Grzyby - sklepy z zarodnikami i sprzętem

Wszystko, co dotyczy hodowli/uprawy grzybów psylocybinowych.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 149 / 29 / 0

@Wroy

Po pierwsze, w jaki sposób płaciłeś? Po drugie, czy masz dowód wpłaty? Upewnij się, że podałeś w tytule przelewu odpowiednie dane (w mailu od nich było wszystko napisane).

Oczywiście napisz maila do nich jeszcze raz, zamieść dowód wpłaty, opisz przypadek. Skoro przesłali Ci monit o braku wpłaty, wątpię by zrobili jakiegoś exit scama.
  • 11 / 2 / 0

Paczuszka z s.it przyszła w 2dni, elegancko do paczkomatu na fejkowe dane, bez problemowo. Tylko głupi numer tel podałem bo myślałem że inpost nie wysyła kodu na email. Trudno, jak mi suki wjadą na chatę to dam znać, chociaż myślę że nie ma co się bać :patrzy:

"Zażywasz - przegrywasz", czyli 20 lat zakazu posiadania narkotyków w Polsce

W lata 90. wchodziliśmy z marszałkiem Sejmu, którego rodzina paliła marihuanę i nie łamała w ten sposób prawa. Kończyliśmy je z jednym z najsurowszych praw narkotykowych w Europie. Mija właśnie 20 lat od kiedy w naszym kraju zakazano posiadania narkotyków na własny użytek.

Gdańsk: Nie ruszył proces ws. międzynarodowego przemytu narkotyków

Sąd Okręgowy w Gdańsku nie rozpoczął we wtorek procesu 12 osób, którym zarzucono międzynarodowy przemyt hurtowych ilości haszyszu, kokainy i marihuany. Część osób jest oskarżona o udział w zorganizowanej grupy przestępczej.
  • 1 / / 0

05 listopada 2020Grzibor pisze:
Paczuszka z s.it przyszła w 2dni, elegancko do paczkomatu na fejkowe dane, bez problemowo. Tylko głupi numer tel podałem bo myślałem że inpost nie wysyła kodu na email. Trudno, jak mi suki wjadą na chatę to dam znać, chociaż myślę że nie ma co się bać :patrzy:
A dodają jeszcze kody rabatowe do zamówień ? :) kiedyś dawali 10% może ktoś sie podzieli kodzikiem :psycho:
  • 3 / / 0

03 listopada 2020Mario Escobar pisze:
@Wroy

Po pierwsze, w jaki sposób płaciłeś? Po drugie, czy masz dowód wpłaty? Upewnij się, że podałeś w tytule przelewu odpowiednie dane (w mailu od nich było wszystko napisane).

Oczywiście napisz maila do nich jeszcze raz, zamieść dowód wpłaty, opisz przypadek. Skoro przesłali Ci monit o braku wpłaty, wątpię by zrobili jakiegoś exit scama.
Płaciłem przelewem i tak ma dowód wpłaty wszystko dobrze podałem nie oszukujmy się czekam już miesiąc na odpowiedź i dalej nic po prostu mnie oszukali no bo jak można tak długo nie odpisywać po co jest podany ten mail żeby był sobie tak po prostu nie da się kompletnie skontaktować z tą firmą,ja już jestem bezsilny w tej sytuacji i nie wiem kompletnie co mam zrobić chyba trzeba się pogodzić z sytuacją.
  • 137 / 1 / 0

No to ładnie... Ja też złożyłem wczoraj zamówienie i opłaciłem dzisiaj z samego rana. Status jak na ten moment nieopłacone. Napewno wszystko wpisałem dobrze. Mam nadzieję, że lipy nie będzie %-D
  • 683 / 279 / 0

Nie wiem skąd zamawiacie, ale wielu vendorów umieszcza na swoich stronach informacje na temat płatności, w zależności jaką się wybrało. Jeśli przelew bezpośredniość na konto, to zaksięgowanie takiej transakcji może trwać do trzech dni roboczych.
Najważniejsze, to podać w tytule odpowiednie dane, numer zamówienia w tym przypadku to sprawa kluczowa.
Jeśli macie 100% pewności, że wszystko zostało wpisane prawidłowo to bym się nie martwiła i poczekała.
Większości zależy na tym, żeby klient był zadowolony i wracał, więc dbają o kontakt mailowy w razie zadanych im pytań.

Jeśli jednak po miesiącu czasu zero odzewu, to sprawa jest jakby jasna... Jaka strona tak tnie w chuja?
  • 149 / 29 / 0

Ziomek pisał, że shroom.it, a to solidna firma była do tej pory...

@Wroy

Możesz spróbować się z nimi skontaktować także przez stary profil na fb grzyby.nl
  • 683 / 279 / 0

Teraz widzę, że chodzi o shroom.it.
Nigdy od nich nie zamawiałam, zresztą do kraju w którym przebywam nie wysyłają i tak, ale słyszałam same pochlebne opinie od zawsze.

Coś musi być zatem nie tak, skoro masz dowód wpłaty to jest niezbity dowód, który musisz im dostarczyć. Pieniądze w próżnię nie poszły, przesyłka również bo vendor nawet gdyby wysłał, to ma możliwość trackowania tak samo jak zamawiający i wie o ewentualnym zatrzymaniu paczki, itd.
Bardzo dziwna sprawa, skoro rzekomo wszystko zostało dobrze wpisane.
Daj znać, jak się sprawa rozwiązała.

Z drugiej strony dziwnym jest, że rzekomo nie odpisują na maile 🤔
  • 217 / 28 / 0

Ja nie miałem z nimi problemu. Pierwszy raz zamawiane, żadnych problemów - paczka dotarła wraz z dowodem zakupu.
Na maile też odpowiedź była.
  • 137 / 1 / 0

Paka dostarczona w ciagu 48 h z paragonem. Typek narobił antyreklamy.
Wróć do „Hodowla grzybów”
Na czacie siedzi 1979 uczestników Wejdź na czata