Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 522 • Strona 1 z 53
  • 183 / 9 / 0
dck.gif
C13H17NO
2-metyloamino-2-fenylocykloheksanon; 2-OxO-PCM
DCK; 2-deschloroketamina
https://en.wikipedia.org/wiki/Deschloroketamine

Pewien chińczyk takie cudeńko wpisał do swojego menu. Jest w miarę tanie jak na arylcykloheksamie a dawkowanie jest ponoć 2x mniejsze niż przy Kitty, co w sumie ma sens po odjęciu tego chloru.
Prócz działania narkotycznego wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne, jest immunomodulatorem [1].
Ktoś już smakował?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 22 grudnia 2015 przez scr, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie rozpamiętuj, nie myśl, nie zastanawiaj się, nie medytuj, nie analizuj, pozostaw umysł w naturalnym stanie"
  • 1988 / 103 / 0
Poprawne nazwy tej substancji to 2`-Oxo-PCM albo 2-DCK (2-deschloroketamina). DXE to jakiś chiński marketing, substancja koło DXM nie stała.

Niby skąd DXE czy DCM?

Edytuję pierwszy post i nazwę tematu.
Uwaga! Użytkownik scr nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1863 / 63 / 80
Na darkmarketach dostępne pod nazwą DXE, sprzedawane jako "zamiennik" MXE.

Z tego co wyczytałem ma działać podobnie do oryginalnej kety, z tym, że to działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne jest na tyle mocne że po fazie niektórzy użytkownicy skarżą się na etap "przeczyszczania".
  • 183 / 9 / 0
To może być trochę niebezpieczne. Ktoś spekulowal, że OxO-PCE też może działać w ten sposób.
"Nie rozpamiętuj, nie myśl, nie zastanawiaj się, nie medytuj, nie analizuj, pozostaw umysł w naturalnym stanie"
  • 1134 / 151 / 0
jak to dawkować ? jeden polski vendor będzie miał to w oferice ale teraz to widzę że to jest co inne niż ten słynny 2fk z blue light ? czy to samo ?
PRAWDA :heart: :old: MIŁOŚĆ :old: :heart: MUZYKA :heart: :old:
  • 68 / 4 / 0
Na zagranicznych forach pisali, że dawkowanie podobne do MXE
  • 573 / 26 / 0
Też mnie to dyso cacko intryguje, dawkowanie podobne do MXE? Bomba.
Uwaga! Użytkownik thepass nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 35 / 2 / 0
Trzeba zauważyć, że prawdopodobnie posiada działanie antybakteryjne, przez co miałem przez 2 dni najgorszą gorączkę życia.
  • 68 / 4 / 0
Xaxex pisze:
Trzeba zauważyć, że prawdopodobnie posiada działanie antybakteryjne, przez co miałem przez 2 dni najgorszą gorączkę życia.
Możesz opisać działanie tego środka? Na erowidzie trip noty mówią o tym, że działanie substancji jest odczuwalne jako coś pomiędzy Ket a MXE. Ja jestem ciekawy czy czuć ten charakterystyczny afterglow, pluszowe, ciepłe i antydepresyjne działanie jak po tripie na MXE. Co do działania antybakteryjnego - jak to gorączkę? Gorączka to efekt stanu zapalnego na skutek infekcji, jeżeli środek jest antybakteryjny to wypadałoby brać leki osłonowe jak przy antybiotykoterapii. Gdzieś też czytałem, że jeden użytkownik skarżył się na ból głowy i zatok po pojedynczej dawce w granicach 30mg. Jeszcze gdzieś w innych źródłach wyczytałem też, że substancja nadużywana w ciągach jest szkodliwa dla pęcherza i dróg moczowych, jednakże mniej niż ketamina z powodu wyższej aktywności i stąd możliwości stosowania niższych dawek.
  • 35 / 2 / 0
Czuć mocno sigmę, wkręciło mi się, że jestem geniuszem na miarę einstaina (interesuję się fizyką i miałem jako jeden z nielicznych 5 z egzaminu z fizyki na studiach), czuć było, że moje życie jest zaplanowane i idzie w stronę czegoś wielkiego, że odkryję coś np. jakiś wzór fizyczny. Całkowite przejście do innego wymiaru przy 40 mg. Jednakże trip się skończył o 2 w nocy a o 4 w nocy zacząłem czuć zakażenie w gardle, jakby mi bakterie zaczęły wyżerać gardło, zacząłem psikać i smarkać, miałem wysoka gorączkę i przeleżałem kolejne 2 dni w łóżku z najgorszą grypą jaką w życiu przeżyłem, trząsłem się , cały czas smarkałem, zużyłem chyba 2, czy 3 wagony chusteczek. Możliwe, że po prostu mój organizm jest wrażliwy na antybakteryjne działanie i oxo wybiło mi dobre bakterie i przez to miałem ostre zakażenie organizmu, więc spuściłem w toalecie resztę i teraz się bawię difenidyną i innymi tego typu.
ODPOWIEDZ
Posty: 522 • Strona 1 z 53
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.