Knajpa pod błyszczącymi felgami III

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 1242 / 135 / 0

czy alkohol i giebiel wplywaja na rozne GABA? jak wyglada łaczenie tych dwoch substancji? czy zachodzi synergia?

PS prosze o scalenie.
  • 3206 / 226 / 0

Tak, alkohol dziala na GABA-A a GHB/GBL na GABA-B i GHBr (receptor GHB). Laczenie tych dwoch substancji poteguje sedacje i otumanienie. Synergia zachodzi raczej negatywna. Jesli masz wysoka tolerke na GBLa/GHB to mozesz jako tako laczyc, ale uwazaj bo ryzyko zgonu jest wysokie.

Poradnik Uliczne BHP – przykłady sytuacyjne

Czym jest „Uliczne BHP”? Jest to umowna i potoczna nazwa na wspólne określenie zasad, według których poruszamy się w publicznej przestrzeni. Są to wewnętrzne wzorce dotyczące naszego prywatnego bezpieczeństwa. Stworzone samodzielnie bądź grupowo, w oparciu o okoliczną sferę działań. Ustalone przez nas i srodze przestrzegane. Jest to kawałek teorii, który stosowany w praktyce odczuwalnie zwiększa szanse na uniknięcie przykrych sytuacji.

CBD to nie narkotyk. Przełomowy wyrok TSUE w sprawie kannabinoidów

19 listopada 2020 r. Trybunał Sprawiedliwości UE wydał przełomowy wyrok w sprawie CBD. Chodziło o sprzedaż i dystrybucję papierosa elektronicznego zawierającego olej z konopi, jednak orzeczenie wstępne może mieć dużo większe znaczenie praktyczne. Orzeczenie komentuje dr Joanna Uchańska, partner w kancelarii Chałas i Wspólnicy.
  • 3906 / 540 / 0

@mietowy3 no wlasnie troche euforii brak w obecnych sortach .Tak jak piszesz.
  • 1429 / 131 / 0

No u mnie też różnie z tą euforią, zależy też od dawki i od tego co robię i z kim się znajduję. Paradoksalnie 1.4-1.8 robi bardziej stymulująco i euforycznie, a ja lubie sobie konkretną dwóję polać

Zresztą, w krótkim czasie zajechałem receptory waląc na sen i dorzucając za szybko. Znowu się wjebałem po krótkim czasie w ciąg półtora tygodnia i 200ml przerobione, pozdro. Właśnie odstawiam i chce na dłużej jakoś. Potem mniejsze dawki i bez lania na sen, ale kurwa wiadomo jak to będzie xD
  • 1242 / 135 / 0

podsumowując tygodniowe testy formumowego sortu:

dobra polewka to 1,5-1,7ml na 3h.
czyli na wieczor 2 polewki tak naprawdę.

mood enhencer, podbija wskaźniki, ale bez tego 'zabrania cie w daleka podroz' :)

nie przekraczam tych dawek, nie pije czesciej, nie polewam na sen.

myslalem, ze zastapi mi alko, ale jednak w pt czy w sob jak juz ogarnaalem naprawde wiele rzeczy w tygodniu to lubie sie napic ew. koks gdybym mial hehehe :D

pozdrawiam forumowiczów!
  • 1429 / 131 / 0

01 grudnia 2020LiquidStranger pisze:
Zresztą, w krótkim czasie zajechałem receptory waląc na sen i dorzucając za szybko. Znowu się wjebałem po krótkim czasie w ciąg półtora tygodnia i 200ml przerobione, pozdro. Właśnie odstawiam i chce na dłużej jakoś. Potem mniejsze dawki i bez lania na sen, ale kurwa wiadomo jak to będzie xD
No to się kurwa udało. Właśnie od wczoraj znowu polewam %-D

W zasadzie to od września jestem w ciągu z przerwami...

A najbardziej boli mnie to, że w sumie serio chciałbym przestać. Marnuję tylko potencjał giebla polewając sam. Naprawdę pokazuje pazury w towarzystwie i gdy wyjdzie się z tych jebanych czterech ścian. Ale trzeba funkcjonować, mam rzeczy do ogarniania
  • 90 / 13 / 0

Ja miałem mieć 3 tygodnie przerwy... wytrzymałem kilka dni %-D no to zdrówko chłopcy %-D
  • 1429 / 131 / 0

Twoje zdrowie również, bo też pewnie niedługo poleję %-D jak się zaczną zbierać pierwsze dreszcze

Ogólnie to w chuj zimno jest jak nie poleję
  • 4 / 1 / 0

Offtop alert!
Zapraszam do udziału w badaniu! Cała ankieta powinna zająć maksymalnie 5 minut.
W ramach pracy magisterskiej chciałbym sprawdzić czy uważność ma związek z zażywaniem substancji psychoaktywnych.
W przyszłości planuję pracować z osobami uzależnionymi i mam nadzieję, że wyniki badania wpłyną na rozwój wiedzy w tym zakresie.
Więcej informacji w temacie:
badanie-uwaznosc-a-uzywanie-substancji- ... 70839.html
Lub bezpośrednio w ankiecie:
https://forms.gle/aXPUVDsH6fHfKGqy7
W razie pytań chętnie odpowiem!
  • 1429 / 131 / 0

kurwa nudy w chuj w tej knajpie jebac was a ja polewam dalej hihi
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 1987 uczestników Wejdź na czata