Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 1 z 2
  • 744 / 28 / 0
[ external image ]

2C-B-AN to coś nowego co zawitało ostatnio, i jest to niekontrolowana prawnie pochodna 2C-B.
Po raz pierwszy 2c-b-an został zsyntetyzowany przez Daniela Trachsel'a i opisane w książce "Fenyloetyloamina : Von der Struktur zur Funktion".
Rarytas który podobno może/ma być prodrug'iem.

Dawkowanie proponowane +/- 40mg: i w górę.

Lekko 30-45mg
Średnio 45-70mg
Mocno 70-100mg
Bardzo mocno 100+mg

Efekty- analogicznie, możliwe/takie jak 2c-b. %-D

Czas trwania badania (oral)

Wejście 30-75 min.
Całość 5-9 godz.


source:
http://drugs.tripsit.me/2C-B-AN

:cool:

Oczywiście jeszcze nie zawitało bliżej niż do EU.
Spoiler:
Maybe the Chinese were using second class citizens as guinea pigs for the initial human trials of their new drugs.
Kwiecień plecień co przeplata trochę kwasa, trochę lata
  • 469 / 23 / 0
Po delegalizacji robi się ciekawie, i co z tego. Jak takich wynalazków które mogą okazać się hitami nikt nie sprowadzi i nie będzie sprzedawać. Sama analogia do 2Cb jest już bardzo ciekawe.
rchiro the best
  • 3385 / 336 / 0
Nie sadze aby produkt pojawil sie w wiekszej ilosci. Lab to syntetyzujacy napisal, ze jest to ograniczona ilosc ktora nie bedzie juz wiecej produkowana.

Moze inny lab sie tego podejmie, co byloby ciekawe, bo ceny jakie sa oferowane przez oryginalnego vendora sa ciut za wysokie, a produkt wydaje sie byc ciekawy.
  • 367 / 7 / 0
2c-b-fly tez jest ciekawe i nikt tego nie robi ...

literówki, edycja- Witkacy
Uwaga! Użytkownik wujciodobrarada nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 744 / 28 / 0
Dobra, kończymy już wszelkie offtopy w tym temacie.

Prawdopodobnie jest tak jak napisał wcześniej @FajnieJest.
Wiemy że pojawiają się pierwsze trip-raporty, a kolejne w przeciągu najbliższego czasu też na zagranicznych forach się pojawią.
Spokojnie...
Obstawiam, że jeśli będzie spore zainteresowanie, to na bank jak nie ten lab to inny lab zainteresuje się syntezą.
Można przepuszczać, że jest to pro-drug tak jak np. amfetaminil -> amfetamina.

Proszę o trzymanie się dyskusji na temat samej substancji i nie offtopowanie w tym temacie.
Spoiler:
Maybe the Chinese were using second class citizens as guinea pigs for the initial human trials of their new drugs.
Kwiecień plecień co przeplata trochę kwasa, trochę lata
  • 60 / 1 / 0
Jest już jeden report, znaleziony na blulajcie. Optymalną dawką, żeby poczuć coś więcej wydaje się 80-100mg. Z opisu wygląda całkiem ciekawie, ale trzeba poczekać na więcej testów.

"Tried this last night at 60mg in rizla and must say i quite enjoyed it. It wasnt that strong and i would say i was at the museum level and was able to cope quite well when my daughter arrived at the house without giving anything away. At one point it was almost too much but i was able to get through it by closing my eyes and watching the mild patterning. Next time i will go to 80mg which should leave me at least another 100mg for the last one. I do think it will get a lot stronger as the dose goes up. As i never had 2cb before i cant compare but it did have a slight apb feel without the jaw tension and very mild visuals and slight euphoria as i was grinning at times for no reason at all.

I didnt listen to music so cant say if music appreciation was up or not also did have slight erotic edge to it but then most psychedelics do for me anyway.

It wasnt as visual as i would have liked but that could be the dose. Didnt last as long as i was expecting too as i was asleep a lot earlier than my usual trips and i always dose around 7 o'clock in the evening.Maybe slight afterglow today as i have been a bit down this month and do feel a slight lift in my mood but that could also be coming from the time me and the wife had last night as its been a while and as i said i was feeling down and not in the mood for anything"
  • 243 / 6 / 0
To takie dłużej działające 2C-B? Marzenie :)
Uwaga! Użytkownik Dewiantka jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1180 / 51 / 0
Coś czuję, że ta substancja szybko dostanie B-AN'a! %-D
Uwaga! Użytkownik Marlboro_Red jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 67 / 3 / 0
Ulozenie tej czasteczki cos mi przypomina ta substancje benz cos tam co byla na odchudzanie i byla srednim stymulantem hmmm
Uwaga! Użytkownik patrykkutkiewicz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 371 / 33 / 0
Moze niedlugo bedzie mozna kupic.Ciekawie zaczyna sie robic w koncu.
Uwaga! Użytkownik jokerr nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.