Benzodiazepiny + Stymulanty

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 212 Strona 19 z 22
Rejestracja: 2017
 • 515 / 60 / 0

Na pewno ostudzi ewentualne roztrzęsienie, zgasi lęki, wyciszy.

Ale nie mogę powiedzieć, ile. Do zwyklej amfetaminy potrzebowałem nawet 6 mg.
Rejestracja: 2018
 • 226 / 39 / 0

:mniam: Najlepiej wspominam benzo plus speed to metkatynon z 1 paki acataru wymieszany z 30 mg tranxene (clorazepat nie mylić z klonem- 30mg tranxene to 20mg rolek), na rozłożony na 2-3 strzały. Cudowny wjazd a benzo uspokaja po skończeniu peaku kota

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ayahuasce

W ciągu ostatniej dekady nastąpiła ogromna zmiana w amerykańskiej polityce dotyczącej marihuany. Możliwe, że to zapowiedź tego, co może stać się z innymi środkami psychoaktywnymi, które obecnie są zakazane. Publikujemy fragment książki „Gdy rośliny śnią. Ayahuasca, amazoński szamanizm i ogólnoświatowy renesans psychodeliczny”.

Uderzenie w handel dopalaczami - kolejna grupa rozbita przez CBŚP

CBŚP zatrzymało 7 osób podejrzanych o handel dopalaczami. Grupa mogła działać na terenie niemal całej Polski, rozprowadzając około 50 kg dopalaczy poprzez sklepy internetowe i przy wykorzystaniu firm kurierskich. Policjanci przejęli kilkadziesiąt paczek zawierających dopalacze, które są obecnie badane przez ekspertów.
Rejestracja: 2010
 • 4585 / 762 / 25

Również strzelałem metkata z rolkami prosto z ampułek. Ważne, żeby tego benzo za dużo nie było.
Swego czasu 885 balował ćpając alfę i żarł garściami do tego.
Tu bardziej chodzi o zniwelowania niepożądanych skutków działania stymulantu, a nie jakieś wzmocnienie, bądź osłabienie działania.
Rejestracja: 2017
 • 1023 / 495 / 0

Kiedyś lubiłem miks feta + benzo, najczęściej alpra. Zajebisty stan który określił bym mianem "supertrzeźwości". Tak jak napisał przedmówca chodzi o zniwelowanie niepożądanych cech stymulanta takich jak schizy, rozpierdol psychiczny (tysiąc myśli na raz hehe), drżenie rąk jeżeli u kogoś występuje itp. Do tego alpra dodaje do władka więcej pewności siebie i nutkę działania prospołecznego. Miks bardzo fajny ale trzeba uważać z benzo, nie za dużo bo przyćmi fazę po fecie.
Rejestracja: 2015
 • 1266 / 304 / 0

feta + alpra jest fajna ale tylko jak ma się dużo fety, alpra jednak bardzo zagłusza działanie fety, muszę ze 3 razy więcej walić niż bez alpry. Za to. wychodząc z grupy benzo, są dwa sympatyczne mixy, feta+pregaba, tutaj pregaba działa troche jak benzo, które nie osłabia mocy feciska ale daje eleganckie tło, na fecie btw. dużo mocniej czuje 300mg pregaby niż na codzień, gdy taka dawka brana codziennie, działa baaaardzo w tle.
A drugi mix, feta+baklofen, jak macie taką możliwość to polecam ten mix, baklofen też działa tutaj już w mniejszych dawkach niż bez fety ale ten stan to jeden z lepszych mixów dragsów jakie miałem przyjemność poznać.
Rejestracja: 2019
 • 314 / 16 / 0

Witam, nie chce słuchać jakie to łączenie benzo i stimow jest złe tylko mam pytanie:
Które benzo nadaje się na podkład pod coco?
rolki , Bromazepam? Będzie ok w celu niwelowania uczucia „spięcia” podczas fazy?
Na zejście już stosowałem i każde się sprawdza natomiast mysle czy jest sens wrzucić podczas albo przed żeby uzyskać „trzeźwiejszy” stan.
Słyszałem ze na zachodzie takie połączenie jest popularne.
Moja tolerancja nie jest duża bo 6 mg bromka czy 10 mg diazepamu mi starcza (precyzyjniej to taka dawka niestety lece już jakiś czas, a żeby było dobrze to trzeba pewnie ze 3 razy więcej)
alpry i clonow nie chce i nie używam.
Rejestracja: 2018
 • 2435 / 540 / 155

18 listopada 2019misiek010101 pisze:
rolki , Bromazepam? Będzie ok w celu niwelowania uczucia „spięcia” podczas fazy?
Jeśli chodzi o napięcie mięśni czy przesadne naspeedowanie, to rolki mają bardziej wyraźne działanie miorelaksacyjne, za to jeśli chodzi o uspokojenie i likwidowanie nerwówki - Bromazepam działa nieco silniej, trochę mniej niż 2x silniejszy od rolek wg przeliczników. Jednak powtarzam - mimo wszystko odradzam łączenie benzo ze stimami, ale zrobisz jak zechcesz.
Rejestracja: 2019
 • 1292 / 106 / 0

A MDMA i alpre ktos probowal ?
Rejestracja: 2015
 • 934 / 72 / 7

ja kiedyś ale jeszcze z mj alko i innymi benzo plus chyba opio. będzie dobrze
Rejestracja: 2014
 • 444 / 21 / 0

Tamten weekend. Sobota ok godz 18 jebnalem 50mg sildenafilu. A od rana na flualprze byłem. 1mg to Maks jaki przyjmuje dziennie. Więc koło 19 dojadlem 0.25mg flualpry o koło 19.20 zjadłem 150mg MDMA i klefa dobrej jakości. Ruchanie miałem boskie. Ale serce dostało wtedy po kablach. Bo nawet głupiego potasu nie bralem. Oczywiście alko w tym miksie był. U mnie to norma.
Posty: 212 Strona 19 z 22
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1480 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: prega i 5 gości