Recepta - system kontroli

Dział poświęcony tematowi kontroli recept lekarskich u farmaceuty.

Moderator: Prawo

• 519 / 29 / 0

Czy jest jakaś opcja żeby odmówić dostępu świadczeniodawcy dostępu do moich recept? Niby taka opcja jest w IKPie ( nadaj dostęp ) ale podejrzewam że źle to czytam.
Tu nadasz dostęp dla placówki medycznej oraz dla pracownika medycznego do elektronicznych recept i skierowań, a także aptece/punktowi aptecznemu do Twoich e-recept i wykupionych leków na receptę. Z uwagi na trwający proces podłączania się kolejnych placówek medycznych do systemu centralnego, Twoja placówka medyczna, apteka lub pracownik medyczny może jeszcze nie mieć dostępu do udostępnionych danych.
Coś ktoś wie?
  • 3 / / 0

Własnie weszłam na swoje konto i widzę,że z jednej przychodni w ogóle niewprowadzają recepty do systemu,zadnych informacji o receptach,które mi przepisali i kupiłam. A z drugiej przychodni mam tylko informacje,gdzie i jaki kupilam leki,natomiast o lekarzu i przychodni zero informacji. A mieszkam w duzym miescie. Ciekawe,gdzie Was tak inwigilują? :D

scalono - surv

@up:
Poprostu nie naciskaj "Nadaj dostępu",wtedy niemaja dostępu.

Własnie weszłam na swoje konto i widzę,że z jednej przychodni w ogóle niewprowadzają recepty do systemu,zadnych informacji o receptach,które mi przepisali i kupiłam. A z drugiej przychodni mam tylko informacje,gdzie i jaki kupilam leki,natomiast o lekarzu i przychodni zero informacji. A mieszkam w duzym miescie. Ciekawe,gdzie Was tak inwigilują? :D

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

CBŚP: Narkotyki trafiały nawet do więzienia

Członkowie rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej są podejrzani m.in. o rozprowadzanie amfetaminy i marihuany w jednostce penitencjarnej.
  • 31 / 1 / 0

Nie odmowisz nie ma opcji, chyba ze ktos wyjdzie na droge sądowa i powola sie na rodo (ale w Polsce nie ma czegos takiego jak precedens wiec nic nie zdzialasz), beda/maja dostep do wszystkiego. Nawet jak z pustym pudelkiem wpadaniesz w niedziele na izbe przyjec, by lekarz cos Ci przepisal bo skonczyl Ci sie np antybiotyk/lek przeciwlekowy, a bedzie mial kompa podlaczonego do systemu. Zobaczy, ze nigdy nie wczesniej nie wykupywales tego leku (bo byl w apteczce) lub wykupiles go wczoraj (ale mowisz ze zgubiles), to beda problemy.. Mowie tu o każdym leku wypisanym na nasz nr pesel i nie ma znaczenia czy wykupiles to 100% czy bezplatnie i czy w ogole go wykupiles...

Ps. Mozecie szybciej akceptowac moje posty...
Przy okazji zglaszalem "swoj" post z dzialu zdrowie-brak odpowiedzi...
@Surviled (jakos tak) jest jeszcze adminem? Ratuj kolego bo reszta sie opierdala.
W regulaminie jest 72h. - surv
Wróć do „Recepty – problemy i pytania”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata