2-FDCK, 2-Fl-2'-Oxo-PCM - 2-Fluorodeschloroketamina

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 8 / / 0

Czytałem różne opinie, dla mnie jest spoko.
1szy raz - cos okolo 150mg, może więcej, kilka dorzutek po 1szym mini snifie (niestety wartość poznawcza mojego opisu znikoma, gdyż nie sprawdzałem ani razu wagi). Za każdą dorzutką inny stan, pod koniec miałem dziwny chód, a ostatecznie przez chwilę takie dziwne odczucie jakbym znalazł się w innym ciele.
2gi raz dorzuciłem aby podbić słabą fazę po 1p-sld - wtedy poprawiły się wizuale, tzn. zadnych fraktali, ale twarze były zniekształcone, tak jakby z plasteliny. Plus podbicie kolorów.
3ci raz - coś około 100, może ciut wiecej - relax i ciekawy odbiór filmu. Komedie odbieraem jako obyczaj, dziwne to było...
  • 8 / / 0

Czy 2-FDCK ma wpływ na wychwyt zwrotny serotoniny? Jak tak to czy duży czy znikomy?

Reformę leczenia uzależnień trzeba skorelować z procesem modernizacji psychiatrii

„W Polsce jest ok. 100 tys. pacjentów uzależnionych od substancji odurzających, ale populację osób zażywających je w sposób szkodliwy szacuje się na ok. 300-400 tys.” — mówi dr n. med. Piotr Jabłoński, dyrektor Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii, którego pytamy również o skalę uzależnień behawioralnych, planowaną reformę systemu leczenia uzależnień oraz walkę z narkotykami nowej generacji.

Holendrzy w czasie pandemii zażywają mniej narkotyków i piją mniej alkoholu

Podczas pandemii spadło spożycie narkotyków i alkoholu, wynika z najnowszego raportu „National Drug Monitor 2020”. Rośnie liczba osób palących konopie indyjskie, w ubiegłym roku było ich w Holandii ponad milion.
  • 39 / 5 / 0

Ostatnio 2 razy zamówiłem 2f-dck, z 2 różnych źródeł. Jedno w prochu, drugie w krysztale. Ten w krysztale o wiele mocniejszy, dawał fajne dziury w dużych dawkach i przyjemną dysocjację w mniejszych. Drugi ledwo co działał. Zastanawia mnie skąd aż taka różnica, może kwestia czystości i izomerów.
  • 180 / 3 / 0

Czy 2-FDCK rozpuszcza się w wodzie? Rozpuszczę 100mg w 2cm3 wody do iniekcji IM?
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 2323 uczestników Wejdź na czata