Przypałogenność benzo, rzeczy których żałujecie.

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 208 / 16 / 0

Najgorsza przypalogennosc to jak się to świństwo dojada.
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 843 / 0

Wyzywanie na czacie, robienie szumu.Wulgarne odgryzanie się znajomym.A do ostrzejszych to spadek ze schodów, wyjście na miasto i szukanie bójki.Włączyć do klonów wódkę i urwanie filmu i cały po obijany.

Miejsce produktów heat-not-burn w redukcji szkód palenia tytoniu

Wiadomo, że palenie papierosów szkodzi. Pierwszy raport na ten temat pochodzi z 1964 roku. Czy można leczyć silne uzależnienie od palenia papierosów innymi środkami zawierającymi nikotynę? Jak zredukować szkody spowodowane paleniem tytoniu, jakie miejsce mają tu e-papierosy i czym się różnią od produktów heat-not-burn (HnB), czyli tzw. systemów podgrzewania tytoniu (THS)?

Gang przemycał kokainę zaszytą w piersiach kobiet

Policja kolumbijska ogłosiła sukces w walce z wyspecjalizowanym gangiem narkotykowym z Medellin. Członkowie grupy Los Cirujanos (Chirurdzy) wszczepiali kobietom w piersi i łydki implanty wypełnione rozpuszczoną kokainą
  • 24 / 4 / 0

Przedwczoraj był mój ostatni dzień z tym gównem, 5 paczek alpry i 2 zolpi sprzedane, pozostałe 4 i 1 wyjebane do śmieci bo już nie miałem komu oddać.
Przeszedłem samego siebie, po 200ml wódki, jednym piwie i naprawdę małej ilości alpry i zolpi tak puściły mi hamulce i dostałem małpiego rozumu, ze skutki będę pamiętał przez dobrych kilka lat.
Nie potrafię spojrzeć swojemu przyjacielowi w oczy po tym co so niego wypisywałem, do nowo poznanego ziomka wysłałem pół nagi film i próby śpiewu, powypisywałem do znajomych jak to się nie ućpałem i na koniec najlepsze - przedziurawiłem sobie brzuch, bo upadłem na ogrodzenie w parku miejskim.
Koniec z tym gównem, koniec z blackoutami i odpierdalaniem cyrków. Zawsze się kończyło źle i moralniakiem ale ostatnio benzosy przegły pałkę.
  • 11 / / 0

najbardziej zaluje przypalu po benzo to jak w szkole wpierdolilem 7 mg alpry i 2 mg klona xD film sie nie urwal ale bylem dobrze porobiony i za bardzo smialy jak to po benzo no i rzecz jasna na pewno bylo widac ze jestem porobiony, ale wiekszym przypalem byl dzien ktorego w ogole nie pamietam ale znam z opowiesci ludzi po wiekszym detoksie skumalem sie z ziomkiem i zjedlismy troche klonow i popilismy wódą film mi sie urwal i skonczylo sie na wiekszej ilosci wódy i zjedlismy po calej paczce klona na glowe skonczylo sie tym ze szarpalem sie z kryminalnymi i na drugi dzien obudzilem sie z rozjebanym ryjem ale nic przy sobie nie mialem i chyba mysleli ze jestem najebany wiec chill
  • 27 / 2 / 0

1,5mg alpry, 2mg clon, piwko, amarena = jazda autem po skuna i powrót.
WSTYD JAK SKURWYSYN, to był mój pierwszy raz z mixem.
Prawnych konsekwencji zero ale moralny kac i wgl to co znalazłem w galerii telefonu to jest tragedia...

Stało się to w piątek 4.12.2020
  • 44 / 7 / 0

Chyba jakiekolwiek gadki do rodziców których nie pamiętam, dwa dni temu tata od rana do mnie że w nocy koło 2 otworzyłam drzwi pokoju i darlam ryj czy chcąc zjeść cod słodkiego choć dawno spało well. W każdym jestem na etapie szukania mieszkania jak troche sianka odłożę i znowu bede mogła pierdolic co mi się podoba
  • 1145 / 131 / 0

poszedłem do babci i rozmawialem z nią 2 godziny z czego mało co pamiętam tylko to , ze jej opowiadałem rzeczy i zwierzałem się czego na codzien bym nigdy nie zrobił.
walenie konia przy nie zamkniętych drzwiach tez się zdarzylo x lat temu , to byl chyba 1 raz z benzo w moim zyciu ,
Wróć do „Benzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1946 uczestników Wejdź na czata