DCK, 2'-Oxo-PCM - Deschloroketamina

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 246 / 20 / 1

Nikt ci nie zabroni, ale jest to niebezpieczne połączenie.
  • 185 / 22 / 0

Wpada do mnie dziś DeCeK i mam zamiar podziurawić, a co mi tam, dawno tego nie było.
Tylko wiem, że mam tolerkę (po używaniu 3-ho-PCP) a dorzucanie DCK nigdy się u mnie dobrze nie kończyło.
Myślę, żeby zarzucić naraz 80mg p.o. lub p.r. tak dla pewności, ale to też szansa jest, że mnie odetnie i będę tylko czarny ekran pamiętał. Może spróbować 40mg i potem kolejne dorzucić? Może ktoś wie jak zapewnić dobre ugniatanie na stopro? Dobrze by było wiedzieć.

I pytanie czy mixowanie z 3-ho-PCP jest bezpieczne? Na płytsze i głębsze tripy?
3-ho-PCP bardzo przyjemne jest, ale wizuali to po tym nie uświadczysz, z kolei DCK wizualnie (CEV) wypierdala z gry większość dyso, ciekawi mnie jak to by się łączyło..

Co mi zrobisz jak mnie złapiesz – jak się zachować podczas zatrzymania przez policję z marihuaną

W skrócie: "Pamiętaj żeby wiedzieć co mówić, a nie mówić co wiesz" ;)

Federalna ustawa dekryminalizująca narkotyki w Izbie Reprezentantów USA

Pięćdziesiąt lat po wypowiedzeniu przez prezydenta Richarda Nixona wojny z narkotykami, 15 czerwca 2021 roku przedstawicielki Izby Reprezentantów USA Bonnie Watson Coleman i Cori Bush zaprezentowały ustawę dekryminalizującą posiadanie narkotyków. Nowa legislacja, zatytułowana The Drug Policy Reform Act (DPRA) ma na celu zniesienie federalnych sankcji karnych za posiadanie narkotyków, a także wymazanie rejestrów kryminalnych dotyczących narkotyków oraz inwestowanie w podejście do narkopolityki oparte na zdrowiu.
  • 185 / 22 / 0

Zarzuciłem o 11 2mg klona i 450 pregaby, jest szansa że wieczorem koło 21 DCK zadziała jak powinno?
Czy odpuścić na dziś eksperymenty?
  • 5 / / 0

cos na temat podania i.m wiadomo? Bedzie wejscie jak MXE, WGL ktos moze porównać do MXE?
  • 2373 / 436 / 9

Tak, im to najlepsze roa. Wydajne, nie od razu uderza, wchodzi do 20 min. Powiem krótko, jak lubisz MXE to 'będziesz Pan zadowolony'.
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata