Knajpa pod błyszczącymi felgami III

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 343 / 4 / 0

chce wyjść na prostą i pomimo posiadania baklo pregi bromazepamu to po odstawieniu depresja mnie niszczy po roku czasu dalej nie lubiłem na trzeźwo muzyki i hałasu

teraz jak sie po roku napiłęm to ulga w huj ale tylko chwilowa bo pod warstwą ochronną giebla sie myśli samobójcze odpalają a nigdy tego nie miałem
  • 202 / 6 / 4

Takiego t jeszcze nie pilemxd
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Psychoterapia z użyciem MDMA. Jak to działa?

Maciej Lorenc rozmawia z Peterem Oehenem, psychiatrą, psychoterapeutą i członkiem Szwajcarskiego Towarzystwa na rzecz Terapii Psycholitycznej. Oehen przeprowadził jedno z pierwszych badań klinicznych dotyczących wpływu MDMA na pacjentów cierpiących na zespół stresu pourazowego i uzyskał od szwajcarskiego rządu pozwolenie na stosowanie tej substancji w ramach prywatnej praktyki terapeutycznej.

Zanieczyszczenia w konopiach indyjskich

Marihuana musi być pozbawiona pozostałości i zanieczyszczeń, które mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia, zarówno w krótkim, jak i długim okresie. W trakcie procesu produkcji, od uprawy po pakowanie, rośliny mogą być narażone na różnego rodzaju zanieczyszczenia chemiczne i mikrobiologiczne, których należy unikać.

pfu

• 220 / 9 / 1

haha też właśnie myślałem nad zakupem, w komentarzach do produktu ktoś pisał że robi mocniej niż ten bezbarwny
testowałeś? jak wrażenia?
mocno wali lawendą z mordy? %-D
  • 202 / 6 / 4

Jest zajebisty. Chyba lepiej robi niż ten zwykły. Same plusy w nim widzę.

- jest smaczny
- brak możliwości nalania podwójnej dawki bo widzisz ze jest w szklance
- można się pochwalić przed znajomymi i rodzina ze taki fajny niebieski

A minus jest taki ze w pracy ktoś się może przyjebac jak zobaczy ze pijesz sok z jakimś niebieskim glutem

pfu

• 220 / 9 / 1

no i namówiłeś mnie xD
ten smak... %-D lawenda to to nie jest, ale smakuje jak ciepły, wygazowany gin & tonic, przy czym tonic taki tańszy ze słodzikami
nie mniej jednak smaku giebla nie czuć co jest sporym osiągnięciem, bo to gówno się wszędzie przebije
moc chyba taka sama jak zwykły, nie zauważyłem różnicy
jedyne co mnie denerwuje w tych żelach to że osadzają się na ściankach pipety od wewnątrz i ciężko się tego pozbyć, może to mieć też wpływ na precyzję dawkowania
  • 17 / 2 / 0

Ten żel dawkuje sie jak chopcy?
  • 4527 / 735 / 25

Tak samo jak zwykły giebel się dawkuje.

Kto polewa >?
Ja jestem w ciągu od 12 czerwca, płynę !

To już ponad 7 lat odkąd się znamy.
  • 66 / 1 / 0

09 kwietnia 2020fiodor pisze:
Ja polewalem kiedyś więcej hehe lecialem po 30-35 dziennie... Tylko że lecialem tak parę miechów razem z regularnym napierdalaniem alko heh skończyło się delira, przypalem, szpitalem itd. Ale co przeżyłem to moje i nikt mi tego nie zabierze i czuj rapapa
Chyba że przyjdą zaniki pamięci i zabiorą wszystko, łącznie z tożsamością ;)
Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

Ciekawy temat w z tym niebieskim żelem :)))) Muszę się zainteresować.
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 1322 uczestników Wejdź na czata