Bacopa monnieri - wątek ogólny

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Posty: 194 Strona 20 z 20
Rejestracja: 2011
  • 914 / 25 / 0


Ok, dzięki. Jeszcze jedno pytanie do bardziej obeznanych. Chciałbym do bacopy dorzucić sobie suplement z pewnego sklepu dla sportowców w celu poprawy jakości snu / ułatwienia zasypiania. Może ktoś rzucić okiem na skład (załącznik) i dać znać, czy takie połączenie jest bezpieczne? Pytanie może głupie dla "kumatych" w tych klimatach, ja na razie jestem zupełnie zielony, więc proszę się nie złościć :) Z góry dziękuję.

@Stteetart po przebudzeniu bólu głowy nie ma. Jem śniadanie, po drugim śniadaniu razem z jogurtem wrzucam bacope. Ból głowy pojawia się z 2-3 godziny później, trwa tak jak pisałem różnie, potem zanika i albo już w ogóle się nie pojawia, albo znowu pojawia się po jakimś czasie, trwa albo do zaśnięcia, albo przechodzi już wcześniej. Jeśli ma to jakieś znaczenie, to wypita kawa pozwala go zniwelować o jakieś 90%.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2018
  • 169 / 15 / 0


@Stteetart
W sumie tylko ashwagandę i bacopę pierwszy raz włączałem. Po paru dniach sytuacja się unormowała, napięcie trochę zeszło. Myślę żeby dołączyć pregabaline do stacku, wtedy motywacja by się utrzymywała, napięcie by spadło i czułbym się w miarę ok. Kwetiapina jako neuroleptyk wydaje mi się, że nie wywoła groźnych interakcji, a przez krótki okres działania nie będzie się kumulować w organizmie poprzez wolniejsze metabolizowanie.
Pregabalinę chcę dołączyć dlatego, że kiedyś brałem i pomagała na napięcie, na sen, i lepiej się po niej ćwiczyło bo likwidowała ból piszczeli przy bieganiu i pozwalała mocniej trenować.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Leżała na klatce schodowej. 17-latka po dopalaczach wzywała pomocy

Okazało się również, że jest ona uciekinierką z ośrodka wychowawczego.
Rejestracja: 2017
  • 4325 / 424 / 0


Nie mieszalbym lekow z ziolami.
Rejestracja: 2017
  • 1913 / 116 / 0


Ile razy jako moderator magicznego ogrodu mam mówić abyscie nie mieszali lekow z roślinami poniewaz moze skończyć się to fatalnie!!!!
Posty: 194 Strona 20 z 20
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości