Jenkem - wątek ogólny.

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 348 / 31 / 0

Narkotyk nie dla samotników.
  • 18 / 1 / 0

wczoraj odkryłem ten najpiękniejszy wątek na hypku i jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem, że również wczoraj pojawił się nowy wpis opa po takiej przerwie

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Epidemia koronawirusa. Brytyjczycy mają bossa narkotykowego z objawami

Podejrzany o handel narkotykami Brytyjczyk Mark Rumble, postawił na nogi administrację więzienia, w którym się znalazł. Pod koniec stycznia w ramach ekstradycji, trafił do Wielkiej Brytanii z Tajlandii.
  • 152 / 15 / 0

No no, sporo offtopów, sporo śmiania się z jenkemu, ale to temat POWAŻNY!
@london5 jenkem naprawdę nadchodzi? Rozumiem, że w tym roku zapiszesz sobie w kalendarzu kiedy zaczną się upały i podpiszesz ,,nasrać do frugo", hm? A tak poważniej, czekam na relację i liczę na to że jakaś kiedykolwiek się pojawi. Btw, mógłbyś też pisać o przygotowaniach, np. jak już wypróżnisz się do tej butelki to dobrze byłoby wiedzieć, że jest na co czekać %-D
One love.
  • 224 / 13 / 0

Ten wątek to złoto xd
  • 2946 / 271 / 0

Offtop. Ale raczej gowno.
  • 152 / 15 / 0

@serotoninowy czy ja wiem czy offtop.
moze london juz dawno zrobil ale zapomnial powiedziec i skonsumowal, że tyle nie odpowiada %-D
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 804 uczestników Wejdź na czata