Spowiadam się Wam z kodeiny. Przeczytaj nim zarzucisz

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Użytkownik zbanowany
  • 121 / 10 / 0

08 listopada 2019Mefistofeles1945 pisze:
Kłócimy sie kłócimy polemizujmy od tego jest ten temat. Co tu duzo pisac. Jak zrobisz dobra ekstrakcje to tego paracetamolu w gotowym roztworze wychodzi mniej niz pół tabletki. W dodatku koda jest dobra na serce.
Ale za drogo wychodzi
Ja już mam tolerke na 1 g kody więc od chuja bym tego Antka musiał walić

Nie ma większych opakowań Antka a thio jest i to mnie kieruje w stronę thio
Czyli cena. Nie stać mnie na więcej niż 2 tysiące miegueczjue na kode a tyle teraz wydaje
Użytkownik zbanowany
  • 428 / 34 / 0

Ale Ty jesteś byku i sobie mozesz na 1 gram plus pozwolić. Takie chucherko 50kg przy takiej dawce wyladowaloby na sorze hehe.

Ten pan pod krawatem walil w siebie alko plus kode przy wadze stawiam nie wiecej jak 70kg i tak sie to skonczylo.

Ja jestem zdania Marcin, ze zrobilbys sobie kilkutygodniowa przerwe i znow moglbys sie cieszyc pol gramem kody.

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Wolne Konopie ruszą z inicjatywą na rzecz legalnego posiadania i uprawy konopi

Wolne Konopie poszukują chętnych osób do włączenia się w obywatelską inicjatywę ustawodawczą, której celem jest zniesienie kary za posiadanie i uprawę konopi na własny użytek.
Użytkownik zbanowany
  • 121 / 10 / 0

Dzięki za radę
Przerwę teraz robię 5 dniowa na baklofenie i zaraz od nowa w niedzielę przyjebie 750 gram i porobi na pewno
alkoholu już nie pije. O tyle dobrze bo sikalem już pod siebie po alko

Nie gadaj głupot ten pan spod krawata miał 100 kg zobacz jak pisał że trenował na silce.
Użytkownik zbanowany
  • 428 / 34 / 0

Ano faktycznie oddaje honor.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata