bk-EBDP; Efylon

Moderator: Stymulanty

• 5 / / 0

Na wstępie powiem ze śledzie Hype od dwóch lat a założyłem konto przed chwila o tak żebym tez mógł się wypowiedzieć tutaj :v
Pierwsze spotkanie z efylonem grubo ponad rok temu kupione od Vendora.
Ostatnio gdy znów zacząłem przygodę ze stymulantami wszędzie szukałem Efylonu na marne aż w końcu znajomy dill z miasta mówi „mordo to jest BK brązowe uważaj bo mocne” i o kurwa to było to z ta różnica ze sniff działa tak samo jak oral
Od tamtej pory(około 3tygodnie) jestem w ciągu na „efylonie” przeszedłem jedno przedawkowanie(?) i jem to dzień w dzień. Jem normalnie nawadniania się pracuje i śpię (mało ale śpię 😆)Dodam ze działanie ma identyczne co BK Epdp które próbowałem rok temu z tym ze właśnie sniff działa jak najbardziej (i jest nieprzyjemny bardzo) i większe dawki muszę zarzucać. Działanie identyczne jak i czas działania również. Ktoś wie czy tak wyglądają obecne sorty tego czy może to co kupuje od dila to BK zmieszane z innym stymulantami???
  • 81 / 3 / 0

25 kwietnia 2018pandimen pisze:
Podanie oral, działania substancji właściwie nie czułem, ale jako jedyna zapewniła mi taki zjazd, że zachowywałem się jak upośledzony.. Nie mogłem się wysłowić, rozmowa sprawiała mi wręcz ból, rozmowę ograniczałem do "tak" i "nie", bardzo ciężko było znaleźć słowa, milion myśli na sekundę, a jednocześnie pustka w głowie, do tego bardzo silny niepokój, straszna drażliwość, wiele negatywnych emocji, w tym myśli samobójcze i płacz.
Koordynacja ruchowa też mocno zachwiana.

Ten stan trwał kilka dni.
Brak snu przez 3 pełne doby.
Identyczna reakcja u mojej narzeczonej.
Nie obyło się bez pomocy psychiatry.
Wylądowało to w kiblu.

Przestrzegam przed tą substancją.
Sorry za offtop, ale dzięki temu opisowi w końcu rozkminiłem co podali Magdalenie Żuk xD

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

DayZ „promuje marihuanę”, tytuł na prostej do wycofania ze sprzedaży w Australii

ustralijscy gracze nie mają łatwego życia. Podobnie jak obywatele m.in. Niemiec oraz Japonii muszą znosić kolejne i kolejne restrykcje nakładane w ich kraju – tu przez Komisję ds. Klasyfikacji (ACB). Tym razem w kłopoty wpadli producenci DayZ.
Użytkownik zbanowany
  • 657 / 103 / 0

Rok temu na festiwalu zjedliśmy tablety, które okazały się być na tym gównie i do teraz nic na serotoninie nie działa jak powinno.

20 sierpnia 2018Stteetart pisze:
Zapomniales dodac kilka lekow, przygod czy kwestie zdrowotne.

Chcesz odtruc sie to na sart
- 5htp
Pozniej
Ginkgo biloba+ brahmi.

Koniec.
Czas trwania detoxu ogolem 2-3mies.
Napiszesz coś dokładniej jak to zrobić? Mam 5htp i ginkgo w kapsułkach i normalnie na herbatę. Brahmi mogę dokupić.
Jak to stosować?
Coś dodatkowo może?
Z góry dziękuję.
  • 3291 / 300 / 0

Same here. To był gwóźdź do trumny.
Wizyta u magika i mocne ograniczenie ketonôw . To był chyba lipiec,2017.

" %-D %-D Efylon, Efylon znalazłem go na plaży
niewielka kreseczka, kreseczka złotych marzeń
Efylon, Efylon, położę ci na dłoni
Gdy wciągniesz go nosem... To zjazd cię dogoni "
Użytkownik zbanowany
  • 657 / 103 / 0

Padłem %-D
Wpierdalam teraz 5htp i ginkgo razem z resztą suplementatorów, za tydzień festiwal więc wrzucę (chyba) pixę i mam nadzieję, że zadziała.
  • 5214 / 723 / 0

18 sierpnia 2019juzjestemgrzeczny pisze:
Wpierdalam teraz 5htp i ginkgo razem z resztą suplementatorów, za tydzień festiwal więc wrzucę (chyba) pixę i mam nadzieję, że zadziała.
Nie chxe zgadywac ile przed pixa trzeba przestac przyjmowac suplementy ale bilobe na pewno kilka dni przed, bo bedzie kuku jak chuj.
Użytkownik zbanowany
  • 657 / 103 / 0

Tak wiem. Dzisiaj ostatni dzień ginkgo i 5htp. Zostawię tylko minerały. Dzięki
  • 5214 / 723 / 0

07 sierpnia 2019juzjestemgrzeczny pisze:
Rok temu na festiwalu zjedliśmy tablety, które okazały się być na tym gównie i do teraz nic na serotoninie nie działa jak powinno.

20 sierpnia 2018Stteetart pisze:
Zapomniales dodac kilka lekow, przygod czy kwestie zdrowotne.

Chcesz odtruc sie to na sart
- 5htp
Pozniej
Ginkgo biloba+ brahmi.

Koniec.
Czas trwania detoxu ogolem 2-3mies.
Napiszesz coś dokładniej jak to zrobić? Mam 5htp i ginkgo w kapsułkach i normalnie na herbatę. Brahmi mogę dokupić.
Jak to stosować?
Coś dodatkowo może?
Z góry dziękuję.
Tu problem moze byc glebszy.
Zobaczymy jak podziala pixa na festiwalu ale jak chuj z tego bedzie to czeka Cie bardzo dlugi detox i kilka badan.
Glownie skupilbym sie na hormonach i wnetrznosciach.

Najprawdopodobniej tamta przygoda mogla poprzestawiac kilka klwpek.
W 1 kolejnosci najistotniejszy bedzie mechanizm stresu i zmiany sensytyzacyjne na efekty dopy i sero.
Użytkownik zbanowany
  • 657 / 103 / 0

Dzięki wielkie.
Wróć do „Katynony wielocykliczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata