Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 44 • Strona 5 z 5
  • 136 / 7 / 0
Awatar użytkownika

Re: Huperzine A
Post
Miks spoko. Testowałem, ale krótko. Jest całkiem okej.
  • 1939 / 209 / 0
Awatar użytkownika

Re: Huperzine A
Post
Z tego co czytam, to nie powinno się tego łączyć z innymi antagonistami NMDA, i łączenie tego z mementyną może spowodować psychozę farmakotoksyczną, ale ze względua na to, że ćpuny wydają mi się bardziej wiarygodne od lekarzy (bo np. w szkole farmaceutycznej kazali mi się uczyć o śmiertelnych dawkach benzediazepin, które ówcześnie nie były dla mnie nawet dawkami podprogowymi lol), to zapytam się jeszcze was, co myślicie o łączeniu tego z mementyną? To chyba było moje najdłuższe zdanie w życiu.
świat schodzi na ćpuny
  • 3 / / 0

Re: Huperzine A
Post
Czy ktoś ma jakieś porównanie hupercyny do cytykoliny? Bo są całkiem podobne teoretycznie, obie zwiększają acetylocholinę, dopaminę i noradrenalinę, plus hupercyna obniża glutaminian i zwiększa BDNF. Cytykolina u mnie powodowała większą motywację i lepszą pamięć, ale jednocześnie duże wkurzenie na wszystko, nadwrażliwość na dźwięki i wyłączenie emocji (oprócz złości), u innych też się to zdarza, jestem ciekaw, czy hupercyna nie ma takich uboków?
  • 1125 / 209 / 7
Awatar użytkownika
hydroksy
Kompetentny
Kompetentny

Re: Huperzine A
Post
@epiphone
To różne substancje pod względem mechanizmu działania.
Cytykolina rozkłada się do urydyny która upreguluje receptory dopaminowe i choliny która jest perkursorem acetylocholiny.
Hupercyna spowalnia rozkład acetylocholiny i może mieć gorsze skutki uboczne. Tutaj artykuł na ten temat: post3233971.html#p3233971
Życie to trip, więc dbaj o set&setting.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
ODPOWIEDZ
Posty: 44 • Strona 5 z 5
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.