzo mnie kusi opcja z plastrem ale nie chciałbym wyjść na tym gorzej.

Pozdrawiam !
  • 9 / 2 / 0

Czy celnicy mogą zablokować paczkę z piracetamem w prochu ze sklepu w USA? U nas ma w końcu status leku i nie wiem czy się decydować na niego (dobra cena) czy brać inne racetamy, które przejdą.
  • 157 / 19 / 0

Jak to w końcu z tą nikotyną - poprawia pamięć czy nie ? Zakupiłem plastry i a plikuje sobie 1/64 najmocniejszego plastra. Czytałem o pozytywnych efektach związanych z agonistycznym wpływem nikotyny na receptory cholinergiczne, natomiast natrafiłem na następujący tekst :

"Nicotine stops new brain cells forming. Nicotine can kill brain cells and stop new ones forming in the hippocampus, a brain region involved in memory, says a French team. The finding might explain the cognitive problems experienced by many heavy smokers during withdrawal, they say. ... Cell death also increased."

Co myślicie?
  • 2076 / 647 / 0

@Andromalius - ma status leku. Na receptę. Sprowadzanie takich leków zza granicy (czy w ogóle handel nimi, udostępnianie, wymiana) to przestępstwo. Skoro leci aż z USA to bym nie ryzykował, masz przecież dużo innych legalnych alternatyw.
  • 400 / 140 / 0

Brał ktoś Mexidol? (Emoxypine Succinate)
Użytkownik nieaktywny
  • 762 / 113 / 0

10 września 2019UltraViolence pisze:
08 września 2019UltraViolence pisze:
Na co dzień będzie lecieć bacopa + ashwagandha, czy można od czasu do czasu bezpiecznie dorzucić do tego metylofenidat?
Podbijam, ktoś coś?
Torochę z dupy ten mix
Napisz lepiej czego oczekujesz to będzie łatwiej coś dobrać do MPH %-D
  • 18 / / 0

Cześć wszystkim, jestem po kilkuletnim leczeniu najpierw depresji, a ostatnio stwierdzono nerwicę. Brałem masę leków, ostatnio lekarka powiedziała mi żebym je poodstawiał, bo nie ma pozytywnych rezultatów, a pojawiły się negatywne. Jestem jedynie na chlorprothixenie 100 mg na sen. I teraz sedno problemu: kompletny brak energii, nogi jak z waty. Coś czuję, że sama ,,regeneracja" po braniu leków nie wystarczy, ledwo funkcjonuję. Co z suplementów polecacie, żebym poczuł powera i mógł przynajmniej w miarę satysfakcjonujące życie wieść, bo teraz to jest codzienne zdychanie...
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 1329 uczestników Wejdź na czata