Doping mózgu vol. 2

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 2790 / 969 / 0

Ten miks jest gorszej jakości jak bk lub amfetamina od sebixa.
Bierzecie na własną odpowiedzialność!
Ja bym tego nie kupiła.
  • 64 / 3 / 0

Ale ja tego nie kupiłem, ani nie zamierzam kupować .... po prostu dałem jedynie info... kiedyś dostałem próbkę i leży sobie przeterminowana... a teraz sobie przypomniałem w związku z tym tematem :)

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Zerwał pasy, wyważył drzwi, wyskoczył przez okno. W pościg ruszył lekarz

Zatruty dopalaczami, chory na schizofrenię pacjent próbował uciec z łódzkiej kliniki. Hospitalizowany na oddziale toksykologii mężczyzna zerwał pasy, wyważył drzwi i wyskoczył przez okno.
  • 5106 / 696 / 0

27 lipca 2019Carlosa pisze:
i leży sobie przeterminowana... a teraz sobie przypomniałem w związku z tym tematem :)
Dobrze dobrany mix z produktow ktore masz na etykiecie zmiazdy Cie moca.
Ale musi byc dobrze dobrany.
Herbatka z dziurawca chuj Ci da - potrzebujesz nalewki

5htp da Ci mniej niz tryptofan- choc 5htp da Ci mocniejszy efekt serotogeniczny ale tryptofan da lepszy efekt przy szerszym spojrzeniu bo ruszy wiekszosc enzymow aczkolwiek potrzebuje aminokwasow do full dzialania

Itd. Sam zestaw to napakowane x substancji z których czesc moze nie wystawic nawet pazurkow do dzialania.
Zwlaszcza w obecnoaci fenibutu ktory rozwali czesc dzialania.
Przyjmowane osobno, w odpowiesniej kolejnoaci pewnie dalyby dosc srogi efekt
  • 3701 / 624 / 0

Założyłem nowy temat do rozmowy o zestawach suplementów i czy w ogóle mają one rację bytu. Link poniżej:
zestawy-suplementow-czyli-stacki-pytamy ... 66572.html

Proszę o nie dodawanie tutaj zapytań odnośnie stacków. Ten temat służy do rozmów o Dopingu mózgu, a nie opinii o danym produkcie!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Użytkownik nieaktywny
  • 539 / 94 / 0

@Stteetart

Szybkie pytanie czy po tłustym posiłku lub napoju typu kawa keto magnez w tabletkach będzie dobrze przyswojony, czy lepiej odczekać chwilę ?
  • 5 / / 0

Od pewnego czasu sporo pracuję umysłowo (analizuję/czytam) dodatkowo od października dojdą studia dość wymagające. I tutaj mam prośbę czy ktoś jest w stanie polecić/ułożyć mi mieszankę kilku suplementów które mógłbym zażywać na poprawę koncentracji i zapamiętywania? Najlepiej ogólnodostępne (ew. z czech).

Scalono. | STR88

Lub opisać stosowanie piracetam + holina?
  • 350 / 53 / 0

Cynk wpierdalac na wieczór czy rano?? Niby6cynk to na odwrót do magnezu6i wapnia te rano a cynk na wieczór nie przed snem 4 h przed położeniem się spać i golenie to białe plamy na paznokciach to obiaw niedoboru cynku, Ktoś coś wie na ten temat?
  • 5106 / 696 / 0

Co do cynku.
Roznie mowia, jedni utrzymują, ze cynk rano inni, ze na noc.
Co do paznokci to powodow moze byc wiele, kreatyna? Mietonina?
  • 350 / 53 / 0

No właśnie ilu ludzi tyle opinii, na razie zostanę przy suplementacji na wieczór mam zincas forte, baba w aptece mi sprzedała a ponoć to na receptę może coś się zmieniło xd 27mg jonów cynku do tego mocny fizjologiczny kwas solny w żołądku, ale nie można na pusty jeść cynku bo będzie się chciało wymiotować po chwili i to bardzo intensywnie, hym kreatywne w sumie jadłem i mietonine z sorowych kaczych jajek taki kogiel mogiel, najgorsze jest w tym wszystkie to że ciężko ocenić co pomaga a co nie przynosiła efektu bo paznokcie jednak długo rosną od strony skóry aż po końcówki z przesuwającą się białą plamką...
  • 967 / 233 / 0

Zincas forte to normalny lek otc. Nawet na opakowaniu masz tak napisane.
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata